Sıkışmış ruhlar Reaper/Shinigami acı mı?

Azrail Ölüm Mührü kullandıktan sonra, Azrail sıkışıp ruhlar sonsuza kadar işkence olan İngilizce dub, ilk Naruto serisinin Üçüncü Hokage Sarutobi ve Orochimaru arasındaki mücadele sırasında, Sarutobi diyor.

Dördüncü Hokages ile İlk ruhları Naruto içinde serbest bırakıldılar kadar uzakta kapalı olduğu zaman muzdarip olduğu anlamına mı geliyor? Ya da bu bir kelimesi vardı?

Hayallerde zaman kendi hafızası yoktu İlk Dördüncü Hokages Orochimaru tarafından bölüm izle olarak getirilmiş olduğunda, işkence ediliyor gibiydi - ya da daha doğrusu ortaya çıkmış.

Hangisi? Japon bölüm/alt izleyebilir veya serinin bu bölümünde manga okumadım.

+413
Geovani 25 Haz 2013 11:55:14
29 yanıtların

Birkaç kez duydum ama şarkıyı bulamıyorum. 13 sezon 253 bölüm oynar, sağ Muramasa Ichigo bir oyuk içine açtıktan sonra suçlamaları 9:58 civarında başlıyor.

+974
pcfreak30 03 февр. '09 в 4:24

Sonunda Vadisinde Madara ve Hashirama arasındaki savaş bizi teknikleri "değişimi" sırasında gösteren bölümde, bir tuhaf bir Madara tarafından kullanılıyor. Özellikle, (bir shuriken eczane ya sonra?) tomoe start iplik ve zaman shuriken ilk etapta atılmasıydı noktaya geri sarma gibi görünüyor. Gözleri boşlukta olacağı için bu tekniği kullanılan fark ettiğim zamandı, ve başka gibi görünüyor, ayrı olamaz ki Izanagi, dan.
Kullanım tam an

+958
Cindy Slater 15 Oca 2013 11:30:35
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Orada oldukça kapsamlı bir liste hayvan oluşların içinde pokemon Bulbapedia burada.

Örnekler:

 • Kül Yakalar "Pokémon" bir Pidgeotto düzenli bir solucan yeme görülür önünde Kül tarafından yakalandı.
 • İçinde "Cerulean Şehir" balık Su Çiçekler balık tank içinde Spor salonu içinde görülebilir
 • St. Anne Gemiye Savaşta "" pişmiş bir ıstakoz yemek gemide görev olarak görülebilir.
+950
Timothy Johns 18 Eyl 2011 00:10:52

İlk Hokage kapalı gölge clone jutsu Kaydırma Mühür. Bunu öğrenmek için Kiba nasıl başardı bu doğruysa?

Kiba using shadow clone jutsu

+944
barakat 2 Ağu 2015 15:01:31

Tam olarak bölümü hatırlamıyorum ama aslında biraz bir noktada açıkladı.

Aslında, insanlık gerçekten şiddet var ve birbirlerini yok etme, muhtemelen nükleer savaş ya da doğaüstü güçlerle belki önceki kişi ile başladı. Shin Sekai Yori yer büyükleri, bir önceki dönemden kalan bilim, bilginin sadece olanlar kalan insan kolonileri, biri alır.

Herkes yok olacak korkuyorlar çünkü güçleri olan bu çocuklar hakkında süper paranoyak olduklarını açıklıyor.

+917
Naomi Chakwin 29 Eki 2010 11:07:54

Sakurasou Hizmetçi kredi-chan'ın sesi oyuncu adı bitiş na Kanojo hiçbir Hayvan "? ? ?". Neden? screenshot of the ending sequence

+858
Mary Ann Berardino 28 Eyl 2019 12:19:58

Bildiğim kadarıyla hepsi normal olarak hakim olduğunuzu ömürlü oldu.

 • Üçüncü Hokage Sarutobi, Orochimaru, Tsunade ve Jiraiya eğitim yaşındayken 30 civarı diyelim oldu. 68-69 yaşında öldü, makul bir ömrü var.
 • Tsunade genç bir devlet onu koruyan özel bir Jutsu kullanır, ama Jiraya kadar yaşlıdır.

Jiraya Sarutobi daha genç öldü, 54. Çocukken bile beyaz olduğu için saçları onun yaşında bir kanıt değildir.

Tobi/Madara henüz-tam olarak olması için ortaya karakter ve yanlış bilgi bu noktada verilebilir bir yana bir şey diyemezdim.

+855
Tom Haws 1 Haz 2016 07:42:18

Kaneki yemeye kendini tamamen mümkün. Tokyo ghoul evren unut. evren kendi yamyamlık bile uygulanmaktadır. bak burada.

Ayrıca, kendi yamyamlık aşağıdaki varsayımlar geçerli yasal bir hayatta kalma tekniği olabilir:

 1. Yara iyileşmesini kestiğin kısmı yemek yemek kıyasla daha az enerji kullanır.
 2. Bir ortak bütün bir uzuv kesmek en iyi seçenektir. Bu yüzey oranı yarası için büyük bir hacim sağlar, süreci optimize.
 3. Parça keserek aynı zamanda gelecekte sürdürülebilirliği artırmak, vücut/ vücut sıcaklığını korumak, hayatta kalmak için kullandığı enerji miktarını düşürmek olacaktır.

Verilen bu çok daha mümkün Tokyo ghoul verilen aslında bu Kaneki Kun, kayıp uzuvlar ise geçici yerine kalıcı olmak gibi dünya. Kaneki Kun olsa o kısım için yenileme geciktirmek için mümkün olmalıdır.

+852
Juul 23 Ara 2010 03:09:58

Görünüşe göre değil Coco Son olarak, çünkü sonu kaplı olduğu Angelina ve Belle arasında bir sahne var

Cero Işık ile kızlarla Wakaba senaryosu ve Sylvia kalıp bulmak çok Beyaz başkentinde geride kalan çocuklar gidiyor, bu Efa (gizli Kurohane bölümde görülen) Coco ile Bellek Bırak onu ve Dorn Anılar Emanet olduğunu hatırlayarak Coco neden olan anılarını saklamak ve almak Coco yeteneğini öğrenmeye Sylvia yol açar ve veren Efa Bellek Damla Belle Belle için lider olma şaşkın ona kimlik ve Angelina itiraf onun duygularını Belle sağlanması ve onu seviyor çünkü Belle Belle Belle ve Efa

ve olaylar Angelina Sonu eğer yürüyüş bile Bu kapak çok şüpheliyim Bitiş Coco benzersiz gibi görünüyor ne ile değiştirildi

+825
alyms108 20 May 2017 12:30:41

W. I. S. E. manga bir yerde bu kaçırmış olabilirim, ama Psyren olarak ne anlama geliyor?

+823
satyajit 5 Mar 2016 11:37:58

Merak ediyorum kim bu adam göründüğü Charlotte OP. Kısa siyah saçları var, ve o şu anda bir göletin ortasında duruyor, kan dolu?

Ben hiç görmedim bu adamın Charlotte serisi, ya da ben eksik bir şeyler ?

a short-black-hair-looking man in the middle of a pond

+730
martl2015 11 Mar 2018 07:46:01

Ne yazık ki, orada değil gibi görünüyor için bir İngilizce versiyonu şimdi.

Ama dizi hala devam ediyor ve zaten birkaç diğer dillere de tercüme edilmiştir. Ayrıca Japon versiyonu değil olası bir ingilizce çeviri yine de izleyin.

(Kısmen) yayımlanan diğer diller

+707
X97 9 Kas 2010 02:54:00

İki zaman çizgisi gerçek olan OVA belirtildiği,

Son Sinohara karda (Yukie Kashima) kız yürüdü, onu beğendi ama bunu yapmak için cesareti yoktu, çünkü o bir şey söyledi, belki söylemedi.

Sinohara mezunlar buluşmasında tanıştığımız ilk zaman çizelgesi. Birlikte iyi vakit geçirdiler ve ikisi de birbirini çok severdi. Sonunda zaman Sinohara onu durdurdu ve güle güle dedi, bir şey söylemeye çalıştı. Ruh bir çeşit olduğunu bu zaman çizgisinde hepimiz biliyoruz.

Sinohara tekrar uyandığında ikinci zaman çizelgesi ve sınıf buluşmaya gitmedi. Onu bir daha görmedi, ancak deneyim onun gerçek olduğuna dair bir ipucu var. Kanıt ikinci kat etti kartpostal var. Ona bile önce Noa onun için neler yaptığını biliyordu.

Bir aşk hikayesi, ruhu sadece uzak bir yere gitmeden önce son kez veda etmek istedi, ve bu şimdiye kadar korkmuş ya da üzgün onu yapmadan bunu yapabilirdi o en romantik ve eğlenceli yoludur.

ps: 1993 yapımı Groundhog Day filmi izlersen sana yardımcı olacaktır. Aslında aynı döngü süresi, Kar Rondo "farklı olan" ama.

+661
Casey Fulton 9 Tem 2014 11:30:09

Her iki stilleri kullanan bir özel kombinasyon bir saldırı olduğunu, ancak gerekli stilleri ustalık nedeniyle tek bir kişi, ve enerji muazzam miktarda gerekli sadece stilleri birinden gerekli minimum sağlamak için kullanılamaz.

Bireysel stilleri "mekanik anlamda donanımlı", aynı "yuva" işgal ettiler ve bu yüzden aynı anda aynı kişi tarafından kullanılamaz gibi görünüyor.

Garou gelene kadar, ve her iki stilleri öğrenir. Sonunda onları bir arada harmanlamış, soluna sağ tarafı diğeri ile, tek başına sadece bu kombinasyon saldırı tarzı oluşturmak için, ama daha sonra kendi (küstahça başlıklı) tarzını oluşturur. Chapter 69 (webcomic), page 9

+501
arormoser 25 Tem 2011 16:58:15

Mutlaka seriyi birden çok alternatif zaman çizgisi oluşur bunları okumak için doğru bir düzen değil.

Eğer onun Pokémon Maceraları birimler, sen-ebilmek bulmak amacıyla burada.

Orijinal Dizi, Film Uyarlaması Dizi ve Oyun Uyarlama Dizi emir bulabilirsiniz burada.

+489
abelardo rodriguez 9 Şub 2015 23:29:08

Onun mükemmel bir form elde ettikten sonra Goku Hücre düzeyi hakkında adil bir fikrim yoktu. Goku super saiyan seviye aşmak nasıl, ya da eğer gerçekten mümkünse cevaplar arıyordu. Neyse ki, zaman Goku düşünecek zaman bol verdi ellerindeki odası diye bir şey vardı.

Goku dayanıklılığı artırmak ve dayanıklılığı artırarak artırabilir ettiği enerji rezervleri onun kadar kullanarak gerektiğinde gücünü artırmak için zekice bir fikir ile gelip başardı. Vegeta ve Trunks' teknikleri hatayı anladı.

Şimdi, Hatırlarsanız: Goku ben BTW çok tüm 100GR kadar eğitimi nasıl gittiğine (Frieza karşı karşıya önce unuttun) bu tür krizler karşılaştığında fırsat kollayan Goku farklı olan daha yeni buldum güçlerini itmek için iki kez vaktimi odası kullanmadı. Gohan uyku, antrenman içinde çıkan gizli güçler vardı bu neden oldu, Goku zaten buldu. Ve Goku anlaşılan, birileri Hücre karşı bir şansın olsaydı, oğlu oldu!

Şimdi soru geliyor. Goku Cep savaş bitince onu yere atacak bildiği için ilk etapta kavgaya gerek yoktu. Ama hala 2 sebep için savaşıyor:

 1. Yaşamak için ne Saiyan bir savaşçı olarak, bu gibi savaşta zorluklar vardır.

 2. Gohan Hücre tekniği kadar yakın ve kişisel babaları onunla savaş izliyor göstermek istiyordu.

Böylece Hücrenin dövüş stili iyi bir bakış Gohan gösterme amacını düşündüğünde kazanamaz birlikte Goku hepsi biliyordu, Savaşı durdurmak ve oğlunu şeyleri bitirmek için yol yapmak zamanıydı.

Bu yüzden Goku bir savaşçı olarak yapmadan önce ölecek olan PES Goku'nun nedeni var. Ama oğlu için kılık değiştirmiş bir öğreti oldu.

+449
Momer 5 Ara 2019 14:00:38

Bu kemikler dejenere etmek istiyorsanız, asit en iyi bahis, kalsiyum saldırıları gibi HCl özellikle, tebeşir veya tavuk kemik parçası üzerinde deneyebilirsiniz.

Ve onu yeniden olabilir gibi, sürecin herhangi bir süt dokunmasına izin vermeyin.

Yani, dostu yardım, böyle manyok veya çok ekşi meyve gibi kalsiyum olmayan her türlü yemeği belki.

+420
Vikash Kumar Verma 11 Tem 2019 09:11:35

Oyuncu kalitesi tamamen tüm ABD Oyuncular Japonya'dan daha iyidir yani konumlarına göre belirlenmiş değil. Ayrıca, Japonya'da herkes çok daha iyi bir oyuncu haline geldi Ryoma çok ilginç olmazdı. Eğlenceli bir meydan okuma olduğunu, tabiri caizse.

^_^

+401
Ethan722 29 May 2014 03:32:36

Bölüm 6 Ushio to Tora anime, Asako ve bir çocuk o karşılar at the beach (Tatsuya) bulmak kendileri tarafından yutulan bir tür dev deniz yılanı canavar. Başı belada olan Ushio öğrenir nasıl anime, Asako cep telefonunu kullanarak dedesi ona beach house çağırır ve bu.

Ama manga olduğunu yazılı geri 90'ların başında, önce cep telefonu vardı sıradan (anime edilmiş rahatlamış bazı ziynet 90'lar [kadar Parasyte oldu] ilgi çekici modern izleyiciler). Bu sahne ne kadar orada oynamak mı? Nasıl Asako ve Tatsuya ne olduğunu öğrendin Ushio?

+380
Colonel 12 Nis 2012 12:51:08

Kakashi 6'da 5 ve Chuunin yaşında bir Genin oldu.

Obito 9 yaşında bir Genin oldu ve 11 yaşında Chuunin.

Kakashi Jounin terfi etti o Obito Chuunin olunca gelmişti.

Obito sonra "öldü" yaşa 13, ki neredeyse iki yıl sonra onun tanıtımı için Chuunin.

Gelen bu konu üzerinde narutoforums (vurgu benim):

Bu imkansız hem Kakashi ve Obito için var oldu 13 sırasında Kakashi Değişmeyen, çünkü orada en az bir teyit 4 yıl yaş farkı arasında Kakashi ve Obito zaman onlar olduğunu teyit etmek için her iki takım sırasında olması Genin Chuunin Sınavı. Aynı zamanda Akademi girdiler ve hep birlikte takım olarak akademiden mezun oldu. Kakashi her zaman takım arkadaşlarının hem de en az 4 yaş daha genç olsaydım. Orada hiçbir şekilde bu Kakashi oldu 13 yaşında Jounin sırasında Kakashi Değişmeyen.

Bu fikir de 13 yaşındaydı o databooks desteklenen olmuyor bile. Tüm olgularımız doğru zamanı. Eğer Obito öldü, 13, sonra Kakashi oldu büyük ihtimalle 9 sırasında Kakashi Değişmeyen. Bu iki takım hiç aynı yaşta olması mümkün değildir.

Kakashi oldu 13 sırasında Kyuubi saldırı Konoha. Kakashi Değişmeyen olayları ve gece Naruto doğdu olayları arasında 4 yıl fark var.

Ayrıca, gelen konuşma sayfanın Obito Uchiha Naruto wiki

Obito-Kakashi zaman çizelgesi anime çoğunlukla ve ön bölüm 599 manga/databook şeyler dayanmaktadır. Kakashi 9 yaşında Rin ve Obito 5 yıl olarak akademiden mezun oldu. Obito Kakashi 7 ay büyük 3 yıldır. 10 yaş Obito başarısız olurken hepsi aynı Chuunin Sınavı aldı, Kakashi 6 yaşında bir Chuunin olmayı başarmış olması. Obito antrenör sabit, bir sonraki sınav aldı ve 11 yaşında bir Chuunin oldu. Obito kayalar tarafından 13 yaşında gibi ezildi, o Kakashi Değişmeyen en geç 9-10 olduğu anlamına geliyor. Kakashi 31 yaşında yani Obito 34 olarak öldü.

Birçok resmi Jounin var nasıl genç Jounin kısmına gelince, kimse bilmiyor. Eğer doğru hatırlıyorsam, Ayrı resmi bir Jounin olarak ilan değildi. Bir Chuunin olduktan sonra Anbu girdi. Yani Kakashi olabilir olacak genç Jounin. Kesin bir cevap yoktur.


Düzenle (nezaket @Merrice Henderson):

Kakashi Jounin Obito ve Rin yapılan Chuunin aynı yıl yapılan bir kanıt. Bu Obito var bayanposta sayfasından bir engel var:

Rin dikkatini çekmek için istekli, Obito amansızca eğitimli, sonunda kendini chuunin rütbesine yükseliyor. Kakashi kısa bir süre sonra bir jounin oldu gibi heyecan kısa sürdü, bir kez daha Rin'in övgü ve Obito var kızgınlık kazanç."

Yani Obito Chuunin olunca 11 doğrulandı. Jounin yaptığında ise (inanmak daha eğilimli değilim) Kakashi 4 yaş küçük olduğu teorisine dayanarak gidersek, o zaman 7 yaşındaydı. Bu etkili bir şekilde tüm zamanların en genç Jounin olur. Eğer Kakashi Obito ve Rin aynı yaşta olsaydı, nazır, şöyle bir kaç yıl vardır:

 • "Obito ve Rin hala akademide iken sonra mezuniyet ile takım? kimdi"

 • "Kakashi diğer takım arkadaşları ne oldu, ya da bu süre için ara vermiş miydi?"

+323
TheHerk 1 Mar 2017 07:20:29

Ben izledim anime ve manga okumak, ama son manga yoktu açıklamana eğer Natsume Asako ve Sasahara Souhei sonunda birlikte.

Bir şey mi kaçırdım, ya da sadece söz değil mi?

+313
bochen421 27 Haz 2013 21:13:33

Gibi edilmemiş söz yazar, bu "kötü Niyetli Tuzak" olduğunu açığa çözüm arc, Meakashi-hen.

Bir Japon okuyucu da soruldu bu Japon Yahoo! Cevap, ek sorular olabilir verdiğiniz ipuçları için.

Shion ve Detay... Detay gibi görünen Shion "bir yalan ya da değil, çok kafa karıştırıcı olup olmadığını" aklımı karıştırıyor. Kız aşağıdaki durumlarda üzerinde:

 1. Melek Mort de açılışta çalışıyordu,
 2. işkence Anime,
 3. hapse mahkum olmak,
 4. bıçakladı Anime,
 5. balkondan düştü?

Cevabın varsa

1. Shion
2. Shion
3. Detay
4. Shion
5. Shionsonra, "tebrikler! Sen zevk Watanagashi-hen için sonuna (LOL)."

Bu yay kötü niyetli bir tuzak olduğunu da apaçık ortada

Shion ve Detay yer değiştirme vardı.

Spoiler için daha fazla ayrıntı ile ilgili cevap yukarıdaki soru (veya olarak açıkladı Meakashi-hen):

1. Melek Mort çalışan bir zaman Shion var.
2. Anime işkence eden bir Shion oldu. Beri Shion oldu taklit Detay, zor biliyorsan sadece görmek Watanagashi-hen.
3. Hapse mahkum olmak olan bir Detay vardı. Bundan sonra, Detay kuyuya düştü ve çünkü Shion öldü.
4. Anime bıçaklayan bir Shion oldu. Yeraltı ritüel yeri kuyu ile kaçtı ve geri konağı ona Duyduğum Sendromu onu daha da kötüye gitti ve (en kötü Sahne) 5 deli onu yapma düzeyi son aşamaya sonra. Balkondan aşağı indi, Anime evine gitti, sonra onu karşılamak için dışarı çıktı zaman Anime bıçakladı.
5. Balkondan düşen Shion oldu. Anime bıçakladı sonra evinin aynı balkondan gitti. Tırmanmak iken, elleri kaymış ve aşağı düşmüş ve ölmüş o.+279
Vincent Zhao 3 Nis 2015 22:06:37

Bu tamamen spekülasyon, ama onları delik çorap.

Eğer tüm beş parmak/ayak bir el/ayak ile hedef dokunursa Shigaraki güç sadece tetikler.

Bir ya da daha fazla ayak için delikli özel çorap olabilir. Bazı ayak ayakkabı, Diğerleri çorap, ne çürük dokunun.

+266
ojklan 18 Kas 2015 11:06:56

Gerçek hayattaki Japon kültürü, bir çok insanın umut ve girişimi için dikkatini kendi aşkını olmadan hiç dile getiren, ya da olan, doğrudan, yani bu bir anime/manga özgü mecaz ziyade eserlerin anime/manga var içeren bir çok standart deneyimi elementary/jr. Japonya geçmişten günümüze yoluyla ve yüksek/yüksek okul. Diğer bir deyişle, belirli bir anime mem başlamadı, ancak bazı özel anime sadece bu anların gerçek hayata geçtiği belge için ilk oldu. Shoujo manga dergileri gibi Ribon sık özelliği renkli sayfa yayılır tavsiye ve talimatları hangi saç modelleri moda ve aksesuar olabilir yardımcı olması fark ederek adam gibi (ben şahsen, bu çok şüpheli vererek öğretti 5.~6. sınıf Japon devlet okulları... ben istiyorum olmak sürpriz eğer herhangi bir erkek dikkatini çekmez nasıl tatlı bir kızın kalem ve böylece düşünme, "Oh, o iyi olmak hoş. Ben onu şimdi," ama ben sapmak), çok genç bir yaş, Japon kızlar teşvik bu uygulama çalışırken çekmek için bir sevgi ilgi ihtiyacı olmadan itiraf onun duyguları onu doğrudan (yani o-ecek almak ilgi onu önce o fark etti ilgileniyor onunla.

Sempai ("先輩") vardır üst bir anlamda kime bir Japon kişi olacak her zaman kouhai ("後輩", küçük sınıfların) boyunca hayatlarını sonra mezuniyet. Orada hiçbir benzer sistemi sempai/kouhai sisteminde Batı kültürü. Sempai vardır genellikle yaşlı, ama her zamandaha önemli, daha yaşı kişinin yıl içinde okul veya sayısı yıl içinde paylaşılan bukkatsu (öğrenci kulübü), şirket, vb. zaman bu kouhai girer dedi okul, kulüp veya şirket. Bu gerçek her iki erkek ve kadın, bu yüzden olamaz böyle bir mem geliştirilen tek kızlarda romantizm odaklı bir dizi düşünme gizlice hakkında kendi sempai; içinde shounen aksiyon anime, çocuklar çam uzakta kız kim düşünebilir dışarı onların Ligi de, ister büyük ya da aynı yaşta. Örneğin, Japonya'da benim üniversitede manga öğrenci grubunun bir üyesiyim, ve hepimiz “-san tarafından birbirlerine çağrı.” Bile olsa onlar genç daha bana (yana ben bir lisansüstü öğrencisi ve onlar üniversitede), bu da olabilir tamamen uygunsuz için bana başlangıç arayıp onlara yobisute (yani, olmadan saygılı bir ad soneki) çünkü onlar ya 1) Benim sempai olarak terimlerin sayısı yıllık üyelik kulüp veya 2) girdikleri kulüpte aynı zamanda bana. Eğer siz girin Üniversitesi birinci sınıf öğrencisi ve tanış, ikinci kim? kendi yaşında, O/O otomatik olarak senin sempai tarafından Erdem bir sınıf önde olan Sen. O zaman bile seni görmedim senin sempai yıllarca ve sen şimdi her ikisi de orta yaşlı ve çalışan farklı şirketlerin eşit şöhretli, ne zaman buluşalım yine o/o hala üstün kime gerekir aramak için, erteleme ve hizmet; yok akşam-out seviyesi Japon sempai/kouhai kültür.

Yazmak,

"Yukarı anime pek yok yaptı gibi görünüyor. . . . bu özel çizgi anime gelmiş olabilir gibi görünüyor."

Size soruyorum, hangi anime ilk özellikli bu tam çizgi iç monolog nerede adlı programında sesler, olabilir doğru olduğu kesin ifadeler bulunamadı; ancak, olur zor onaylayın. Beri sempai/kouhai ilişkisi ve don-itiraf-duygular-doğrudan kültür unsurudur hem de standart Japon kültürü, ki olması zor pin-noktası ve doğrulayın ilk davanın bu anı belgelenen anime, orta, çünkü seni istiyorum ihtiyacınız olacak bakarak en erken anime TV film ve dizileri ile üretilen 60'ların içeren okul ayarları, ya da belki sen bile ihtiyacımız kontrol yoluyla büyük bir propaganda filmleri ve şort daha önceki yıllarda (hangi zor olsun hakim olan, hatta anime alimler). Bunu beraberinde araştıran tüm türler değişen shounen sci-fi shoujo spor serisi. Ama ben değilim çok aşina olduğu 60'ların anime, I-ebilmek söylemek, en azından, bu sizin bulduğunuz bu "fark bana senpai" anolmasa tam cümle, birçok anime üretilen'ler, 80'ler ve 90'lardan. İngilizce bir ifade genellikle anime ortaya görüyoruz o anı özetleyen olacaktır.

Ayrıca Bkz: benim cevabım bu soru:

. . . Japon romantizm büyük bir biçimde uzun bir süre için, alıcı herhangi bir alıcı göründüğü gibi olmayabilir eden diğer kişi ... ... romantik bir ilgi var olup olmadığını aniden karar vermelidir ani bir aşk mektubu ve sonunda "itiraf" duygularını, Sevgililer Günü'nde, ya da mezuniyet günü ile arkadaş olmadığınız biri gibi olmaktır. Bu da ("seni tanımıyorum bile") bu noktada geri çevirdi olmak, seçim alıcı olmak ("Belki ilgi olabilir"), ya da ilk birkaç flört etmeye istekli ("gizlice seni yıllardır görmek isterdi ben de!") çok memnun olur neden olabilir. Romantik duygular ve cinsel isteği çok asla itiraf etmedi, ama potansiyel bir çift (ilişki tanımlama) büyük bir PUL daha önce arkadaşlık dostluk veya yevmiyeli aracılığıyla birbirlerini tanımak değil formatı nedeniyle reddedilmiş, bazı olay gerçekleşir, ya da karşılıklı duygularını doğru mezuniyet töreni ve lise ya da üniversite için farklı okullara gitmek ilgili taraflar yollarını sonra itiraf etti, bu yüzden karşılıklı ilgi hiçbir sonuca varamıyoruz.

+238
Van Joel 7 Tem 2019 07:43:35

Herkes biliyor adı şarkı çalar at 7:20 - 8:05 Kardeşler Bölüm 5, veya OST değil mi?

+186
UmNyobe 14 May 2013 22:49:24

Ben merak ediyorum ne oldu şarkı 4:43 bölüm 19 olduğu Magi sezon 2, Magi: The Kingdom of Magic. Ne zaman oynar

bu Leam ve Fanalis Magnostadt ilk barikatı kırdı ve Fanalis grup lideri Magnostadt bu büyücüler saldırı için ufak bir motivasyon onun konuşma yaptı.

Gerçekten güzel ama bunu bulmak bile veremiyorum geliyor.

Bazı OST listeler geziyorum ama özellikle bu bir türlü bulamıyor.

Bu OST ne denir? Nerede bulunabilir?

+110
user2068109 25 Eki 2017 19:01:09

Burada olduğu sahne şarkı soru oynuyor.

Klip 15:13 24 bölüm içine alınmış, Hideyoshi Sarutobi sakinleştirmeye Mikawa Kai tokat nerede olay yerinde.

Şimdiden teşekkür ederim.

+97
LTME 16 May 2010 23:11:43

MANİSA Bayanposta içinde, Dante öldü diyor, ama nasıl öldü?

MANİSA 2003 Anime bölüm birini, Dante asansörde kaçan görüyoruz, ama Oburluk çıkıyor. Bakın hepimiz Oburluk şimdi Değil, daha sonra yem", ve sonra onu ve onun ellerini çırpıyordu, ama o kadar az Oburluk yumruk görürüz diyorum ki" onu.

Yenen öldü sanıyorum, ama 400 yıl sonra Oburluk kadar aptal biri tarafından dayak yiyeceğini olasılığı düşük görünüyor. Peki nasıl öldü? Bu yüzden bu konuda emin değil.

+79
Sanjog 26 Haz 2016 10:21:08

Evet.

Afro Samuray oldu bir Doujin önünde üretilen bir animasyon serisi, varlık kendini yayınlanan dergi ile Nou Nou Hau

Herhangi bir üretim şirketi, herhangi bir işi, yayınladı, doğru insanlara izin vermek ve ödendiği sürece kim olursa olsun.

+17
StaringFrog 19 May 2011 07:50:13

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil