Tsunade neden Senju Hashirama-sama doğrudan soyundan olmasına rağmen-sama ahşap elemanı yoktu.

Çoğu zaman Naruto ben izlemedim torunları belirli bir klan olacak miras elemanları kendi klan.

Örneğin, Uchiha klan çoğunlukla onlara ateş elementi var.

Ama niye Tsunade-sama dedesinin ahşap elemanı miras?

+921
Afif Gaming 21 Ara 2014 16:30:32
29 yanıtların

"Wadanohara ve Büyük Mavi Denizi düşünüyorum"

bu o mu, sanırım enter image description here

+993
Miguel Ping 03 февр. '09 в 4:24

Resembool Köyünde Amestris bir koyun çiftliği kasaba ve çünkü bu çok iyi bilinir

Resembool Köyü

Ed ve Al geri çiftlikleri var eve gidince anime izledim varsa

Yiyeceklerini belki de ticaret için ve kendi sebze hasat onu o kadar tahmin ediyorum.

+971
krautcat 5 Şub 2011 21:45:23
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Açıkçası Mito değildir.

Gon Ging bırak onu, sor Ging zaman bantlanmış durdurmak Gon eğer annesi hakkında bilmek istiyor Gon eğer bu kaseti dinliyor zaman. Şimdiye kadar ama henüz açıklanmaz anime son bölüme kadar bekledim.

Eğer sadece kaseti dinlemek Gon, o zaman gizemi çözdüğünü gerekir. Manga bulunabilir bir cevap var mı? Spoiler için hazırım.

Eğer Leorio Gon durumu bildiği halde hareket Ging hakkında deli varsa, Leorio eğer Gon annesi biliyorsa daha çok kızar eminim.

Eğer yaşıyorsa, o zaman kim o.

+934
Joan Kyce 31 Tem 2013 13:23:53

Öldür la Öldür. (Sağ) (Sol) İnumuta ve Mikisugi.

+928
Dustin Hughes 5 Eyl 2014 02:35:19

Bu, genel olarak, klasik anime manga daha (yani dolgu) daha fazla olmayan arsa ilerleyen malzeme var doğru. Manga her hikaye ark ile bir daha çıplak kemikleri, kısa ve (belki), düz tarzı Saban oysa diğer taraftan, birçok durumda, anime hikaye daha arsa ve derinliğe sahiptir. Gibi bir kaç örnek: 1) kötü veya müttefik olup, manga fazla karakter tanıttı ve hemen sipariş sonraki karaktere geçmek için kapalı öldürüldü. Sadece anime gibi 5 Cadılar olarak, ebediyen popüler köleler vardır, Amazon Trio ve Animamates yakışıklı ve sempatik bir karakter haline geldi. Manga 2), Juuban Lisesi öğrenci olarak kaydolan Starlights arsa ilerletmek için çok gereklidir, anime oysa, Usagi, Ami, aslında, farklı bir okul katılır ama genellikle kampüs onların takılmak için geliyor (Rei:) ile okul arkadaşlıkları sonucunda ne kadar net değil, Makoto, karşılıklı güven noktasına geliştirmek için bütün bir sezon span aldı ve Minako,, neden Starlights için sonuna kadar olan sadece onlar kimin yanında Sailor Moon ve onu korumak kadar sonunda; olmadan teşvik edilmesi yönünde bir motivasyon konuşmasıydı, o - cekti var PES onu yıldız tohumu Denizci Galaxy bölüm 198 (eğer o vardı bitti demek için kaçmasına keder, herkes galaksinin ki ölmek kalıcı olarak, son).

(Öte yandan bu durumda olan Sailor Moon Crystal var, için en iyi Kaçınılması dolgu, hikaye var belki daha düşük kalite daha klasik anime [Kristal's görüntüleyici numaraları keskin bir şekilde düştü, bir damla 77%]).

Orijinal manga klasik anime değişiklik sayısını liste bir online ansiklopedi alacağını çok yüksek. Sadece bir örnek daralmış, düşünün LGBT içeriği:

Klasik anime (ve böylece, yeniden mevcut DEĞİL) Takeuchi orijinal manga mevcut DEĞİLDİ aşağıdaki popüler LGBT ile ilgili içeriği:icat

~ Kunzite/Zoicite: kontrast hizmet olarak 1991 anime tek canon gay çift, orijinal manga, Kunzite vardı düz bir romantik ilişki ile Sailor Venüs (Kod adı ha Sailor V hacmi 3) ve Zoicite ortaya çıkan bir manga illüstrasyon ile onun kolları etrafında Merkür, ima ediyorlardı da bir heteroseksüel birkaç Ay Krallık. Canlı aksiyon Sera Ekibi (Sailor Moon müzikalleri) reenkarne izleyin bu eşleşmeler. 2013 "yeniden Fetih" La müzik eşleştirilmiş erkek generaller ile her kadın denizci asker veliler bir top ve özellikle highlights belirgin ve sevimli ilişki arasında Zoicite ve Cıva. Tamamlanan 2003-2004 Pretty Guardian Sailor Moon live-action TV dizisi değil dahil herhangi bir aşkları için Kunzite veya Zoicite.

~ Fiore: bir klasik anime özgün karakterleri, özellikli R film ve Başka bir Hikaye video oyunu olabilir yorumlanmış gibi sevme Baz, ama bu hiçbir zaman açıkça teyit ya da inkar etti.

Mustafa sevki için klasik anime düşen şifonyer ~ Balık Gözü: eşcinsel bir çapraz vardır, manga, sadece bir-kadınsı canavar-hafif (aynı Şahin Gözü ve Kaplan Gözü söylenebilir - kıyafetlerine üç benzersiz...-gün). Manga, hiç elbise ya da herhangi bir homoseksüel ilgi çapraz ifade etti. O sadece denemeleri için baştan Ami (Merkür).

Denizci askerlerin sivil kılığında dönüştü ve Dünyalı denizci askerler ile değişen derecelerde ilginç ilişkileri geliştirdi ama, manga (Yıldız) (Mercury/Ami, (Jüpiter) Taiki/Makoto (Venüs) Yaten (Star Şifacı)/Minako ya Yaten /Luna vibes Makinesi) hiç eğlenceli Taiki olduğunda ~ Sailor Starlights: klasik anime, bu üçlü ileri geri kadın ve erkek arasında çevirdi. Bu anime cinsiyet normlarına meydan cinsiyet değiştirme ile birlikte tanıtıldı. Manga orijinal, nefret Taiki Ami, Michiru (Neptün) nefret Yaten ve (Uranüs) Haruka gerçekten bu dünya dışı varlıklar ve güneş sistemi askerler arasındaki etkileşim tüm ölçüde bu üç nefret ediyor. Usagi, Minako ve Makoto allık ve kalp gözleri zaman Üç Işıklar transferi için yüksek okul oldu. Kakyuu Prensesi için Yaten tutkulu ve dağılmayacaktır özveri klasik animeye ve mangaya var Haruka vs Seiya rekabet ve Seiya/Michiru flört orijinal manga... heck, klasik anime Starlights hoşuna giden bir şey temelde bir yeniden görünmez değildi. Taiki bu yumuşama doğru onun Astronomi öğretmeni ve onun tatlı hastanelik fan ya da gülen ilk kez yıllar; Yaten gibi bir kedi kişi sürekli çevirir onun patlama içinde sıkıntı; Seiya erkek-yan voleybol eğitim, Eğlence Parkı tarih ve çelişkili, karşılıksız aşk damarı Taylor Swift Sana Ait Olan Beni dağıtılmış 28 bölüm (82% final sezonu) ile Usagi? Klasik anime için tüm orijinal. Manga Üç Işıkları her zaman kadın ve erkek olarak geçen sıfır kişisel tercihi göstermektedir. Manga Yaten ve Taiki sadece bir görev için erkek kılığına kim belirtilen herhangi bir cinsel tercihleri olmayan kızlar vardır. Bu karakterlerin hiçbiri herhangi bir cazibe ekran beri, lezbiyen değiller. Beri onlar değil özellikle erkeksi tarafından herhangi bir streç hayal değil tespit olarak erkek, don kanıt herhangi bir faiz cinsiyet kimliği olursa olsun, aşınma ve kadınsı giysiler özel, hatta çalışan tanımlamak onlarla çapraz tercihler biraz titrek - onların beyinleri, onların erkek çocuk kostüm sadece gizlemek yerine, bilinçli bir yaşam tarzı seçimi. Bu mangada Usagi etkilenen yalnız Seiya (Yıldız Savaşçısı), bize bırakıyor.
Seiya (Yıldız Savaşçısı)/Kakyuu: manga Yıldız Savaşçısı Dünyaya gelmeden Kakyuu Prensesi için duyguları olduğunu yorumlanabilir ama bu açık değil. Kakyuu Seiya omzuna başını dinlenme sadece klasik anime değil, manga gösterildi.

Buna karşılık, orijinal çizgi şöyleydi:

Anime almayan (Venüs) ~ cinsiyet değiştirme, Usagi (Ay) ve Minako. Birçok İngilizce web siteleri Takeuchi-sensei, klasik anime, Starlights sivil formda erkek şok oldu - ama seks ilk yer değiştirme düşündüm oydu aslında yakınarak. Mangada Usagi {Mükemmel Edition}]) bu Kanzenban 1 birim [sayfa özet (bir damat bir adam içine kendini dönüştürmek için (Kılık Kalem) Hensou Kalemi kullanır ve Minako bu Kanzenban 5 birim (Janet Dumbledore bir Gakuen [Sonsuzluk Akademisi] öğrenci [sayfa 167-169]) BSSM kendi içinde bir erkek içine Ay Güç “ifadesini kullanarak dönüştürmek için kompakt onu kullanır.” ("ムーン・パワー"). Bir kenara olarak, Minako da iki kez Kod adı ha Sailor V erkek forma Shinsoubon 2 birim ({Yeniden Edition}] bu Shinsoubon 1 birim [sayfa 115-118 genç bir idol ve bir samuray [sayfa 140-141]) dönüştürmek için, her ikisini de kullanarak ifade “Mikazuki Güç Dönüşümü kompakt kullandı!” ("三日月パワー・トランスフォーム!").

(Neptün) ~ Haruka (Uranüs)/Michiru: Evet, manga romantik bir ilişki var, AMA çok az manga öpücük dahil Haruka/Usagi eylem iyi bir miktar göreceğiniz rağmen gösterilen veya klasik anime versiyonu ile kontrast gibi dedi: var, manga Haruka/Michiru Romantik sahneleri ve diyalog yok denecek kadar azdır. Hemen hemen tüm onların düşündüren çizgiler, Haruka açıkça cevap ne onu koibito’In ismi ("koibito" bir Japon kelimesi olan anlamına da sadece "kız arkadaş""erkek arkadaş" ya da demek "sevgili"; genellikle bağlamda shoujo anime, bunu başvurduğu eski), ve onların hareket ınterlude sonra Galaxy kaldırıldı onların bilezik kaynaklandığı klasik anime. Bir adam, ama diğer zamanlarda oldukça kadınsı o; sadece sürekli erkeksi giyinmiş yaşlı anime gibi anime Haruka ile bir araya gelen hayranları da manga versiyonunu eşarp noktalı bir lise kız okul üniforması, mini etekler, dekolte onu göstermek girly bluz, ve bir polka-giyen keşfetmek için sürpriz olabilir mangada bazen hediye etti.

(Ay) ~ Haruka (Uranüs)/Usagi: Haruka/Michiru hayranları ve aynı zamanda kısa Baz/Michiru bir havası var mangada Haruka/Michiru görseller daha Haruka/Usagi daha çok var olduğunu fark etmek hayal kırıklığına uğratabilir. Haruka/Michiru fikir gibi tek eşli olmak insanlar Michiru ile görünen o ki açık bir ilişki içinde olurken Usagi bir erkek arkadaşı var tam bilgi Usagi doğru manga Haruka sevdalı gelişmeler ve meydan olacak. Haruka Usagi ve Minako ile flört klasik bir anime, ama sadece manga Haruka daha ciddiye Usagi çok izlenen şey ise bunu ciddi düşünün, mi işaret ettiği Michiru bu şaşkın yorumlar eşliğinde 2 Bölüm oldu.

(Ay) ~ Seiya (Yıldız Savaşçısı) Usagi: manga, bazı kimya ve bir öpücük, ama Seiya manga yaptığı en Usagi anonim kartpostal göndermek. Üç Işıklar Usagi ve arkadaşları ile okula devam süresi çok kısa.

Yani bu sadece bir örnek, sayısız büyük ve küçük farklılıklar arasında manga ve klasik anime.

(Huzur/Sailor Moon iki kez manga intihar etti, anime oysa, değil mi) olumlu değişiklikler, nötr ya da tartışmalı olanlar ([Mars]) ciddi manga Rei gibi, oysa bazı taraftarlar sevgi/dostça bir tür rekabet nefret olarak Usagi takılıyor anime Rei gibi, ve genel olarak olumsuz olanları aldı Diğerleri (manga Shitennou Gümüş Binyılda Prens Endymion görev yapmış ve sadakat döndü, ona güç veren, oysa anime versiyonlarını ona sadık olmanın hiçbir arka plan vardı. Anime manga sonuna ve tamamen farklı olan manga/anime farkın en büyük olduğu yönüdür. Manga versiyonu daha iyi, daha iyi anime versiyonu gibi bazı gibi bazı hayranları.

+885
Nikita satani 11 Tem 2019 14:28:54

Uçan Cadı 2 Bölüm, bu oldukça tuhaf görünümlü bir adam belirir ve kapıda zavallı Chinatsu terör estiriyor.

harbinger of spring

Bahar, bahar, kış ve biyik biyik bir peri gibi doğa ruhu bir çeşit Habercisi olduğunu Makoto açıklar.

he's the harbinger of spring he bids farewell to winter and brings about spring] he's like a fairy

Baharın Habercisi ediyor. Elveda kış teklifler ve bahar hakkında getiren muhteşem bir insan. Bahar perisi gibi.

Serisi, modern olarak yer alır ve Cadılar ve büyü tarzında çok Batı vardır. Ancak, Harbinger giyim (neredeyse ninja gibi) geleneksel Japon giysisi gibi görünüyor.

the harbinger at the door the harbinger's sandals

Maske onun gibi Prenses Mononoke gelen kodama arasında bir haç ve Jomon çömlek tarzı hatırlatıyor:

kodama jomon pottery

Habercisi geleneksel bir Japon ruhu olması gerekiyordu yani en azından dizi içinde görünüyor. Benzer gerçek temel-hayat efsane ya da tamamen serinin bir yaratma nedir?

+780
TheAppService 5 Oca 2011 10:46:46

Burada bir ilginç bir makale nasıl anime üretim süreci çalışır.

(Ve ilgili!) özellikle ilginç bulduğum bir alıntı:

Çerçeveler hala animasyon bir bilgisayar tarafından simüle arasında başlangıçta elle, ve çizilir [T]O çok önemli şey. Doğrudan bilgisayara 2D animasyon çizen bazı animasyon ama anime bu büyük ölçüde yerine ticari anime daha solo animasyon yapımları sınırlıdır. Animasyoncuları genellikle bu yöntem ile daha rahat ve mümkün çünkü Sanayi bu tercih, bazen de sıkı zamanlamaları altında çerçeveler daha kolay denetleme ve düzeltme sağlar.

+732
jurassic 30 May 2013 16:58:04

Sırasında anime/manga, Kasuga & Sawa girişimi için tırman yakındaki dağ ve ulaşmak diğer tarafı.

İş Kiryū, Gunma küçük bir kasabasında ayarlayın, böylece Google Maps alanı bakıyordum, ama çok dağlık bir bölge gibi görünüyor:

enter image description here Google Haritalar sayfa

Gösteri tırmandılar ya da dağ ayarlandığı hakkında daha kesin bir bilgi var mı? Eğer yönetmek yaptılar tam olarak o dağın içinde ne olduğunu bilmek üzerine almak istiyorum

+652
GSL 28 Nis 2018 03:02:58
Studio Ghibli, Japon animasyon film stüdyosu. Birden fazla Studio Ghibli yapımları hakkında sorular, stüdyoya kendisi veya ilgili işlemi için bu etiketi kullanın.
+642
Ines by 1 Ağu 2015 18:41:44

Kanunlara göre,

Eğer ölüm amaçlanan daha fazla ölüme yol açar, kişi basitçe kalp krizinden ölür.”

cerrah ve pilot kalp krizinden ölecek mantıklı gelir.

Bu muhtemelen en mantıklısı. Aksi olsaydı, kuralları bilen insanlar Ölüm Not (yaklaşık) yenilmez oldukları, onlar ölürse, başka biri (ya da kendisi öldürür) öldürüldü tarafından bir sistem sağlayarak yapabiliriz. Ölüm nedeni gece yarısı iki kişi için ölmek demek yapılamadı çünkü neredeyse diyorum “” ve bu onları öldürebilir. Belli ki, Ölüm Not kullanıcı yakınlarındaki yapılabilir olaya karışan iki kişi,-imkansız[1] kolayca bilmesi gerekir.

Yine de, gece yarısı ölecek “işe yarayıp” daha fazla soru. Bir kişinin adını ilk yazılı olmalı ve bu yazıldığı zaman, izin verilmez. Ancak, daha sonra diğer kişinin adını yazmaya tekrar serbest hale getirir. Kuralları değerlendirilir, ve ne demek? Death Note kurbanların geleceği tahmin etmek güç, ama kendi kullanımı geleceği tahmin edebilir mi? Bu sefer paradokslar alemine girdi!

Ya da, sadece kalp krizinden ölür diyebiliriz. ;-)

Edit: [1]örneğin, eğer L istediği için kendini yenilmez Ölüm Not, o olabilir bazı sistem tarafından hangi birinden Wammy Evi öldürdüyse ölür. Sonra, ben öldürmek için Death Note bir kullanıcı öldürülen kişinin iki L adı ve Adı ve yüze ihtiyacı var. Shinigami gözleri olan biri için bile, bu iş için neredeyse imkansız.

+555
Ghadeer Aiydhah 20 Ağu 2012 19:40:40

Kabuto bazı solucan jutsu ile Naruto klonu oluşturur kesme bölümden bahsediyorsun sanırım, 9-kuyruk mantıklı bir kız. Şef kötü olduğu ortaya çıkıyor.

Köy şifa/güçlü/enerjik suyu ile ünlüdür. Bölüm 296 ~289 olduğunu düşünüyorum ya da bir kaç bölüm +için 389 olabilir.

Çizim tarzı gibi, oldukça farklı, daha fazla film.

+505
Daniel Widrick 15 Haz 2014 04:00:40

Hayato Hachiman doğru aşağı hissediyorum neden 4 ışık Roman birim "Y" yalan. Rumi yardım ederken onunla ilgilenen kişi" ya da "Y" yapılan "ne Hachiman düşünce olduğunu düşündüğü için, Hachiman ile rekabet için bu durumu kullandı. Böylece Hachiman ile gizlice Hachiman inancı Hachiman odaklanmak ve kendi ideal onun haklı olduğunu kanıtlamak için bir kişi için yeterince iyi olmadığını kanıtlamak için yarıştı.

Ama nihai sonucu bu göreve Hachiman inancını (o kızlar hayatta kalmak için her şeyi yaptım, birbirimize feda bile) doğru olduğunu kanıtladı. Yani Hayato Hachiman tarafından ilk kez yenildi. Aslında, yaz kampı başlamadan önce Hachiman doğru aşağı hisseder, ama bu olay bu ilk defa bu kadar net şekilde hissetmesini sağlamıştır.

Size bilmem kim "y" ve nasıl Hayato nefret hachiman, sen-ebilmek okumak Yahari Bento! Wordpressve istediğiniz biliyor onun hikayesi ile ilgili olan "aşk üçgeni", sen Araştır daha fazla kullanarak etiket "Hayama Hayato" bu bağlantı.

+477
Colleen Marcou 31 Oca 2010 10:55:06

Muhtemelen daha iyi bakıyorlar bu TV Mecazları sayfa olarak orada bir sürü ortak klişeleri/kalıpları bu karakter bağlı.

Kenichi shounen dövüş üstüne tırt bir şov olduğunu ve bu yüzden hepsini listelemek için zor olduğunu kalıplaşmış yani izleriyle dolu.

+456
Ratatouille 16 Kas 2016 00:06:13

Henüz belli değil. Belki sınavları vardır veya belki de yeteneklerini teşvik ediyorlar. Bazen, Herşey, Ibiki veya Ebisu gibi bazı özel yetenekleri olan "özel Jounins" vardır.

+424
Belenochka 23 Nis 2011 04:40:48

Ne zaman Kira Task Force kurtarılan Death Note dan Kyosuke Higuchi orada 2 şey bulaşmış olan herhangi bir DNA kanıtı Ölümden Not:

 1. Kira Görev Gücü Rem görmek Ölüm Not dokundu
 2. (Anılarını döndüğünde)ışık Ölüm Not üzerine mülkiyet geri kazanmak için onun planının bir parçası olarak tutuyordu

Bildiğim kadarıyla" parmak izi ya da DNA ilk Ölüm Not bulunan Işık DNA kolayca defterden kurtarıldı zaman etkileşim olur onun ile açıklanabilir gibi test edilen bir nesne ile temas kurdu.ne zaman "anlatmak için hiçbir yolu yoktur

Fikir Kira'yı yakalamak ve Ölüm Notu Kanunu ve DNA mahkemede onu mahkum olduğunu unutma üstesinden nasıl nedeniyle kabul edilemez olurdu. Bu yüzden polis eğilimi engellemek suç sahneleri emin olun uygun Zincir Kanıtı olduğunu bir araya geldi. Bazı polislerin bu, bir mühür belgesiz insanlar belirli bir kanıtın ele kırık veya birden fazla olduğunda, mahkemede kullanılabilir zamanlar.

Eğer Işık kurtarıldı Ölüm Not dokunmadı ve ben Işık DNA'SINI buldu bile, yine 13 sonra Işık şüphelenen gün kuralı suçsuzluğunu şimdi Işık Görev Gücü yardım çok yardımcı olmuştu ve bütün iyi ilişkiler onlar kadar beri L yardım etmeyeceğini gösteriyordu. O ilk önce ihtiyaç kanıtlamak için geri kalan Görev Polis 13 gün kuralı sahte böylece dönen ne var açıkladı burada ve kural başka bir yol Işık DNA'sına sahip kazanılmış üzerine Death Note sonra kurtarma.

+415
Nicolas Redfern 17 Şub 2015 10:54:04

İlk kez bir kurşun Kirito ışık vurdu kurşun erir saber görüyoruz. Bir sonraki bölüm bu sefer kılıcı 2 yarısı kurşun kesik olsa da bunu görüyoruz. Bu nasıl mümkün olabilir?

Bölüm 5

Episode 5

6 Bölüm

Episode 6

+401
Sufyan 20 Ağu 2017 04:36:00

Doğru, Kisara aslında belirttiği gibi aşağıdaki pasajda sadece normal bir insan olduğunu

Rentaro olay yerinde şaşkın baktı, titriyordu. Tendo Sivil Güvenlik Ajansı en güçlü üyesi olduğunu Kim düşündü? Mekanize bir asker yeteneklerine sahip olan kendisi miydi? Lanetli Çocuk insanüstü fiziksel güçler tezahür eden veya Enju? Her iki nitelikleri olan ya da Tina? “Baba, hayır! Herkes buradan en tehlikelisi o!” Kisara müdahale için gittiğinde Kohina Kisara hakkında ne bağırdı Tina ve Kohina mücadele etmek üzereyken Operasyon Meç İtme, önceki gece, bu. Kazanmak ya da en azından Tina karşı iyi bir mücadele edebileceklerini Kohina düşünce ve maçı devam etmeye çalışmış olsalar da, şu an Kisara müdahale etti, uzakta kılıç soktu. Eğer Kisara mücadele olsaydı bir dezavantajı çok az olduğunu Kohina bile, bir Başlatıcı, anlaşıldı. Kisara, sıradan bir insan karşı.

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. (Işık Roman) 4: İntikam (p Benim. 204). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Yani Kisara ise sadece normal bir insan o Kohina kadar güçlü bir Başlatıcısı bile onunla dövüşmek istemiyor aslında çok güçlü, çok güçlü. (Benzer Rentaro için) Tendo Dövüş Sanatları çok genç yaşından beri eğitilmiş ve Tendos intikam peşinde onu kendi gizli tekniğini birkaç geliştirdi bile.

Çok güzel, Rentaro adam onun öğrencisi baktı, bir ürperti bastırmak mümkün aynı zamanda kalbinin derinliklerinden düşündüm. Duruşu tek bir açılış değildi, ve bıçak onun ulaşabileceği sahalara adımını attığı an, kesmek olurdu o belli Rentaro kılan bir şeyler vardı. Rentaro gizlice cebinden akıllı telefon aldı ve LCD ekranı baktı. Neredeyse Okula gitme zamanı gelmişti. Yakında hareket edeceğini söyledi. Sadece düşünürken, bekle onun için neredeyse hiç gerek yoktu. Kisara yumuşak ve net bir sesi çınladı üfledi. “Tendo Dövüş Sanatları İlk Tarzı, 1 Numaralı” kın çaldı Çizim Kılıcı ve kılıcı bir şimşek hızıyla kınından çıkmış oldu: “Tekisui Seihyou.” Eğik çizgi son derece mütevazı bir whoosh yaptı. Ama beze sarılı Kisara—oyulmuş ahşap bir hedef önünde hedef üst yarı yıkıcı bir patlama ile parçalanmış ve parçaları dojo duvarına çarptı. Kisara ve hedef arasındaki altı metreden fazla bir mesafe vardı en şaşırtıcı şeydi. Rentaro gulped. Kınında tarafından çekilen kılıç artı silahşör kol ve adım uzunluğu uzunluğuna eşit olduğunda hızlandırmak için mancınık bir kılıç çarpıcı mesafe. Ancak, Tendo kılıç-çizim tekniği bundan daha fazlası vardır. Üç kez çarpıcı mesafe onun eteğinin o Rentaro Kisara teknikleri her gördüğü gibi değildi, ama biliyordu. Ve bu üç yıl önce gelen veriler...

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. 2: Mükemmel bir keskin Nişancı Karşı (s. 13-14). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Şimdi, (ya da kara Gölge) kılıç Yukikage onun hakkında pek fazla ışık romanlarından birini ortaya değildir, geçit altında hakkında en çok bilgi içerir

O zaman fark etti. Rentaro her zamanki kılıcı kullanıyormuş düşünce-pratik kılıç çizim, ama siyah kın ve taban ve kırmızı kablosunu benzer görünüyordu rağmen, bu gerçek bir kılıç vardı. “Kanlı bıçak, Yukikage, değil mi?” “Doğru.” Kisara durdu ve ona baktı gibi, tozunu kını gitti ve pencereden gelen güneş ışığı tuttu kadar. Sabah güneşi içinde kalmış, bıçak üzerinde dalgalı öfke desen ışığı dağınık, baktı ve hepsini çeken bir cazibesi ile dolu. Kisara kılıçla dalgın bir biçimde baktı ve mırıldandı, “Satomi, ne ‘kanlı bıçak’ anlamına gelir miydim?” “Hayır...” “Zen İçinde, hayatın karşısında tasarruf kılıç değil; tüm insan yanılgısı olumsuzlar. Bu...tüm Tendos, Satomi avlamak olacak kılıcıdır.”

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. 2: Mükemmel bir keskin Nişancı Karşı (p. 15). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Ofiste Tina ile mücadele sırasında ancak, Kisara kınından çıkmış bıçak kaysa Rentaro çelik sesi duyduğu açıkça belirtildiği

“Kisara! Kat... kesin.........!” Aniden harekete elinde kılıcı ile sıçrayan arkasından Kisara hissedebiliyordu. “Tendo Dövüş Sanatları 8 Üçüncü Stil, Sayı Çizim Kılıç—” derin nefes odasını zamanda ikinci bir hava yarattı. Tüm gürültüsünden ateş etti gerekmez miydi sahip olması mümkün duyuyorum, ama Rentaro olduğundan emin olabilir duydum ses çelik sürgülü dışarı kın. Çabuk Gidin “Unebiko Yuusei, Yukikage!” Hemen sonrasında meydana gelen felaket neredeyse fiziksel bir fenomen olabilir. Vizyon Rentaro alan parçaları bir dizi içine, ve birlikte iki yarık olmak buz çatlama sesi kesilmiş gibi hissettim, tüm odanın etrafında her yöne oyulmuş kesikler vardı.

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. 2: Mükemmel bir keskin Nişancı Karşı (p. 108). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Hiç Yukikage Varanium yapılmış olduğu açıkça belirtildiği göz önüne alındığında (ışık romanda her zaman bıçak/silah Varanium Kohina kılıç gibi olduğunda bahsetti ve boyama ve muhtemelen (katana) sıradan bir Samuray kılıcı olduğunu, Tendo aile içinde nesiller için yapılmış bir de olsa varsayabiliriz yukarıdaki pasajda çelik söz verilir.

Yani, sonunda Kisara doğal olmayan yetenekli bir dövüş sanatları ustası olduğunu ve Tendo Kılıç stili gerçekte var olan herhangi bir stil daha (fantastik) tehlikeli çok daha basit görünüyor. Bu yüzden (ve yere) silah kesmek için dövüş sanatları yetenekleri vardır. ve Yukikage herhangi bir özel mülkiyet.

+383
stewbiee 26 Tem 2011 21:06:25

Köyler arasında mesaj göndermek için, iletişim için bir uydu ihtiyacı olacak, ama teknoloji bu seviyede onların dünyasında yok. Okuma ve Naruto izledim ne kadar, teknoloji 1940 dünyamızın civarlarında. Bu kısa mesafeli telsiz cihazları, temel yanmalı motor, ama gelişmiş.

Dünya ve bizim onların bir farkı yoktur. I. Dünya Savaşı ve II) savaşları ne zaman savaş için ninja insan gücü ve ninjutsu geliştirdiler oysa bizim dünyamızda, bilim ve Teknoloji Geliştirme yoğunlaştık.

+379
KoshOsh 27 Şub 2013 20:10:55

Bir dolgu oldu. Bu yüzden bir yere mangada açıklanmış değildi ve bildiğim kadarıyla ana hikaye çizgisi söz konusu olduğunda, Zanpakuto ruhları kılıç form dışında bir form tezahür edemez. Ancak garip ekipmanları urahara-San serisi erken görülen eğitim amacıyla oluşturulan düşünün sürece yeilder ve hiç kimsenin onların gerçek yüzü mevcut olabilir.

+347
SalDali 13 Haz 2017 07:04:08

Yachiru olduğunu değil Kenpachi var Zanpakuto veya ruh onun Zanpakuto. O bir Shinigami kim var onu kendi Zanpakuto olarak gösterilen onu savaşa karşı Gremmy 'Quincy kim olabilir şeyler o hayal gerçek'. Rukongai nin Kasajishi bölgeden bir insan. O olabilir veya hemen Kenpachi göktaşı dilim gördükten sonra ortadan kayboldu gibi Bankai onun kazandı önce Kenpachi yakın olmayabilir.

Yachiru Kenpachi görmek için Bankai onun bırakmadan önce tek nedeni vardır:

 • Sadece onu hayal etmiş, ya da
 • Zanpakuto onun tek Kenpachi olduğu gibi Yachiru şeklini almış olabilir hiç dinlemiyor
+284
Potatoes 12 Oca 2016 17:12:22

Bu klip yeni film İ seçin, görüntülenen Pikachu konuşuyor doğal dil.

Orada bir klibin içinde İngilizce YouTube (konuşuyor yaklaşık 35 saniye)

Henüz filmi görmedim, ama anlatıldığı konuşma yeteneği nasıl olduğunu merak ediyorum? Bu benzer bir şey Unowns Pokemon dublaj olduğu bir zaman olduğunu hatırlıyorum, değil mi?

+261
bazza2000 23 Ağu 2011 08:05:28

Hiç kimse, bir kez erimiş. O bir tamamen farklı bir kişi ile yepyeni bir kişilik ve her şeyi.

Bir istisna olur ol Namekian füzyon.

+220
Ray Bell 12 Ara 2018 04:27:32

İçinde Steins;Gate orada çok ado hakkında Ayrışmanın Sayıda mevcut dünya hattı. Ama eğer doğru hatırlayarak olursam metre Kyouma yapılan//tek Okabe olmak anladım ki şu anki dünya hattı ve "önceki" bir—arasındaki fark hemen onun için son atlama önce olduğunu gösteriyor verilir taşır.

Geçen sefer atlama SERN bir kalite kontrol kurduğu (dünya hattı inşa edildi dünya hattı için kaynak dünya çizgi veya göreli göreli Sapma Numara çalışıyor mu?

+186
Marc Compte 12 Ara 2016 10:33:28

Kapının üzerinde İbranice bir çok şey var. Altta, 'Tanrı' anlamına 'Adonai' ve 'Elohim gibor' anlamına gelen 'güçlü Tanrı' ya da 'Tanrı cesur'olduğunu söylüyor.

Ayrıca, Alex Armstrong'un yumruk üzerinde, 'chasak' güçlü 'anlamına gelen İbranice yazılmış.

Bu gösteri tüm İbranice ve Yahudi inançlarına göre başka bir din, Yahudilik daha fazla ilgili olduğunu hissediyorum.

+186
Adarsh sadha 29 May 2013 12:05:46

Manga Krallık, birkaç dağ kabilesi Gen Bou var (玄峰) ordusuna karşı savaş sırasında (飛信隊) Merhaba Shin Tai üyeleri olarak ortaya çıktı. Birim kendi düşmanı olan şeytanı tuzak kaçmasına yardım eden bu kabile mükemmel işitme vardı.

Bu noktada Merhaba Shin Tai "geçici" 1000 kişilik bir birim olduğunu, bu yüzden Shin (信) katıldı olmalılar bir ara sadece 100 kişilik bir birim iken. Ama Bölüm nasıl gösterilir veya bir yerde açıklandı mı? (楊端和) Yo Tan Wa aynı kabileden miydiler?

Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

+183
Rheck 29 May 2011 10:41:12

Muskrat kebap yiyorlar ve indigo liginde bölüm birini muskrat diyor kendileri. Ama hangi bölüm bilmiyorum

+94
user72523 23 Tem 2019 01:42:45

Bir ağ yok olacak ortak. sadece bir grup bilgisayar bu mümkün paylarını içeriği arasında birbirlerine.

Bu yüzden ağlarını dış dünya ile içinde ne de iletişim kurmak mümkün değildi.

Onlar muhtemelen olabilir iletişim kurmak için dış dünya önce üzerinden bir proxy sunucusu içinde kontrol sadece.

Resim ve daha fazla açıklama üzerinde wikipedia

+90
user3041782 4 Ağu 2014 17:30:39

Öncelikle, listede sadece dört Dragon Ball Z daha birçok uyarlamalar değil. Ancak, olanlar. Asıl soru olmadığı, o ayrıntı vermeyeceğim.

İlk Sorunuzun cevabı, Japon versiyonu hatta belki de Dragon Ball Z gerçekten için tasarlanmış gerçek shonen serisi ve olacaktır. Şahsen sürümleri dublaj sevmeyen biri olarak, Funimation dub gerçekten çok iyi ve Bruce Faulconer izlerini genel olarak harika bir deneyim olacak. Televizyonda yayınlanan Funimation dub açıkçası ağır sansür vardı, ancak(Görsel) dub sansürsüz versiyonu çıktı, ancak senaryo açısından olmuştur, sansür.

İkinci sorunuza gelince, DBZ Kai dolgu bölüm kaldırmak eğilimi gibi ana sürüm farklıdır. Ancak, Arsa gelince, hiç önemli bir fark değil. Gohan hakkında bulmak Goku referansla, gerçekten Sansürlü değildi. The word HELL Sansürlü nedir örneğin bu gibi esas Çıplaklık, şiddet ve rasgele bir örnek: The whole "Kidnapping of Gohan"

Kelime "CEHENNEM" HFİL "ile değiştirilir. Gohan gözyaşları bir adam Kaçırma "daha Az" gibi görünmek için kaldırılmıştır. Sana bakmak bir listesi sansüre serisi burada.

+28
Lanti 28 Kas 2014 11:04:04

Orada bazı temel özellikleri/kurallar/kısıtlamalar bu ortak canon Geass Kullanıcılar

 • Onların gücü değil etkiler Kodu Barer: Biz görmek ile birlikte C. C Lelouch çalışır komut o ve Mao takıntısı için C. C idi verilen doğuştan aslında onun aklı sadece o değil okuyun. Kodu aktif hale gelince de Charles Lelouch sipariş engellendi

 • Her kullanımdan artar güç: Mao, Lelouch ve C. C önce o var Kodunu kullanın onların güçleri arttı gücü ve böylece onlar yapamaz-e doğru kontrol. Rolo her zaman güç kontrolünü aynı iktidarda iken kalbi durdu. güç güçlendi gibi kalbi üzerindeki yük daha kötüsü de var, tamamen kontrolden çıktı önce ölen varsayabiliriz. çocuklar

 • Arması gösterir içinde göz(ler) ne zaman gücünü harekete geçirir: tüm karakterler Mühür görünür göz(ler) ne zaman kullanılır ve kalıntılarına göz(ler) ne zaman kullanıcı artık kontrol. Giydi Kişiler nedeniyle kontrolü kaybettiği zaman Lelouch arması kaybolur. C. C kontrolsüz Geass Kodu aldı, kaybedildi. Gözü kapalı ekilen ve wiki bunu kapatmak olamaz gösteriyor olduğu için Bismark güç her zaman etkin değildi.

 • Bir kullanıcı kendi güçlerine teslim oldu ne zaman onlar edinmek Kodu: C. C kazandı Kodu vardı artık mümkün kullanıcı ona güç ise Charles demedin kullanımı güç Kodu dirilen onu. eğer Kodu aktif olmayan veya değil Lelouch Charles güç etkilenmemesi için dikkatli olmak iken, ikinci kez ancak etkin olmayan bir Kod olduğunu bilmiyordum gibi güçlerini teslim etmek için bir kullanıcı neden olursa emin değil

 • Bir Kullanıcının Güç verecek izole onlara: eğer biz bakmak her kullanıcının yetkisi, izni kullanmak istiyorsunuz izole toplum onlara. Lelouch istiyor, her zaman birinin gerçek düşüncelerini okuyabilmek için mümkün olan Mao. bir şey yapmak için kimseyi elde edememek canlanan aşk C. C her zaman Geass ve Code Barers onu ölümsüz olmaktan kaynaklı yanlış bir aşktı. her güç dünya ile nasıl hep birinin gerçek düşüncelerini görmek, gelecek ya da hiç basit sevgisini ne olur büyüsünden başka bir kurgu gördüğümüz gibi dünyanın geri kalanından izole birinin olasılığı vardır.

Bu son nokta olabilir ya da olmayabilir, çünkü Geass Siparişin doğru

 • Benzersiz güçler var: biz gördük her karakteri vardı bir benzersiz güç. bu ancak bu bazı çelişkiler vardır,

  • Çocukların Geass Sipariş - onlar güç bir Kara Şövalye Pilota saldırı onun müttefikleri Wiki notları olabilir daha kuklacılık

  • Shin Hyuga Shaingu - bu iddia bu işleri aynı şekilde Lelouch gelen sınırlı gözlemlerle Akito bu sürgün

Bu durumda (Kod Barers) Yüklenici kim emin. Britannia vardı sadece Kod Barers tüm emirdir araştırma doğanın bu gücü aslında sahte olabilir, çünkü Geass Emri ile (C. C ve V. V yönetim vardı, Charles muhtemelen V. V ölümünden sonra fiili Direktörü oldu) bağlı idi. bu mantıklı, çünkü Julius Kingsley gibi oluyor sonra Lelouch Lelouch değil de Ashford tüm zamanında 1 yıl gap ve aslında İmparator gönderdi onunla Suzaku (kim de biliyordu Geass ve olası Sipariş geçiriyor gösterilen Kılıç Akasha) bu keyifli Sırasını değiştirebilir okudu Lelouch (tek istisna bu, Julius Lelouch İkiz Kardeşi).

Yorumlarınız için

Eğer her Geass gücü Geass kullanıcı başka birine ihtiyacı olmadığını merak ediyordum

Eğer bu demek "olabilir Geass sadece etkileyen başka bir kişi var mı yok Geass veya altında etkilerini başkasının Geass" i yok. İlk Sezon Lelouch kendi içine Nunnally Mao kurtarmak için plan unut onu Geass atmak için bir ayna kullanır, bu şekilde Mao aklını okumak ve bomba patlatmak değil. Ayrıca Mao satranç oynarken düşünmek ve Sıfır olduğunu (Mao başka herkes Lelouch hedef için sabit odak olsa), Shirley kırmak keşfetmek için yaptığı her hareket görmek Lelouch zihninde defalarca okumak için gücünü kullanır.

İkinci Sezonda, Rolo Lelouch saat önce el ikinci sayım olduğundan Rolo var Geass zaman algısını etkileyen Lelouch anladı ki OSS H. Q Lelouch Geass üzerinde kullanır.

Bismarck Waldstein bu güç için "bakın gelecek" ancak biz sadece kullanır bu savaş ne zaman o kullanır bunu Suzaku ise o söz için kullanılan üzerinde Marianne. güçlerini tam olarak ancak bu kadar Suzaku onu kullandığı zaman Lancelot Suzaku kaptanlığı Görüntüleri Önce gördüğü Neden ve Etki"," geleceği gördüğünü varsayabiliriz açıklaması yok. Bu Suzaku Geass ona "Bismarck gücünü yenmek için Yaşamak" koymak kullanın.

Ve neden Geass Lelouch ve ilk sezon (sitede Kod Aktive önce) Akasha Kılıç kendisini öldürmesini başardı sonra Lelouch anıları silen Charles. ayrıca insan olmayan varlıklar Lelouch emir "Tanrı" ancak bugün olanları spekülasyon var gibi etkilenebilir şüphe yoktur.

+22
StrawHat 12 Oca 2015 09:33:44

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil