Naruto göz rengini değiştirmek için bir sebep

Team Asuma ve Kakashi vs Kakuzu ve Hidan mücadele sırasında, Naruto gözleri değişti. Hala mavi Tilki gözleri gibi ama.

Kurama, Dokuz Kuyrukları çakra öğrendi önce.

Kurama ona sahip olduğunda göz rengi kırmızı değiştirmek, ama bu sırada gözleri maviydi savaşırlardı. Bunun için bir açıklama var mı?

+708
sqln00b 12 May 2019 11:18:36
32 yanıtların

Riku amacı o huzur içinde yaşamak için Büyük bir Savaş sonunda oldu. Yani temelde kazan durumu filmin sonunda elde edilir. Böylece insan ırkı yüzünden savaş olmayacağını söyleyebiliriz:

  • Huzura kavuşmuş.
  • (Aşınca) insan ırkı olarak tanınan ve Tet tarafından adı verilen İmanity.

Bonus:

Riku ölümüyle ilgili çok sıcak bir tartışma var ve 100 net %değil. Bazı aslında ölmeden önce Deus olmak ve bilinçsizce Tet oluşturulan "Riku bile söylüyorlar". Riku bunu Tet ile ilgili bir planımız yoktu ancak çok açık. Kim" sorusunun net bir cevabı yoktur bu yüzden var.

+979
Kees Sonnema 03 февр. '09 в 4:24

Gohan DBZ sonunda geri mystic formu içinde en güçlü oldu. Gohan ne kadar zaman böyle kısa bir sürede 2 Süper Saiyan açmak için yeteneğini kaybetti kadar zayıf olabilir miydi? Diğer taraftan ise, Frieza eğitim sadece 4 ay sonra Goku'nun Süper Saiyan Mavi dönüşüm aşmak başardı. Bu hiç mantıklı değil.

Teori aslında şöyle davranır, Mystic Gohan (Eski Ki güçleri uyanmış) eğitim almadan güçleri var. Çocuk Buu olay ve Berus varış yaklaşık 5.5 yıl geçtikten sonra, Mystic Gohan 5 yıl boyunca tren yoktu, o kadar Kİ onun için kullanmadım bile. İlk başta verilen o gücü ilk etapta tahliye böylece tren etmedi sonra ve gücü var.

Tagoma ki bir patlama ile onu delmek için mümkün oldu. Şimdi sol her bölümde doğru kaybetmek ve o.

Tagoma vücuduna bağlı olduğunu ki bir patlama ile onu delmek için mümkün oldu. Bir süredir bedeni sıkıcı hale eğitimli yoktu, vücudun enerji patlamaları saptırmak için Kİ belirli bir miktar ile etkinleştirilmesi gerekir.

En son temel formu içinde Frieza Süper Saiyan Gohan üzerinden ki patlamalar çekim oldu. Yani Frieza temel formu şimdi Süper Saiyan daha güçlüdür? Bu nasıl oldu?

Frieza güçlü çok trenin gerek yoktu doğduğunu söylemişti. Çok begenning gelen Frieza kadar eğitim her ikisi de farklı sonuçlar olabilir göre de Goku zayıftı, frieza-Buu ve Mystic Gohan temel formu içinde Majin aştı o yüzden doğal bir yetenek olarak bu vardı olabilir.

+945
c2h2 1 Eyl 2012 03:22:41

Bu düşünceler geceleri beni uyanık tutmak:

Sonra Misato Birim 01 almak Shinji yardım ederken sırtından vuruldu - asansör, üzerinden düştüğü, ölen Kaji/kendi kendine konuşuyor, Rei/Lilith/Adam Misato görünür kapatır ve daha sonra bir patlama olduğunu. Ama çerçeve şu anda duraklatıldı - bedeni iki ayrı parça olduğunu görebilirsiniz - ama sonradan LCL rezalet ceketi ile bir atış. Video için başvuru: https://youtu.be/63UIBoIF3mY?t=6m30s

Seele oyunu adamlardan biri vasıta oluştu kadar hayatta kalmaya kararlı görünüyordu çünkü kafam karıştı - Tamam, neyse LCL çözünüyor LCL onun gölde, elbiselerini ve neye benzediğini yaşlılık içine onu hayatta tutan pek çok tıbbi cihaz kalır önce ve gülümser. Kimden ne anlıyorum sırasında vasıta, sadece yaşayan şeyler çözünmüş içine LCL (Yani seele oyunu adam vardı tüm tıbbi cihazlar, Kaji vermedi erime, vb.). Yani ben merak ediyorum neden Misato çözünmüş içine LCL çünkü görünüşe göre patlama öldürdü onu. Ceketi sadece LCL rastgele bir su birikintisine ve aslında daĞılacak mi mümkün olduğunu tahmin ediyorum - ve vücudu ekran kapalı olabilir.

Olacak gibi Asuka şu ana kadar sonunda, ve Shinji yeniden onu LCL gelen hayata. Ama seri üretim eva birimleri tarafından öldürüldü. Ki o da kabul etmedi daĞılacak içine LCL ama sonra neden Asuka yeniden hayata eğer o değil bir kısmının vasıta?

Farkındayım yönetmeni Hideaki Anno, filmin anlamı yok "doğru cevaplar" ama eğer bu soruların herhangi bir açıklama varsa merak ediyorum diyor. Ve bir kaç yanlış anlama var çünkü eminim yukarıda yanlış isem lütfen beni düzeltin :)

EDİT: benim Tanımlanan sorular cesur ve video referans eklendi

+830
Erik L 20 Eki 2013 18:03:02
Kanon Anahtar ilk görsel Roman, 1999 yılında yayınlandı.
+806
Parishioner 28 Ağu 2017 01:14:28

"P" ise bir ortak Japonca adı soneki, çok tartışmalı bir oyun üzerinde kelime oluyor burada da. Daha sık kadınlar için kullanılır ama herhangi bir kişinin adını (adı veya soyadı, erkek veya kadın için) ekleyebilirsiniz. Bir arkadaş için sevimli ve gayri resmi bir sonek vardır.

Örneğin, "P" soneki kullanılır Sailor Moon. Usagi Minako "みなP P(Mina) ve Chibi-usa-(Luna) yüz robot"ルナP"-P kedisini çağırır". Bu mangaka editörü 小佐野文雄 (Fumio Osano), gider takma adı "Osa-P" gerçek hayat. Serisi, "ジュエリOSA*P", içinde kuyumcu onu almıştır.

Ver kendine bir takma isim son eki ve bir çift "P"Eki iki arka arkaya Ps muhtemel bir şekilde tasvir ABD'nin karakter olarak ultra-sevimli ve cutsey ("うさ" ABD, kısa tavşan, "兎" usagi + "P"+"P"). Japon yansıma (擬態語, gitaigo; 擬音語, giongove 擬態語, gitaigo) sık sık (her zaman değil) tekrarlar bir veya iki heceli bir gelecek için birbirimizi, ve kabul etmek zorunda şirin bir ses.

Domuzu Dördüncü Duvar yorum belirten ABD sadece "P"Eki, zihin, ama seyirci biliyor "ビーッ" (piiii) var ses efekti (擬音語) bir tiz bilgisayar hata sesigibi bir sansür bip için televizyon yayını.

+792
Piyush Umap 21 Kas 2019 06:26:29

Giyim

Aslında "standart shinigami için nispeten basit. Yıpranacaktır:

Ayrıca Teğmen bazen bölme simgesi ve numarası ile bir kol bandı takacak.

Kaptanlar giymek bir beyaz palto adlı Cüppe (羽織) ile kendi bölümü sembol bir rhombus (bu on üç koruyucu sembol 13)

Orada farklılıklar için Gizli Operasyon (隠密機動, Onmitsukidō) Onlar giymek bir basmakalıp ninja kıyafeti.
(Yani Gözaltı Kolordu ve İç Mahkeme Kolordu) Covert Ops diğer bölümleri de farklı kıyafetler var.

Ekipman

Her shinigami kendi Zanpakuto vardır. Onlar her zaman onları taşımak özellikle görev. Genellikle daha fazla ekipman taşımak istemiyorlar.

(Şifacılar) ayrıca dördüncü bölüm düzenli olarak ilaç ve malzemeleri için torbalar ile birlikte görülür.

Ayrıca Teğmenler ve Yüzbaşılar otomatik olarak yaşayanların Dünyasına gitmek için senkai kapısı'nı hazırlayın çıktıklarında Arması bir Güç Baskılanması verilecektir.

+722
ehfeng 29 Ağu 2010 02:06:14

Aslında 1: Herhangi bir yara bir Ömrü Fiber aşılanmış insan otomatik olarak yeniden bile açılan bir tek bıçak, Kılıç, Makas.

Örnek: Harime Nui var gövdedir deldi tarafından bıçak, Kılıç, Makas böyle aittir Ryuuko. Yaraya bıçak çekti kısa sürede iyileşti kapalı. Dizi boyunca birçok Sahne gibi.

Harime Nui being run through by one blade
(21. bölüm 21:41)

Aslında 2: Bir yara bir Ömrü Fiber aşılanmış bir insan olacaktır engelledi gelen yenileyici yalnızca bu kesim tarafından iki bıçak, Kılıç, Makas, Bakuzan ya da benzeri bir silah aynı zamanda.

Kanıt: iletişim sırasında başından bölüm 23.

İnumuta Houka: ben anladım neden Harime Nui silah olamaz yeniden. Kılıç Makas ve Bakuzan Hayat Lifleri kesmek için edebiliyoruz. Ama güçlü Yaşam Lifleri durum için, hemen kesilir noktasından yeniden başlıyor. Ancak, her iki taraftan da aynı anda kesilmesi durumunda, bir kez daha yeniden başlayan Hayat Lifleri kesmek mümkündür. Bu Profesör Matoi tarafından yapılan Kılıç Makas gerçek güçtür.
Matoi Ryuuko: Bekle! Sonra o iki Bakuzan parçaları...
İnumuta Houka: ... ecek var aynı etki.

"The Sword Scissor and Bakuzan can sever Life Fibers" (Bölüm 23, Sadece açtıktan sonra)

Çelişki: ne Zaman Harime Nui işgal Matoi İsshin laboratuar, o keser Nui sol göz ile sadece bir bıçak, Kılıç, Makas, ama göz Nui hiç iyileşene kadar. Makas çifti diğer bıçağı artık Ryuuko gelene kadar cesedi çıkardı değildi çünkü her ikisi de bıçak kullanmış olamaz.

"Begone!"
(12. bölüm 07:29)

Soru: Neden Nui sol gözü iyileşmek? İki bıçak ile birlikte aynı anda iki taraftan kesilmiş değil. Tek bir bıçak ile kesilir. Böylece, yeniden gerekir. Ama, öyle değil. Neden?

+671
Mohammed Saif 7 Tem 2014 16:43:19

Fate/Extra U.S. edition Fate/Extra CCC

Kader/Ekstra (フェイト/エクストラ) bir rol yapma oyunu için PlayStation Portable, oluşturulan Tip-Moon ve Görüntü Dönem. Oyunu alır yerde bir paralel evrene görsel Roman Fate/stay gece.

Oyuncu (Hakuno Kishinami olduğunu bilge Canon) nameable Erkek ya da Kadın Kahramanı rolünü üstlenir. Yarma baş ağrısı muzdarip ve Tsukumihara Akademisi bozulmaları fark sonra oyuncu bir duvar olsa Leonardo B. Harwey izler. bir görüntü elde etmek ve üç hizmetçiye, Kılıç, Okçu veya Büyücü başka bir oyuncunun irade celp bir yenilgiden sonra.

Oyuncu yeni Tsukumihara bir Akademi atıldığı ve Kutsal Kase Savaşı için 127 Kişi, Kutsal Kase victor dileği olduğu Ay Hücreye ulaşmak için mümkün olan en büyük ödül olan sanal bir alan içinde set ile birlikte Ön elemeleri geçti oluyorlardı. Her hafta Efendiler ve Hizmetkarlar onların galip devam eder nereye Eleme Maçı için onları hazırlamak için set rakibin Hizmetçi araştırma ve yenilmiş, silinmiş ve öldürüldü.

Bir İspiyon oyun adı Fate/Extra CCC (フェイト/エクストラ CCC, Feito/ekusutora CCC) olduğunu yayınladığı Mart 2013, sette 6 hafta önceki oyun ve anlatıldığı gibi bir tür "Cennet Hissediyorum" rota. Gelişmiş AI BB Sakura Labirent oluşturmak için yeteneklerini kullandı ve Ay Hücrenin Uzak Tarafına Geçmiş ve Şimdiki Ustalar yakalar. Oyuncu aynı 3 Hizmetçiler seçebilirsiniz ama aynı zamanda bir Kul olarak Gılgamış seçebilirsiniz.

Ses Drama ve Manga ınsight Oyuncu Hizmetkarları da 2 oyunları diğer Hizmetçiler/Gelişmiş yapay zekanın biraz içine içine ve açığa serbest bırakıldı.

Üst serisi, bkz:

Ayrıca Bkz:

+595
Patricio Espinoza 9 Tem 2012 09:45:57

Benim görüşüme göre, kart istatistikleri temel stat ve standart bilgilerini, bilgi donanımı, eşsiz beceri, pasif buff/beceri vb devlet değiştirici gibi detaylı değil sadece bir özetidir.

Su durumda, (Game Master) GM ediyor. Aqua max seviyede olduğunu söylediler ve tüm yetenek puanları onu boşa. Artık stat puanı Ekle ama stat değiştirici ile ekipman unutma bunu telafi edebilir. Mana müminin ona Dua arttı" ırk tarafından: "eşsiz bir yeteneği var. Neredeyse sınırsız mana var. Yeni silah değiştirici onu X factor ile "Artış Beceri Düzeyi diyelim."

Düşük zekalı değil yani düşük MP de KonoSuba dünya, ve yine orada görünüyor silah yakınlık değiştirici, beceri/etkisi/değiştirici ekipman değiştirici tarafından yiyecek, vb. herhangi bir öğe.

Megumin trenleri her gün ve patlama onu yavaş yavaş (Kazuma söz) değişmiştir ve silah benzeşme olması gerektiğini unutmayın.

Bazen nadir durumda Karanlık düşmanları vurabilir, zırh onun bazı canavarlar çekiyor.

Zekası ile birlikte Kazuma şansı savaşta yüksek doğruluk ve kritik saldırı anlamına gelir, yani archer işi onun için iyi olurdu.

+546
Darren Campbell 3 Nis 2014 01:42:44

Hana hasta olan Tokyo Babalarına, biliyoruz. Birkaç kez kan tükürme gösterdi ve hastanede filmde bir noktada biter. Hasta olduğunu ne olduğunu bana net değil. Tüm detaylara dikkat etmiyordum, öyle dedi olabilirdi, ya da bu hiç de başarılı olmuş olabilir.

Hastalık Hana etkileyen ne olduğunu biliyor muyuz?

enter image description here

+545
ThePainfull 26 Eyl 2019 09:30:47

Yuuki Asuna gitti için tüm kızlar özel okul öncesi olaylar SAO. Ben onu okulda bu süre zarfında öğrendim ki oldukça eminim. Çoğu Japon okul öğret İngilizce olarak bir müfredat. Ama Japon halkı ne yazık ki bir sürü hala "akıcı İngilizce konuşma yeteneklerini"yok.

Ciddi oyun takas hakkında olduğunu düşünürsek, muhtemelen de çok ciddi bir şekilde okulun çalışmaları aldığını tahmin ediyorum. Bu nedenle kesinlikle o zaman SAO içinde kullanmış olan İngilizce ifadelerin bir sürü aldı.

+515
user24999 24 Mar 2014 00:04:05

Şu an Sebastian Ciel ruhunu almaya giderken onlara bakarak bir karga iken 1. sezonun son bölümü olduğunu düşünüyorum. Sonra 6. sezon 2. Bölüm, o gün neler hatırasında, dedi karga yüzünde örümcek ile uçtu.

Bu sadece benim teorim sonra tekrar izlemek Kuroshitsuji.

+505
DJ Chan 11 Eki 2017 22:03:23

Son zamanlarda manga BREAKER: NEW WAVES okudum. Bu manga bir devamı mıdır? (Kişisel görünüm) oldukça rahatsız edici bir durumda sona erdi.

+493
Muhammad Sohail 11 Eyl 2015 06:44:19

Aslında forbiden bir jutsu olarak kullanıcıya neden olabilir hasarı nedeniyle gizli olduğunu.

"Bir yanlış isim bir parçasıdır. Bu jutsu bir zehir gibi çalışır. Çakra üreten hücrelere zarar görmesine neden olur. Kullanıcı olanlar bile. Eğer Naruto o ninjutsu kullanmaya devam ederse kalıp çakra yeteneğini kaybeder." - Fith Hokage, Sanin, Sülük adaçayı, Tıbbi Adaçayı Tsunade Senju

Ama onu vurursa, kendisine zarar onu etkisiz hale getiriyor. Yani deforbiden oldu sanırım.

+452
vinil kabra 10 Ara 2011 00:04:07

Bunu yıllardır görmedim! Biraz eski çünkü muhtemelen akışı bu gün satın almak ya da bir yer bulmak zor bir zaman olacak. ABD gerçekten BİZİ Manga Corps tarafından dağıtılır. Ancak, ebeveyn, Central Park Media, iflas için 2009 yılında yayımlandı. Lisansları başka distribütörlere satıldı, ama bu bir doldu ve bulabildiğim kadarıyla tekrar seçilmediğini.

Sana bir ürün numarası vermek artık benim DVD yok sanırım ama eBay bir arama birini kopya boşaltma için bakıyorsun net olabilir. İnternetten her şeyi olduğu gibi satın nerede tabii ki, dikkatli olun. (Sağ Kremalı, CDJapan) satın almak için giderdim her zamanki yerleri yoktu.

+448
aretai 8 Kas 2019 15:28:26

Evet öyle. Hit gurur askerler, bölüm 104 veya 103 savaşırsa bölüm var.

+431
user51517 5 Oca 2019 10:37:53

Kurucu titan anılarım var olmadığını kabul edilebilir ama teknik olarak her titan değiştiren aynı titan miras önceki nesillerin anıları devralır. Neden Grisha ve Eren Kruger anılar yok mu Eren? Reddit üzerinde bir cevap koordinat hakim etkileri yardımı ile bunu açıklıyor gibiydi. Armin yakında anime titan güçlerini almak için olduğu gibi, anılar ve sonunda duvarın içinde insanlar için gizemleri çözmek en azından olacak mı?

Zaten öncesinde birkaç şey yakaladım ben fark olabilir ama yine de anime cevaplarında önemli bir Spoiler varsa seviniriz.

EDİT: Lütfen ben sersemce bayrak olarak yinelenen, en azından okumak hem sorular ve cevapları için sorunun hangi mısın işaretleme bu yinelenen

+429
Stoneman 25 Kas 2013 04:00:19

Hedefi tam olarak 99 insan ve son bir cadı ruhu". Ruh yedi Blair'in ruh sonra

Blair Cadı bir kedi değil, çünkü bir kedinin ruh oldu,

bütün insanların ruhlarını kaybettiler ve baştan başlamam gerekiyordu.

Blair Maka ve Soul yendi onu zaman, Ruh (sadece anime, dokuz onda bahsediyor) ruhlar onu yemiş notlar yapar. 'Dokuz canlı olan kediler demek için bir referans olması için muhtemelen.

+368
Rodrigo Thomas 15 Oca 2014 21:56:15

Bazı büyülü Bir dizin güç enerjileri, "Telesma" ve "Mana 2 biçimleridir". Bunların arasındaki fark nedir? Mana sadece büyücüler için kullanılabilir mi?

+329
ChrisBryanGames 30 Tem 2015 21:54:51

Göre bu cevap, Kurome büyük olasılıkla bir şeyler söylemiş boyunca hatları "Abla, sen gibi Bakabon" ya da "Abla, sen duymadım Bakabon?" verilen içerik.

以前このスレで妹を斬るの回のアカ斬る劇場でアカメとクロメが話してて クロメが最後に何て言ってたのか?って話題があったが あれは多分 "お姉ちゃん バカボンみたいだね"か"お姉ちゃんバカボンって知ってる?" のどちらかだと思う yapmak.

Tensai Bakabon başka bir haritayı adını biri gibi Akame, yoktu öyle bir yere yeterince yakın ekran süresi için başlık karaktergibi oldu

Sonunda Haritayı çaldı ve ana karakteri olan Bakabon sorun babam.

Yani aslında, Kurome sadece alay Akame için gerçek olduğunu dikkat çekeceğiz tarafından bir destek karakteri (Kurome kendini), üçüncü kez.

+315
Hbomb 5 Ağu 2012 03:33:06

İnternette okudum Goku kaioken Lord Slug karşı kullanılan diyor kaioken x20 daha büyük olan bazı resmi kılavuzdur. Herkes büyük Lord Slug karşı kullanılan Goku kaioken olduğunu biliyor mu?

enter image description here

+292
Curio 20 Oca 2010 23:31:42

İçinde doujins kaplin karakterler bir gösteriş, karakterleri genellikle sevk için başlık olarak "Karakter x Karakter B"

(Hanagai bu kod parçasını hissediyorum. daha iyi açıklıyor)

enter image description here

Bu çarpımının sipariş için bir anlamı var mı?

Başka ana karakter, daha baskın, alfabetik olarak ilk, rastgele seçilmiş falan bahsetti ilk karakteri mi?

+285
Imad farooqui 27 Şub 2014 23:59:01

Oldum çalışıyorum bak bu müzik bölüm 320 çamaşır suyu yaklaşık 10:00 için çok uzun zamandan beri ilk kez duydum bunu. Aslında kullanılan ilk bölüm hatırlamıyorum ama sadece bu hatırlıyorum.

Bu müziğin adı nedir?

+248
Adam Kundrat 10 May 2015 17:20:55

Dizi, güçlerini bir koşulu olarak, Nana her gün soyma, onun gücünü kullanıyor her zaman için artı bir tane ile bir muz yemek zorunda olduğu belirtilmişti.

Şimdiye kadar bunu neden yaptığını arkasındaki mantık açıkladılar mı?

enter image description here

+131
meobeo173 10 Şub 2017 02:24:04
Noragami doğaüstü eylem bir manga ve anime. Müritlerinin çoğunu kaybetti ve ödeyecek olan herhangi bir ölümden sonra doğaüstü dünya ile ilgili olan ve Hiyori, bir kız için hizmetler gerçekleştiren Yato, bir tanrı izler.
+127
meDeepakJain 16 Eyl 2018 16:55:16

İkinci son bölüm Soul Eater anime, Ölüm Çocuğa bağlayan üç Satır Sanzu. Bir kişi bir sonraki Azrail olmaya hazır olduğunda lore göre, Sanzu Hatları sadece bağlayın. Bir tek Azrail bir anda var olabilir bu yana, bu genellikle geçerli Reaper hemen düşüp ölmüş demektir. Çocuk ne zaman Lord Ölümün maskesi bir çatlak geldi, ama o kurtuldu.

Lord Ölüm neden, o zaman, değil mi? Çünkü Çocuk sadece bilinçsizce bağlı çizgiler?

+124
tuk0z 21 Oca 2019 06:10:27

Arıma ve Tsubaki birbirimizi sevdik, böylece bu herkesin bildiğini söylüyor, daha da üzücü kılıyor biliyor... bilmiyor.

+83
Wissam Youssef 18 May 2013 14:17:55

Tek Parça filmler orijinal hikayesi ötesinde ekstra mini kemerler vardır. Film tüm ana karakterler (yazar) Oda bazıları dahil oldu, ama ana hikayenin bir parçası değildir.

Eğer Bir Parça dünyayı anlamak istiyorsanız, manga okumak ya da anime izle.

+75
Jose David 17 Ara 2011 06:43:20

Son birkaç yıldır anime çok izledim. Ben de bir açılış ve kapanış şarkısı yoksun tek bir anime gördüm ve fark ettim. Ben ED şarkı yok ya OP şarkı yok bazı anime vardır.

Ama bunlardan hiçbiri herhangi bir anime var mı?

+75
wuxmax 11 Mar 2018 23:32:02

Spin-off ışık Roman Saldırı üzerinde Titan: Kraliçe İzole Şehir, altyazılı Sert Metresi Şehri, kümesi yılın 845, birkaç gün sonra Görünüm Devasa Titan ana dizi [kaynak]. Sonra ihlali Duvar Maria, Titanlar ortaya Quinta İlçe ve kaos bu izole şehir. Şimdiye kadar, sadece ilk cildi yayımlanan, 1 Ağustos 2014 tarihinde olmuştur. Orada bir yasal ücretsiz örnek Japonca.

The Harsh Mistress of the City volume 1 cover

Toplamda iki cilt bu spin için planlanan vardı. Bilgi ana serisi 12 Birim dahil bir broşür verildi.

Volume 12 flier

+46
Annanya 4 Eki 2013 19:07:08

Killua Uçurtma Nen bir Usta daha güçlü ya da daha güçlü olduğunu söyledi olsa bile 85 son bölüm, Pitou kolayca Uçurtma öldürdü. Kimera karıncalar insanlarınkine benzer nen var sanıyordum. Nasıl bu kadar güçlü olabiliyorlar?

+29
Michelle Schulmann 17 Haz 2019 23:34:12

Sezon güncellemeleri bu MAL bir Grup, bu zaman ve bu tür sırasında tüm anime havalandırma için havalandırma tarihleri vardır. İşte burada.

+17
Corinna Engel 10 Mar 2018 14:41:25

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil