Tam olarak nasıl kardeşler işkence?

İçinde Hyperdimension Neptunia Re;Doğumdan sonra Vert ortaya çıkaran Kardeşler, içinde işkence odası tüm biz bakın bunlar oyun oynuyor.

Emin küçük kardeş görünüşe göre oyun o kadar nefret ediyor ama bu işkence nasıl?

+685
BearDM 19 Kas 2010 14:44:23
32 yanıtların

Evet ilerleme dört bir sezon var ve bunu yapıyorlar ama kimse lise DxD resmi çıkış tarihi bir tutun var.

+992
nessual 03 февр. '09 в 4:24
Ponyo (ya da, "hayır Ponyo Gake no Ue") Deniz kenarında kayalıkların üzerinde Hayao Miyazaki tarafından genç bir çocuk, adları "Ponyo çok garip bir balık bulan Sousuke," 2008 Yönetmen hakkında bir film.
+966
user244942 2 Eki 2013 12:23:44
Evangelion yeniden Neon hikayesini yeniden anlatma Genesis Evangelion Anime serisi orijinal yazarlar tarafından yapılan film bir seçim oldu.
+964
Balakumaran Marimuthu 30 Oca 2018 10:01:39

Saldırı ve düşmanlarını yenmek kullandığı sırt çantası Çocuk İmparator onun çeşitli mekanik kolları vardır. Tüm bu mekanik kolu kontrol ya da Çocuk İmparatorun mekanik kolları kendi başına ve bağımsız hareket AI olması normal mi?

+795
Buddhadharma1 28 May 2017 02:28:58

Bu konuda bunun için aradığında sadece Kullanmış gibi Madara Perfect Susanoo gerçek gücünü görmek için, olmadı... hiç iki kere kullanmak için 5 kages karşı savaşta kesildi sonra ayıp olur dedi o zaman gördüm, yani dokuz kuyruklu canavarları tarafından ezildi zaman henüz Madara tam yetki, bilmediğimiz mükemmel Susanoo kullanmak için itti, mükemmel haliyle pek Madara, asla bu ölçüde kullanmak gerçekten ushed olduğundan güç yargılayamazsın bile değildi.

+742
DeniseReel 13 Kas 2015 06:12:43

Bunun ne ile ilgili olduğunu hatırlıyorum ama adını unuttum. Bu konuda bazı bilgiler: otele hareket eden bir kız. O zaman onun için hizmetkar bir adam var ve bu adam hayatı boyunca onu bekliyordu. Bu otel doğaüstü bir oteldir ve adam gibi bir köpek ya da bir süper güce sahip çıkıyor. Küçük kızın annesiydi ve hep kız kardeşi ile vakit geçirdi çok kıskandı baba zaman. Sonra küçükken babası kocası bulur sanırım. Ona mektuplar yazmaya başladı. Durdu ve tekrar ona mektup yazmak ve onu olduğu gibi baştan (adam) onun kulu yapar. Hizmetçi ona aşık olmaya başlar. Sonra otelde kalıyor ve hizmetkarı olur. Sonra gelecekteki kocası biraz onunla vakit geçirmek için bir otel kalır. Ona mektup yazmayı bıraktım çünkü ancak ondan nefret ediyor.

Benim bu konuda bildiğim tek şey bu. Eğer yazdıklarım alırsanız lütfen bana bildirin ne dendiğini lütfen. Çok iyi olur.

+724
jelle Kake 3 Şub 2010 19:01:11

Serisi (daha çok İkinci sezon ilk sonra) 2d çizimler ile 3 boyutlu nesneleri CGI, özellikle bir arada kullanır. Bu sektörün (hem kalitesini yükseltmek ve emek tasarruf) bir süredir yaygın bir uygulama olmuştur. En çok iki boyut arasındaki bağlantıyı kesmek maske modeli hızlıdır kullanın cel gölgeleme üretim ya.

Son anime daha az farklılıklar ile dikkat çeken bir örnek Zero Fate/dan Berserker vardır:

http://www.youtube.com/watch?v=T7OYPb3fTP0

ve yeni Code Geass serisi:

http://www.youtube.com/watch?v=QOYerOT_Wpc#t=48

+704
Abifoluwa Oni 5 Ara 2010 16:02:45

ÜZGÜN ve GÜLÜMSÜYOR Yapay şeytan meyvelerinin yan etkileri almıştır

Normal şeytan meyvesi verir bir güç ve yüzemiyor sadece bir yan etkisi yoktur, ama yapay şeytan meyveleri yapamaz üstünde yüzmek için farklı

ayrıca ÜZGÜN ya da kızgın olmak için yeteneklerini kaybederler, sadece GÜLÜMSEME ya da gülebilirler


Meaning behind SAD and SMILE 1 Meaning behind SAD and SMILE 2

GÜLÜMSEME kaynak: Bölüm 943:

+675
OG NINJA OG NINJA 7 Nis 2017 12:00:26

Shakespeare'in Bir Yaz Gecesi Rüyası, Titania olduğunu Kraliçenin perileri.

Yana Erza olduğu yaygın olarak bilinen en güçlü kadın mage Fairy Tail, o zaman verilen takma ad Titania.

+669
Try young 19 Mar 2012 11:01:35

Bilimsel olarak bu mümkün değildir.

Zaman yolculuğu hakkında bilim kurgu hikayelerindeki anime mantığı bir parçası. Daha fazla sebze ya da et yiyen anne çocuğun cinsiyetini etkileyen fikri tanıttı. Belli ki yanlış olan dünyamızda ise, bu kurgu dünyasında gerçek gibi görünüyor.

+661
tal cohen 24 May 2015 17:30:06

Vay, sonunda büyük bir cevap olacak. Şimdiye kadar burada çok daha fazlası var, ama geri dönüp yeniden başvuruları zaman birkaç bölüm rewatch ihtiyacım var. Show rewatch ben sık sık bu cevabı güncellemeye devam edeceğim.

Değil ve asla Japon medyası gerçek başvuru yapmana etrafında eğilimindedir nasıl hayat insanlar/medya/etc. çünkü böyle bir şey olacağını hiç (aslında) "resmi güvenilir bir referans" olduğunu bilmiyorum, sanırım, eğer başvuran kim olduklarını biliyor ama gerçek hayatta insanlar için başvurular bazıları inanılmaz derecede şeffaf.

Miyamori ve dört arkadaşları gerçek hayattaki örnekleri yok, ama diğer pek çok karakter kesinlikle yapın. Farkındayım bazılarını burada.


Yani, öncelikle, Shirobako Müdürü Kinoshita Seiichi görünüyor bir çok şey gibi, gerçek hayatta yönetmen Seiji Mizushima (ve onların verdiği isimleri ürkütücü benzer). (Tesadüfen adlı Mizushima Tsutomu) Shirobako Müdürü onun yönetmen olarak dizide görünen Mizushima Seiji ile arkadaşları, bu yüzden olduğunu söylediler.

Director

Üç Göç yolu ses aktörleri - Nakaharu Mei (Akane), Kayana Mui (Alp) ve Itou. Suzuka (Aya) - var seslendiren gerçek hayat ses aktörleri Nakahara Mai, Kayano Aive Shizuka Itou..

Exodus lead VAs

Ve, tabii ki, usta yönetmen Kanno Mitsuaki, adamın arkasında Avangelion, hiçbiri diğerinden daha usta, Anno Hideaki.

*vangelion

+633
CbK 5 Nis 2016 06:18:15

Farklı bir çözüm öneriyorum.

Ne ters gitti ahirette zaman, "gerçek" sözcüğü ile karşılaştırıldığında? Sonra tüm karakterler ölüyor ve hemen öbür dünyaya seyahat edebilecek.

Not: ben yeniden dizi izlerken, bu gerçekleri destekleyen arayacağım. Şu anda, bu sadece bir teori.

+612
user270122 5 Tem 2016 17:45:13

Ekran görüntüsü, CD çalar parça, DAİJOB Başlığı görüntüler. Orada iki şarkı I-ebil bulmak o başlık ve Parça Numarası (02): bir gelen 1980 albüm Landsale tarafından P-Model, diğeri ise gelen Digimon 2000 de vokal versiyonu Digimon Adventure 02 en İyi Partner 2 Yamato Ishida & Gabumon veya karaoke versiyonu Toplama: Digimon Adventure 02 en İyi Partner Orijinal Karaoke: Digimon Tavuk.

Japon internet blog yazarları[1][2] gibi bir ilişki için 1980 gibi olduğunu yazan ünlü Susumu Hirasawa, sonra kime Yui Hirasawa dan K-On! olur modellenmiş. Ancak, olmayan bir müzisyen bana, bölümde kullanılan gibi iki ses yok, bu yüzden bu cevap yeterli olup olmadığını bilmiyorum.

Ve bu ilgi, bırakacağım bu URL bir yazarları, yukarıda bağlantılı nerde o scienced-bi Çilekli Marshmallow bilgiler: https://plaza.rakuten.co.jp/mahodobackyard/diary/?ctgy=7.

+559
iwant togetmarried 9 Haz 2013 04:39:53

İnsanlar inmek için asansörü kullanabilirsiniz. Kuş kafesinin muhtemelen yeterince derin olmaz. Ayrıca, kafesin bir liman ve deniz suyu olduğundan zarar gelmez. Yolu herhangi bir güçlü karakter tarafından Fujitora, Chin Jao gibi uderground yere yol oluşturulabilir.

Ayrıca Kanjuro yapıldı Scrapheap ayrıca sığınak için kullanılabilir.

Bu yeraltı alanı derinliği:

underground Port and Scrapheap

Neden bunu kullanarak Oda değil mi?

+558
Thomas Anoniem 21 May 2015 10:24:24

Keşke onun yerine istiyor çünkü serinin açıklanmıştı sanmıyorum ama çoğu insan kabul şeylerden biri bu Menma verir. Bu da, bir zamanlar dileği yerine onun gitmesi anlamına gelebilir. Yani varsayım o kaybolur çünkü onun dileği yerine gelmiş, ama ya onu geri vermedi hiç bir şey ile onu arzu (ya da özellikle burada,"yapmak Jinta ağlamak beri annesi sanıyor gerekmiyor kendimi tutmam artık"). O yüzden de keşke onunla ilgisi olmayan bazı nedenlerden dolayı geri döndü dileği aslında ne olduğuna dair yalan söyledi. Bu iki şey birbirinden ayrı değildir unutmayın.

Burada senaryolar da öyle:

 • Menma keşke onun hakkında yalan ve yerine keşke ona döndü ve sonunda kabul etti ve ortadan kayboldu. Bunca zaman dökme (ve geri kalanı) seyirciler dileğinin ne olduğunu bilmiyor ve böylece ortadan kaybolmuş döndü ve neden bilmiyorum.

 • Döndü neden Menma dilek aslında Jintan ağlatmaya oldu, ama bu değil. Dönmesinin nedeni dizi sonunda tamamlanan başka bir şey, çünkü böylece belki de dilek-ağlamak-yok olmaz o Jintan yerine bile.

 • Keşke onun hakkında Menma şey yalan, ama geri onu başlangıç için diliyorum alakasız oldu kayboluşu bir sır bırakarak. Gitmesine izin verdim her ne dilek kolaylaştırdı bu senaryoda mümkün değil.

Neden terk ettiğini dileği ve ne için olduğu gibi, muhtemelen bunların hepsi spekülasyon. O seni mutlu edebilmek bu spekülasyon hakkında olanaklarını Menma dilek ve onun sebep geri dönüyor. Bu serinin sonu önce yazılmış bir not, ama eğer iddialar ne o geri geldi (ya da neden) son dileğim olmadığını farz edersek, o zaman bir sürü hala geçerlidir.

Keşke onun uzantısı Jintan genellikle tekrar arkadaşlarıyla eğleniyor gibi farklı duygular kendini açmak için, mutlu olduğunda gülmek için, o zaman kızgın, "ve Menma ne olduğunu bulmak için tüm yolculuk aslında başarılı bunun için dileseydi, yalnız o zaman ağlamak için" konduğunu düşünmek gayet mantıklı yani. Ve bu tür yani onun orijinal keşke olmasaydı ne getirdi onu geri ve neden o bıraktı sonunda.

Eğer ölmüş olmasaydı, orijinal dileği yerine getirmeye planlıyordu ne kadardır bilmiyorum.

+543
ramd 21 May 2019 16:28:30

Onlar pre Oynatma DVD gelince PC ile, eğer hafızam doğru yerel DVD bölge ile kurmama hizmet vermektedir. bu ideal değil değişti ama sadece beş kez olabilir.

Ön olduklarını/Bluray Oynatma DVD gelince PS4 ama PS3 (ıe yapıldığı ülkenin Bluray/local DVD oynatmak için set filmlerde oynamak istemiyorum. NTSC PS3 Bir Bluray Bölge Bölge 1 DVD oynayacak. Avustralya'da PAL bir PS3 (bildiğim kadarıyla) İNGİLTERE'DE bir PS3 2 DVD ve Blu-ray Bölge B Bölgesi oynamakla birlikte Bölge 4 DVD ve Region B Bluray oynayacak.

İthal anime için başka bir ülkeden gelince 2 seçeneğiniz var.

 1. Kullanın bir yerel distribütör - senin durumunda bu yana canlı olarak BİZE RightStuf olurdu birinin senin en iyi bahis. sen-ebil denemek NİSA mağaza ama onlar sadece satmak anime onlar getirdi lisanslar ve Rightstuf satıyor bu yanı.

 2. Bir Bölge Özgür DVD/Bluray Oynatıcı - bunlar DVD/Bluray oynatıcı olan var kendi DVD/Bluray Bölgeler chnaged herhangi bir zaman, genellikle bu da izin vermek için set DVD Bölgeye 0 (Serbest Bölge/Dünya) ama Bluray yok eşdeğer.

Menü ve DVD ve Blu-ray Bölgeleri değiştirebilirim ise eBay ile sadece bir giriş kodu ve Lazer BLU-BD10803D 3D Blu-Ray Oynatıcı getirdim ve bana iyi hizmet ediyor. sorun çıkarmasıdır artık eBay ama bir ara ebay edecek duruma getirmek Diğerleri. sadece dikkatli bazı multi-bölge söylüyorlar ama sadece (bu ara gördüğüm bir kaç DVD ve pre-Bluray set Bölgesi)Bir format olacak gibi öğesine okuma yapmanız gerekiyor

Çok yeni DVD/Bluray Oynatıcı almak-bölge ucuz değil. bu bir süre olur bana maliyeti US $169.00 bu da maliyetleri US $127.20 uluslararası nakliye toplam maliyet değişebilir.

eğer bir multi için ödeme anime sonra fiyatının DVD/Bluray koleksiyonu olan yatırım yapıyorsanız-bölge DVD Oynatıcı ardından ülke olursa olsun Bluray/DVD satın alabilirsiniz beri değerli bir yatırımdır. bu sipariş üzerinde Anime hala işinize olacağı anlamına gelir ve sadece Anime ama durumu, Müşteri Hizmetleri, bonus içerik, vb geldiğiniz yere göre değil sipariş edebilirsiniz.

 1. Akarsu - ben eklemek bu seçeneği sadece tam cevap. sen stream Anime ile internet kullanımı Bu liste Yasal siteler ve çoğu zaman verme için endişelenecek bir bölge. bu seçenek ile sorunum var

  • bazı siteler hala Geo kullanarak IP gibi Funimation, bazı Youtube Chanels olarak nerede dayalı sitesine erişimi kısıtlayan (eylemi) Engelleyen siz engelleyebilirsiniz. Crunchyroll benim bildiğim kadarıyla bu yapmaz

  • aslında anime hiçbirinin sahibi yok ve eğer bu site bakım için aşağı olursa veya hiç şansın nedeni ne sitenin uptime insafına kalıyor. sonra anime koleksiyonu olduğu site iyi kapanır, en kötü senaryo nedir?

  • Ayrıca internet bağlantınızın merhamet. hava çalışma ya da değil, eğer, bağlantı hızı vs. ihlal edilmiş bir veri bir sınırı varsa var.

bu risklerden daha fazla olmayan Anime Bluray/DVD'de ve anime fiziksel odayı kaplıyor değil önce akış eğilimi akışı için upsides vardır ama benim kişisel görüşüm.....ayrıca anime DVD/Bluray tüm yapılan bu Yatak Odası normal bir duvar yerine senin nasıl göstermek için gittiğinizde glee bir tür, bu gibi

enter image description here

yukarıdaki resim DEĞİL benim toplama ama rastgele bir resim buldum google da aklıma gelen bu photobucket hesabı

+486
MegaCasper 31 Tem 2010 00:42:03

Poppo çok sessizdi ve kaza olduğunda utangaç o flashback ile ortaya çıkmaktadır. Flashback göre (doğru olduğunu varsayarsak), aslında Menma boğulmak gördü; ancak, herhangi bir şey yapmaya korktuğu için ona yardım etmek için hiçbir şey yapamadı. Bu suçluluk Poppo dünya seyahat ve daha sosyal ve dışadönük olmaya karar ana nedenlerinden değildir.

+465
ankazavr 23 Kas 2015 13:12:54

Orada büyük farklılıklar arsa, nokta nerede makul bir cevap olabilir "Bölüm 1". Nitekim, ikinci anime sezonu bir arsa vardı hatta herhangi bir iddia alınmak olabilir. İronik olarak "aşırı ecchi öğeleri için arsa" demek istiyorsun. "" tabii. Anime son derece hiç mangada önemli bir odağı olan ecchi, odaklanmıştır.

Eğer hikaye ve karakter ilerleme görmek için, sürekli yüzüne göğüsleri ve külot onların savurma olmadan istiyorsanız, manga okumayı ve anime tamamen unutmak gerekir. Diğer taraftan, eğer böyle bir şey istiyorsunuz tam olarak şeyler gibi geliyor, manga görmezden ve anime keyfini çıkarın.

Sadece vazgeçmeden önce ikinci sezonun ilk birkaç bölüm izledim, ama bütünüyle manga okudum. Ben denemek için bu liste ve denemek işaret eden bu replik olurdu aslında oluştu manga.

1: Anime orijinal.

2: Kokoa mangada gerçek bir karakterdir. Giriş farklılaştı. Giriş hikaye hattı bitip de nasıl Moka ve Kokoa ilişkisi tanımı doğru olsa da, bu çok fazla.

3: ebeveyn ziyareti olacak. Şarkı değil.

4: Anime orijinal.

5: Anime orijinal.

6: Anime orijinal.

7: Anime orijinal.

Aslında hiç tekrar mangada Tsukune ailesi görüyoruz, son bölümlerde spectating cameo bir görünüm daha sonra ve görünen Lilith ayna şeyin ötesinde. Bir gerçeği ancak şimdi fark ettim.

8: Anime orijinal.

9: Anime orijinal.

Damızlık onun için nasıl çalıştığı hakkında Tsukune söyler sonra Mizore merkezli bir replik temelde mangada yok. Ben girmeyeceğim oldukça büyük bir istisna değildir, ama kesinlikle bu anime bölüm yer değil.

10: Anime orijinal. Eğer yarasa içeriyorsa, anime orijinal.

11: ayna da göründüğü manga (hikaye olur genelde "ilk sezon" manga; Lilith karakteri yapar bazı görüntüler "ikinci sezon"). Ama şu olmaz: serious karate move is serious Temelde, eğer göğüsler külot görüyorsanız, bu anime orijinal.

12-13: Anime orijinaller.

Bu "hakikat" bu tespihi çok farklı bir manga. Ve Moka babasının bir rolü o kadar büyük oynamaz.


tl;dr: ikisini karşılaştırmak zahmetine girme bile. Başından beri manga okuyun.

+424
user16069 25 Haz 2018 06:50:56

Tasvir görüntüleri doujin Daire Tinker Bell & Daha Prity gelen "Melek Yüzük" adlı bir sanat kitabından.

Görün bazı diğer sayfalar burada.

Cover Girl

Ben inanıyorum ıllustrator olabilir ilişkim olmadı ile Cafe Küçük Keşke görsel Roman gibi.

Decipher the runes!

Melek tek bir hat boyunca bir şey söylüyor:

"Melek Kız. Yerine (biri fotoğraf dükkanında bir kostüm giyiyor) görüntü kullanılarak oluşturulan (bu) gerçek bir melek daha. Bebek ve koyun gözlerini seviyorum." (bilmiyorum nasıl 羊透明 çevirmek için?)

Böyle bir şey Şeytanın bir süre diyor:

"Bu bir Şeytan Kız. Gözleri ay (hilal) biraz daha fazla olan melek Kız daha küçük ablası,-月 şeklinde (? açıkça karakter okuma) olabilir. Ama bu hiç bir şeyi değiştirmez."

Bakın bu cevap için doğru çevirisi: https://anime.stackexchange.com/a/4332/63

+407
x4Sanek 15 Ağu 2010 08:09:34

AP olarak görülür. Bu Ultra İçgüdü formu onu yenmek mümkün değildi sonra 109 ve 110, gücünü sadece Yıkım ve Goku Tanrısı Beerus bile dehşete düşürdü. Jiren için hiçbir şey olan sadece ayak ve kaçmak için ayak olacak, ama pek de isabet aldı.

Jiren delicesine, canavarca güçlü olduğu bu mücadele sürecektir söyleyebilirim. Nihai sınırları gücünü artırmak bile etmedi.

Düşün. Jiren gerçek Güç (YouTube).

+349
felix021 27 Nis 2018 23:20:25

Anime 1 ve 2 Sezon izledim, manga parçası oku, webcomic parçası okuyun ve en azından bazı OVAs (tabii hepsi değillerdi) izledi. Saitama ailesi hakkında bir şey söyledi ya da gösterilen hatırlamıyorum. Onlar hakkında bilinen bir şey var mı? Ayrıca , bu kaynakların bir yana, resmi bir ansiklopedi olduğunu ve hayranlarını bazen yazar ve sanatçı cevap soruları "resmi" bir şekilde sesli kitaplar var, biliyorum.

Saitama ailesi hakkında bir bilgimiz var mı?

+316
MindingMyBusiness 9 Eki 2018 08:03:40

Mael ve bunlardan asla Şeytan Krallar seviyeye geçmek için, sadece On Emir olmasa daha güçlü, Güneş son derece güçlü bir lütuftur ama hala şeytan Kral ile dişe diş mücadele gitmek için yeterince güçlü değilse.aynı düzeyde ifade edildi

+298
bjones 20 May 2011 11:53:29

Ne denir?

Okulda Mayo bu tür için ayrı bir isim gibi görünmüyor, ama adını ve yazılı sınıf kısmı da ゼッケン (zekken, kelimenin tam anlamıyla anlam bez) veya 名札 (nafuda) adlı, kelimenin tam anlamıyla bir isim etiketi anlamı olabilir.

Neden popüler?

Sanmıyorum orada bir kesin ya da nesnel bir şekilde cevap neden okul Mayo çok popüler bir anime, ama burada çevirilerin bazı olasılıkları belirtilen çeşitli yanıtlar için bir çok benzer Yahoo Chiebukuro soru:

 • Her karakter mayolu bir tasarım yapmak için daha okul mayolar herkes çizmek için daha kolay olur
 • Karakteri genç, inferior ve/veya daha zayıf gösteriyorlar
 • Hala olgunlaşmamış gibi görünen bazı cilt göstermek ve bir karakterin vücudunu göstermek
 • Bu moe (bkz: ilgili soru: Ne 'moe' demek?)
 • Olan çekici basit bir tasarımı var
 • Lolicons okul Mayo tercih, ve yaygın olarak değişen tercihleri ile diğer tüm grupları memnun etmek için girişim daha okula Mayo ile lolicons memnun etmek daha kolaydır

Amacı nedir?

Gelen Japonca Vikipedi makale için spor salonu üniforma, genellikle de vardır aynı yama ile bir öğrencinin adı:

Öğrenciler yönetmek için ve durumunda bir kaza sırasında benzer egzersiz, öğrencinin adı, sınıfı, katılım sayısı ( KİMLİK numarası), vb. bu beyaz bez isim etiketi doldurulur dikili veya giyim üzerine işlemeli.

Genel olarak spor üniformaları için kullanılan madde.bu yüzden özellikle okul Mayo için makalesinde konuyla ilgili hiçbir bilgi yoktu.

+281
kolymb 24 Eyl 2012 06:47:55

Yani Rintarou zamanda geriye anılarını aktararak yayılır. Sonra bir gün geçer ve tekrar geri anılarını aktarır. Başka bir gün geçer ve tekrar anılarını aktarır. Ve böyle devam eder. Kaç gün geçti ama son zamanlarda muhtemelen (bir gün önce) yatmış olan bir vücut döner ama aklı sığınak onun uzun süre uyudu. Gün yorgun yorgun bir gün ya da onlarca var mi gerekiyor? Zaman içinde seyahat nasıl zihin (ve/veya devlet) devri anıları ile çalışıyor mu?

+222
Veeshal 2 Kas 2016 17:08:01

Sonra Clash of the Titans ark (gelen bölüm 35 bölüm 50), o olduğunu doğruladı Reiner ve Bertolt kurtuldu. Artık, daha önce Eren kurtarılan köylerine geri Eren ile gitmek planlama, olduklarından, gerçekten geri Eren olmadan gidecekler? Ya da onun için geri gelecekler mi?

+205
Steve Kaczmarczyk 25 Mar 2011 11:39:46

Bu yüzden Gaara Shukaku ben onun içindekini, karanlık Daire gözlerinin dolayısıyla uyku olamazdı. Oradaydı o adam kim gitti deli sonra çalışırken uyanık kalmak için 11 gün onun bilim projesi. Nasıl düzgün Gaara, izin tek başına mücadele edebilir mi?

Narutopedia kanıtlar

Hiç uyuyakaldım o vücudu kontrol altına almak ve insanları öldürmeye başlayacaklarını Gaara çocukken ilk konuşma sırasında, Shukaku Gaara uyardı

+180
Nikk 28 Ağu 2010 13:47:17

Biraz araştırma üzerine Sakuga anlamı bulamıyoruz.

作画 olarak Japonca yazılı Sakuga çalışma çizim 'değişmez bir anlamı vardır ama genellikle sadece animasyon demek için kullanılır'

yani sadece animasyon anlamına gelir.

Ancak, son derece hareketli sahneleri için iyi sakuga 'olarak ifade eder nerede anime bağlamda biraz farklı bir anlam taşıyor.

Bilmek istediğim sakuga iyi veya kötü olarak nitelendirilen nasıl? Bu yön gibi faktörlerin karışımı söz öznel bir ölçek olduğunu, ikinci, ikinci vb animasyon başına maliyet başına Kare. Tarihsel bağlamda bir cevap için bir ödül olurdu.

+150
Bagas Zaa 13 Tem 2015 19:46:12

Arslan Senki büyük bir hayranıyım ve Japon iki kez Roman okudum. Özür dilerim sorunuzu yayınlanan bu yana neredeyse 2 Yıl oldu, ama tüm sorularınıza cevap verecektir.

Anime Roman hikaye anlatırken, ikinci manga uyarlaması sanat tarzı aldı. Anime karakter tasarımları da Shingo Ogiso aittir. Hızlı bir şekilde doğrudan romanlardan manga ile yakaladı anime olarak tek kaynak olarak alınmıştır hikayenin kendisi.

27 Eylül sona erdiğinde anime (5 Nisan) koşmaya başladı ve ne zaman yayınlandı 19 bölüm vardı.

https://bookstore.yahoo.co.jp/shoshi-417773/

https://bookstore.yahoo.co.jp/shoshi-522005/

Bölüm 11-19 içerir ve Japonya'da 9 Şubat 2015'te yayınlanan ilk bağlantı karşılık 3 birim.

İkinci bölüm bağlantı 2027 içerir ve Japonya'da 9 Ekim 2015 yayımlanan 4 birim, karşılık gelir. Anime zaten bu tarihten önce olsa sona ermiş olmasına dikkat etmek önemlidir.

Sizin de bildiğiniz gibi, anime 9. Bölüm manga kapakları 19. bölüm ve 10. bölüm 23 bölüm kapsar. Bu yüzden daha fazla veya daha az gibi bir şey olurdu.

Bu noktadan sonra, 2. Sezon 1. Bölüm sezon 10-25 başlamak için bir manga gibi romanları yerleştirirken dikkate manga uyarlaması dayanamadım bölüm. Manga hızı inanılmaz yavaş. Şimdi, 2018, hala kapalı ne sezon 2 ile ilgili (57 en son manga Bölüm 3 romanından son bölümünü adapte ediyor) başlamadı bile, 1 anime sezonu romanlar 1 - 4 kapakları ise.

Bunu daha sonra daha ayrıntılı olarak açıklayacağım, ama manga uyarlaması Roman kaynak materyale sadık ve saygılı. Çok anime adaptasyonu çok değil.

Manga ve Roman arasındaki fark çok az. Manga tutarlı ve güvenilir bir şekilde Roman uyarlar. Anime, ancak, daha az sadıktır. Yine, bunu daha sonra açıklayacağım.

Şimdi, bu OP 2 konulardır. Hepsini açıklayacağım:

Manga ne kadarını aldı?

Orada manga ve anime arasında fark var mıdır?

Bu soruları bu noktalarda cevap verilmektedir. İçerik için de birkaç detay daha ekliyorum.

1. Ne okumalıyım?

Arslan Senki Yoshiki Tanaka tarafından yazılmış bir Japon Roman serisi. 1986 ve 2017 arasında yazılmış on altı Roman. Chisato Nakamura tarafından manga uyarlaması 1990 yılında yayınlanmaya başladı ve 1996 yılında çalışmasını bitirdi. Roman yakaladı gibi özgün bir bitiş vardı. Çünkü onun popülaritesi, Hiromu Arakawa tarafından gösterilen ikinci manga uyarlaması 2013'te giriş yaptı. Bir anime uyarlaması 2015'te yapıldı.

Roman ilk etapta adaptasyon aldıkları sebep olan Japonya, bir şaheser olarak övgüyle söz vardır, insanlar onlarla 31 yıl boyunca devam etti. Çok güçlü bir şekilde her Arslan Senki uyum içinde romanı okumanızı tavsiye ederim. Ancak, şu an itibariyle resmi bir çeviri ve çok fazla içerik-son 34 yıldır tercüme hayranı olmuştur. Eğer Japonca bilmiyorsanız, ikinci manga okumanızı tavsiye ederim. Bulabileceğiniz en sadık uyarlama ve İngilizce.

2. Nereden başlamalıyım?

Yapmak durumunuza istediğiniz ne bağlıdır.

-Eğer sadece anime izledim ve (dediğim gibi) Roman okumak istiyorsanız, baştan başlamanı öneririm bir başyapıt olarak kabul ediyorlar. Roman çok uzun ve karmaşıktır, bu yüzden ilk birim en iyi seçenek başlayarak.

-Eğer dil nedenlerle Roman okumak yerine manga okumak istiyorum, 17. bölümden başlamanı tavsiye ederim. Manga ve 9. Bölüm (son) 19-20 bölüm sonra anime artış arasındaki farklar ve o zamandan beri artan (örneğin, 29 bölüm ama anime yok) devam et.

-Eğer manga okuduysanız ve Roman dalmak istiyor, manga kaldığınız yerden başlayabilirsiniz. Anime aksine, manga sadakatle oldukça orijinal malzeme izler. Daha genel durumu anlamak için, aynı zamanda mevcut durumun ne olduğunu size anlatacağım. 2.2 Mevcut durum Anime ilk sezon Roman 1-4 kapsar. Anime sadece 3 manga birimleri yayımlandı zaman manga ile yakaladı. Bu 3 manga birimler ilk romanı kapak. (Romanda, zindan dan Andragoras kaçış St. Emmanuel cenazeden önce yazılı olarak) ikinci anime sezon Roman 4 Son Bölüm 6 5 yanı sıra roman ve kapsar.

Sadece Arslan tüm Pars etrafında manifesto sirküle önce manga şu anda 57 bölüm var ve şimdi Sam Kubard ile yeniden bir araya geldi ve Hilmes için savaşmaya ikna nerede romanı 3 son bölüm ortasında olduğunu. Gördüğünüz gibi, manga zaten (2018 Mart anime 1 ve 2 Yarım Roman Mevsimler Gibi) kaplı. 5 yıl olsa aldı.

3. Eğer anime bittiği yerden başlarsam bir şeyi kaçırmak istemem.

Kesinlikle yaparsın. Bu anime 1 Sezon 10 bölüm sonra Roman orijinal kaynak malzemeden daha fazla değişiklik yapmaya başladı, yani okuma 10 bölüm 19 veya 20. bölüm (başlangıç) ile başlamanızı öneririm. Bu açıktır, ama Roman yerleştirirken anime değişiklikler yaptığında da manga sadık uyarlama sapma olur.

4. Manga ve anime uyarlamaları orijinal kaynak için sadık değil mi? Orada manga ve anime arasında fark var mıdır?

Anime: oldukça birkaç sahne ekledi. Bazıları çok önemli gibi görünüyor, ama romanlarında yok. Örneğin:

 • Arslan kaydeder Arzang, büyücü, sadece ulaşan Peşaver Kale önce Daryun gerçeğini
 • Bahman alır gerçeği Hilmes tarafından öldürüldü
 • 1 sezon sonunda Daryun ve Hilmes arasındaki mücadele *
 • Bodin adamları kutsal kılıç Ruknabad al gerçeğini *
 • *Ruknabad alır Hilmes aslında. Romanlarında, Kay Hüsrev, eski büyük Kral olacak devralacak olan seçilmiş kişi hariç kılıcı olamaz.

Ve, diğerleri arasında, Roman aşağıdaki olaylar olmaması:

 • Narsus yener ve öldürür gerçeğini Arzang. Narsus aşık Alfarid aşık olan 2 kez Narsus tasarruf Alfarid atlamış bile.
 • Daryun aslında onu güvenilmez bir kişi düşünürsek Gieve için özür diler. Bu olay Gieve Arslan kurtardığını bilerek sonra gerçekleşir.
 • Cinayet Kishward çok sadık, bağımlı ve Azrail kardeşim Hilmes aslında.
 • Adamlarını kullanarak toplama bilgi Hilmes değer vermek Zandeh beceri.
 • Bahman Arslan Sindhura için eşlik eden marzban olarak cesaret mücadele aslında.
 • Aslında Bahman Sindhura ölür
 • Salima, Mahendra kızı aslında, Salima kocası olan Rajendra tutuklama Gadhevi sağlar.
 • Bir büyücünün kolunu Bahman ve Narsus kesim gizli mektup çalmaya çalışır aslında.
 • Andragoras aslında Sam Hilmes doğum sırrını söyler.
 • *Daryun yakalar St. Emmanuel savaş öncesi Etoile aslında.
 • *Merlain ve Kubard birlikte Lusitanian bir askeri yenilgi aslında.
 • *Andragoras güçleri Jimsa ve Zaravant kaçmak ve birlikte Arslan aramaya başlıyorlar aslında.
 • *Zandeh bir çatlak içine toprağa Ruknabad atar gerçeğini ve pursuades bir Ruknabad Hilmes reddetti ve büyük bir deprem vurmak yapılan zaman unutmak Hilmes.

("*" sahneleri hala anime arkasında gibi manga ulaşmış olması hikayenin parçaları ifade eder)

Mangada, o eklendi hatırlıyorum tüm olaylar sadece (Not: Oysa bu liste oldukça iyi olmalıdır. Önceki 2 olanlar aksine, burada manga okuduğumda fark hatırlıyorum) tüm farklılıkları toplamak için büyük bir çaba sarfettim:

 • Ayrıca anime olan ilk bölüm ()
 • Arslan ve (ayrıca anime olan) Kharlan arasında kısa bir kavga. Gerçekten kavga denemez, ama romanlar Arslan ve Kharlan ben Kharlan kavgalar Daryun önce bıçaklar kısa geçiş yok.
 • Hodir Kalesi için gittiklerinde Etoile elleri küçük dini bir kitap bu konuda arkadaşları ile nehir ve bir konuşma yakın Arslan olmasından (anime İncil verme eylemi eklendi, ama farklı koşullar altında ve Arslan arkadaşları arasında bu konuda hiç bir sohbet oldu)
 • (Roman da bu kelimeyi kullanır, ama daha mangada sık lezzetli yemekler söz konusu olduğunda bir cümlede “yüz milyon bir” Daryun tarafından (anime 1 kez sezonun ilk yarısında kullandı sanırım) Arslan ünlü kelime “lezzetli olarak kullanılan”. Anime de) sözcüğü kullanılır.
 • Manga fan hizmeti ise Farangis genellikle romanlarında bir adam gibi giyiniyor. Anime manga karakter tasarımları aldı, demek ki böyle bir fan hizmeti içerir.
 • Elam Narsus bir bellek olması, pişirme yeteneklerini öven
 • Romanlarında karısı ve oğlu daha sonra görünür oysa Kishward aslında zaten bir karım ve bir oğlum var.
 • Daryun ona Arslan olmadığı ortaya çıktığında, Daryun elini tutar. Vahiy kısmı aynı, ama gün batımında el ele tutuşarak onlara yeni.
 • Montferrart kardeşi Lusitanian asker Hilmes tarafından öldürülen Bodin askerleri arasında olduğu gerçeği kutsal bayrak için kavga ediyorduk. Romanlarında, orada mevcut değildi.
 • Romanda resmini bir bakışta aldığını tarif değil ise (bu karakter manga 43 bölüm başlangıçları) Jaswant Narsus resim görür.
 • Nasıl Daryun hikayesi polearm onun eline aslında mangada daha detaylı.
 • 55 (+) manga son bölümlerinden birinde, Hilme gizli romanlarında daha açıklanmıştır.

Ve kitaplardan çok fazla içerik kesilip olmuştur. Belli ki, Roman daha fazla ayrıntı olacak, ama önemli olayları sadakatle söyledi ve kaldırıldı şeyleri gereksiz ve bir manga (manga biçim bir roman oldukça farklı) overdetailed verir. Manga ben Roman yerleştirirken içermiyordu bu olaylardan birkaç örnek isim:

 • Arslan özellikleri taklidi Atropatene olduğunu bir kez Vahriz Daryun sorar, Daryun ("yakışıklı bir görüntüsü vardı diyor bir çizgi vardır. Tüm başkent Genç Bayanlar aslında Prens ailesi bir daha benzer soruyordu o Vahriz söyler önce onun hakkında iki veya üç yıl içinde, ama amca...") konuşacak sanırım. Alıntı yaptım çizgi manga dahil değildir.
 • Doğru toprak ve yardım Andragoras bırakmak üzereydi önce merdivenlerden düştü çünkü Narsu babası öldü nedeni de budur. Bu başkent gitmek Narsus led ve taktikçi olarak ilk defa onu ünlü yaptı.
 • Usta büyücü görev yapan büyücüler arasında, Gundhi sık talimatlarını almak için yeraltı odasında görünür. Hatırlamıyor olabilirsin, ama sağ yan kapağı yok) eksik bir maske olan Adam.
 • Narsus mahkemesinde çalışırken aşk ilişkisi olduğu söyleniyor olması. Ayrıca, Daryun aşık Serica prensesi ile düştü. (Sadece 2 ay önce, yazarın artık kaç*a*onlar söz)
 • Daryun Sindhura içinde Bahadul ile kavga ettiğinde, Daryun bir çakal tarafından ısırılır ve çakal kafası pirzola ve gözleri dışarı yapar.
 • Pars hakkında efsaneler, koyun beyni yemek değil derin bir geleneği var. Yine de, doğru Arslan ve arkadaşları Sindhura olduğunda, yanlışlıkla verilen onlar yemek yiyorlar. Daryun sonra onun iştahını kaybeder, henüz Farangis iyi olduğu belirtiliyor.

** Tanaka olduğunu belirtti bir olay anlamına gelir, ama romanları içinde görünmüyor. Bazen bunu yapmak için eğilimi o sözleri mesajları (bazen bu yeni bilgi/gerçekler Tanaka tarafından söylenmiş aslında ikinci manga adaptasyonu dahil kendilerini) romanları yer almayan yeni canon malzemeleri ekleyin. Bu sefer tam olarak nasıl olacağını önce açıkladım ve bu durumu bilmek ise 2018 18 Ocak belirtilmiştir. Yok İngilizce altyazı var sanki nico video web sitesinde görebilirsiniz 31年目のヤシャスィーン google, ancak resmi bir hesabınız olması gerekir ve çiğ Japon. Bu konferansta ayrıca, zaten diyaloglar yazma yüksek sesle emin kulağa garip gelmiyor yapmak için bunları söylüyor dışarı çıkınca, o Daryun tarihi ve psikolojik Roman kırmızı ve Siyah okuyordu çünkü siyah giyinmiş olan romanlar ikinci yarı başladı önce bile son karar, olması gerçeği gibi önemsiz şeylerden bahseder...

Ayrıca, manga romanlarında ama anime atlamış gibi daha fazla şiddet içeren sahneler vardır:

 • FaKishward gerçeğini boynundan Sindhuran asker salıncak biri patronunun başı yapar.

Bir sürü sonuç: anime değişiklikleri ve atlar olaylar ise manga bazen yerine değiştirmek daha hikaye elemanı/detay ekler. Manga çok küçük ve önemsiz şeyler ekler çok fazla içerik kaldırmaz ve hiçbir şeyi değiştirmiyor, Roman manga iyi bir uyum yapmak. Perde ve hatta diyaloglar Tanaka özgün çalışmaları takip ediyor.

+117
Mowd 11 Şub 2012 17:03:55

Yuri Buz olduğu bir spor (Buz Pateni) / dilim yaşam / muhtemelen Romantik anime olan ilk 12 bölüm, sezon yayınlanan 2016. Bir anime orijinal, herhangi bir önceki manga veya başka bir kaynak ile. Romantizm öğesi, iki yetişkin erkek arasında ne doğrudan ne de açıktı.

+97
carlo318 16 Ara 2015 17:08:42

Cevap için iyi bir soru ve biraz zor. Aşağıdaki şeyler İtiyorlar Aşağı Ace kurtarmak için Beyaz Sakal etkilemiş sanırım:

 1. Tüm Beyazsakal tayfası, ittifak ortakları da dahil olmak üzere, Yeni Dünya, değil Grandline olduğu söylenir. Ve Marineford gelmek için tek yol Fishmen Adası üzerinden ve bu kadar büyük bir korsan grubu zaman alıyor seferber.
 2. Şimdi bildiğimiz gibi, Yeni Dünya hava hızla seyahat etmek belli değil. Beyazsakal uzak olup olmadığı bilinmiyor ama, ama hava önemli ölçüde Seyahat zamanını etkilemiş olmalı.
 3. Ace Beyazsakal korsanları 2. tümen Komutanı oldu. Eğer bu kadar güçlü bir karakter yakalanabilir eğer, o zaman Beyazsakal müdahale/kurtarma Ace gitmek Aşağı ya da Enies Lobide ailesine daha fazla riske edeceğini sanmıyorum.
 4. / Enies Lobi Aşağı İtiyorlar ulaşan sadece Deniz tarafından kullanılan dairesel dalgalar şeklinde Doğal Koruma gibi zor olarak kabul edilir. Marineford kolayca dairesel dalgalar geçmeden ulaşabileceği bir yerde kalan alandır.
 5. Ayrıca bilinmemektedir ama Shanks Kaido hareketini engellemek için çalışırken, bir denizci Beyazsakal durdurmaya çalıştı, Beyazsakal Beyazsakal hızla gelen durdu hareket, engel olmaya diğer faktörler olmalı.
 6. Daha önce Ace kurtarmak mümkün olsaydı, o zaman hiç kavga olmayacak ve As şu anda hayatta olurdu. Oda olmasını hayal böyle değil. ;)
+86
allen 13 Eki 2015 12:29:54

Büyük olasılıkla pek çok kişi vardı. Bazı insanlar bir kez Roger kendisi gibi çok güçlü biri tarafından kullanılan özel bir meyve olduğunu düşünmek gibi. Zaten ve daha da önemlisi Luffy böyle etkileyici ve yenilikçi yollarla şeytan meyvesini ilk kullanan olduğu fikrini sevdim söz oldum olacak gibi hissediyorum.

+79
DominicM 23 Mar 2016 13:04:00

Ping Pong ping pong oyuncuları Peco ve Gülümseme, diğer okullar gibi Kaio var Ryuichi Kazama ve Çin transfer öğrenci Kong Wenge gibi oyuncular ile etkileşim çalışmaları aşağıdaki Taiyo Matsumoto tarafından 2001 bir manga oldu.

Manga daha sonra 2002 canlı-aksiyon filmi ve Tatsunoko production tarafından 2014 anime serisi içine adapte oldu.

+75
Orwellophile 14 Ara 2014 22:44:24
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil