Yeni Kaptan, Shusuke Amagai Arc izlemeliyim?

Yeni Kaptan, Shusuke Amagai Arc hikaye kesen, tekrar ediyorum tüm dolgu Bleach izlerken sorun. Benim sorum bu arc sorunsuz bir şekilde en uygun dolgu olabilir mi ?

+347
Ratanti Sarkhel 17 Eyl 2012 23:08:34
28 yanıtların

Sadece anime ve manga dan Comiket biliyorum: genellikle kendi doujinshi satmak ve bazı cosplay yapın.
Bu aslında Comiket olur ya da orada başına daha çok şey olan tek şey nedir? Belki yarışma falan?
Comiket aynı zamanda, sadece Japonya'da var mı? Comic-Con farklıdır?

+955
Howard Katman 03 февр. '09 в 4:24

Aang ruhlar Dünyası Kış Gündönümü sırasında zaman roku'nun Ejderhası için Appa ona ne gibi Roku Hayvan Rehberi olarak hakemli etti.

Hayvan Kılavuzları ne diğer Avatarlar için merak ediyorum? her Element Kabile tek bir hayvan (yani var. Hava Avatarlar Gökyüzü Bisons var, Yangın Avatarlar Ejderha) her Avatar mı yapmak elemental kökeni ne olursa olsun kendi biri var mı?

+897
Marco Castronovo 2 Ara 2017 08:24:03

Lanetli Çocuk güçler verir gelişmiş güç, çeviklik ve şifa yeteneklerini, öncelikle Gastrea virüsü iki şey geliyor

Şifa insanüstü güçleri. Belirli koşullar altında Gastrea virüsü kontrol edebilecek Başlatanlar—kızlar olarak bir avantajı. Ayrıca sahip oldukları olağanüstü kas gücü ve çeviklik bu kategori içine düştü.

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. (P Tanrılar Olacak 1: Bu. 26). Yen Basın. Kindle Sürümü.

İkincisi, diğer yeteneklerini kazanırlar hayvan faktör

Enju bir şey fark etmek ve worriedly Rentaro baktı görünüyordu, ama sonunda ileri karşılaştığı ve dedi ki, “on saniye içinde onu yeneceğim!” ve Modeli Tavşan ayırt edici bir özellik olarak adlandırılabilir bu hızlı ivme ile bir patlamada aceleyle çıktı.

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. (P Tanrılar Olacak 1: Bu. 173). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Kohina aşağı yüz tuttu ve yavaşça kendine homurdandı. “Enju, Enju, Enju... Tamam, unutmam. Model Mantis, Kohina Hiruko ediyorum. Yakın dövüşte yenilmez duyuyorum.”

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. (P Tanrılar Olacak 1: Bu. 90). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Hiç Gastrea virüsü hibe önsezi ve hiçbir hayvan önsezi var gibi Lanetli Çocuk da bu yeteneğe sahip olduğunu varsaymak oldukça güvenli olduğunu belirtmiştir. Ne Enju, ne de başka bir Lanet Çocuk hiç (ve Enju oldukça sık dayak yediği) savaşta kesinlikle rakipsiz olurdu aksi takdirde gelecek algılayabilme herhangi bir belirti gösterir. Saldırı beklemediğini söyledi aşağıdaki alıntı oldukça net bir şekilde gösterir.

O anda, Rentaro keskin parlak, yapışkan yeşil ipliğe baktı, tamamen normal bir örümcek ipek aksine. Kurban Sumiaki Okajima evi olarak gördüğü şeyler aynı oldu. “Eğil, Enju!” “Ha?” Kız hızlı sipariş için tepki veremedi. Narin bedenine tarafına atıldı ve neredeyse yirmi metre uçtu, bir iz bırakmıştır şiddetle yere kazıma.

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. (P Tanrılar Olacak 1: Bu. 22). Yen Basın. Kindle Sürümü.

En olası nedeni, Enju bu kötü bir şey daha hiçbir şey için gidiyordu normal "bir his" nedeniyle olduğunu söyledi.

+791
seveves 25 Mar 2011 03:34:07

Arc Aşağı İtiyorlar sırasında çocukken Luffy Ace ve hem geçmişe flashback olduğunda luffy zaten bir hasır şapka vardı görülüyor. Sadece Shanks eski yaşındayken Hasır şapka Luffy mi?

+783
waqim 25 Kas 2011 12:18:40

Yeni Alma Torren Ark açığa dayalı eski yazı silmek zorunda kaldım.

Eleştirel düşünme arasındaki ilişkiye genel oğlu yani, muhtemelen daha önce eleştirel düşünme arasındaki ilişkiye genel yeteneği vardı aşağı genetik olarak aktarılan miras/bir şey oldu.

Süleyman'ın bilgelik bayanposta olarak tanımlanır:

Bu güç normal insanlar Rukh isteği duymasını sağlar. Bu güç geçmişi, bugünü ve geleceği görebilmek için, aracılığıyla gibi Rukh olan. Aladdin Judar geçmişini göstermek başardı, ona ucube neden dışarı. Bu güç de geçici olarak geri ölülerin ruhları çağırmak yapabiliyor son bir veda etme yolu olarak hayat. Bu, ancak, çok Aladdin için yorucu. Aladdin Alibaba bedenine girmesini sağladı İthnan onu lanet bir döküm kurtulun. Göre bu İthnan güç kişi "her şeyi Bilen "yapar".

+782
Alexis LEGROS 12 Eyl 2011 12:25:47

İlk yolda ilk drama CD İçin Kuzu yok Honkai başlıklı "Nyan Nyan Başlangıcı". "Checo" (adlı karakter özellikleri mi?) ve "Shuu", kim olabilir veya eski anlamıyla bir kedi olmayabilir.

Özetleyecek olursak: bu parça ile başlayıp, bunları yaparken müstehcen şeyler (gibi Kuzu yok Honkai'in alışkanlık). Bir kedi çünkü o Checo bir işi olacak, ama Shuu yapamaz diyor. Shuu doğum gününü unutmaz ve kavga etmeye başlıyorlar. İlişkilerini herşey Güllük gülistanlık olduğu günleri yad ettiler. Parçanın sonunda, mutabakat ettiler.

Bu karakterlerin kim olduğunu bilmiyorum. Hiçbir şey bu parça (ne de diğerini, "Nyan Nyan Serenat") bir şey için herhangi bir karakter ya da olayları özellikli anime bile olsa anlatı "hissetmek" gibi Kuzu yok Honkai. İyice kafam karıştı. Kim bu insanlar ne yapar, herhangi birinin bunu yapması ile Kuzu yok Honkai?

+761
mathdan 28 May 2019 20:29:31

Diğer bazı yorumlar cevap veremezsiniz ama çeviri sistemi Oyun gibi, NPC, Gerçek Hayat, Öbür Dünya, vb anormal şekilde gelen Landers koruyucu olabileceğini unutmamalıyız.

Çeviriler olabilir:
Oyun dünyası kısmını önce=.
NPC = Landers.
Geçmiş Hayat = gerçek Hayat.
Vb+719
dead10ck 7 Mar 2018 01:44:03

Minato beri Naruto içine Yang Kurama mühür Sekiz Trigrams Mühür ve Dört Element Mührü kullanılan, kendini fok aynı seti kullanıyor Yin yarısı mühür neden? Neden Azrail Ölüm Mührü? Ya da Kushina içine? Anlamsız bir kurban gibi görünüyor. Ve Yin Kurama potansiyel kaybı.

+693
Wesslee Jones 28 Kas 2015 09:36:35

İlk resimde Todoroki kahraman kostümü giymiş oldu. 6 ila 8 Bölüm, kostümleri giymiş sahte savaşlar vardı. Ayrıca öğrencilerin kostüm için kendi tasarım verebileceği açıklanmıştır.

İkincisi, onların düşmanları için bir avantaj olacak çünkü giymek kahraman kostümleri veremezsiniz Spor Festivali var.


Donma ve titreme ile ilgili olarak, eğer 1. resimde kastediyorsan, Hayır, bu iş sadece kahraman kostümü değil, cilvesi, çünkü onun dondurma kazandı.

Hangi cilvesi onun diğer yarısını kullanıyor çünkü Ama eğer cilvesi onun bahsediyorsan, o zaman cevabım hala hayır,

yarı sıcak

yarısı soğuk ve tersi etkilerinden kendini korumak için.

+648
user293086 2 Nis 2017 22:19:08

Anime Port, Port, bazen manga okur. Ne bu manga var mı?

enter image description here

enter image description here

+635
user9332210 27 Tem 2017 19:31:16

Rukia hep beraber ururu ve jinta var, onu ve renji arasında bir sır olduğunu söyleyen orihime bu arrancars ortaya çıkmadan önce bir parçası. Bir şey olur, çünkü asla bitirmek için alıyor. Tbh. Rukia ve renji çocuğu olduklarını ikna oldum ama ruh azrailler mahkeme görevlisi kadroları tek başına çocuk sahibi izin verdiğinde ilişkiye izin verilmez. Rukua ve renji çocuklar bu yüzden onlar, benim cevabım.

+627
Kieran Rigby 15 Ara 2019 19:12:18

İ[email protected] BU 21 bölümde, Chihaya bir konserde Nemurihime solo şarkı söylüyor. Başkan Kuroi müdahale sayesinde, teknisyenler müziği başlatın, böylece Chihaya hayır eşliğinde (yani) acapella şarkı söylemeye karar vermiyor. İlk başta koro eşliğinde başlangıç yapmak, böylece bir capella bütün yol boyunca değil, ve ayrıca şarkı kesilir (tam süresini 5).

Videodaki anime burada. Not Bu video içeren büyük Spoiler; aslında, bu sahne temelde orgazm anime. Durumda olmanı önlemek için herhangi bir Spoiler, tam sürüm şarkılarından bir CD (ile eşlik boyunca) var burada.

Hiç CD herhangi bir veya diğer herhangi bir şekilde yayımlanmış tam akapella versiyonu oldu?

enter image description here

+588
user2212715 21 Eyl 2017 22:09:09

Nasıl Alev simya çalışmaları hakkında bildiğimiz tüm soru açıklanmıştır. Olarak açıklaması eksik olduğunu unutmayın.

Bu şekilde alevler oluşturmak çok karmaşık bir süreçtir ve iyi korunan bir sırdır olduğunu biliyoruz. Bu gizli yaratıcısı tarafından Hawkeye sırtına dövme ve sadece Mustang için Hawkeye tarafından Emanet edildi. -Tam bir açıklama evren, bu nedenle, çok mantıklı değil.

Asla tam mekanizması ve hikayeyi anlamak için gerekli değildir ne olduğunu hepimiz biliyoruz.

Birkaç kafa kanunları ile bu fizik haklı çıkarmak için aklıma gelenler:

 • Mekanizması mutlaka kimya içermez. Crimson Simyacı simya ile birleştirerek çelişkili patlamalar oluşturur semboller.
 • Bu tetranitromethane veya nitrogliserin gibi bir kararsız patlayıcı gaz formunda oluşmuş olabilir.
 • Tercih edilen bir nitrik oksit (NO) büyük miktarlarda üretmek için Mustang için. 2NO -> N2 + O2 ekzotermik olan ama HİÇ yanmaz olarak kabul edilir nerede yavaş bir reaksiyondur. NO molekülleri tepki çarpışır çünkü reaksiyon bir katalizör olmadan yavaş olmasıdır. Diğer kimyasallarla çok yüksek konsantrasyonlarda, bir kıvılcım, ve sihirli (simya), onu bir laboratuvarda çalışmak için alamadım uygun şiddetli bir reaksiyon tetikleyebilir Mustang hayal etmeyi seviyorum. Gerçek zorluk sadece N, O içeren oluşumu molekül yüksek bir ısı buluyor ve zararsız bir şekilde bunu ateşleyebilir eğer o çürüyen olmadan dağıtmak için yeterince C kararlı. Birkaç tür bileşikleri büyük ihtimalle yok ama mutlaka tanıdık ya da gerçek dünyada sentezlenmiş olan bir şey değil. HAYIR çok kararlı ama bir başlangıç noktası olduğunu sanıyorum. NO (nitrik oksit) patlamalar görülmüştür ve başlamak için bir kıvılcım gerektirir ama aynı zamanda bazı diğer yakıt mevcut olması gerekir.

Daha fazla spekülasyon bu yüzden bu sitede konu dışı olacak fan bir teori teşkil edecek. Umarım, ancak, bu, yaratıcı tarafından kullanılabilir (ya da muhtemelen bilinen bile) bir açıklama kavramsal olarak mümkün olduğunu göstermek için yeterlidir.

+553
Luke Simmons 19 Nis 2019 11:01:30

Eğer (ilk) eski Artışı izlersen çok daha genç görünüyordu, ve DBS sürümü çok eski görünüyor. Temiz şanti nerede Goku, Vegeta, Gohan, Piccolo ve Gövdeleri zihinleri anlamına mı geliyor?

+501
bluejedi 31 Eki 2019 17:48:58

Image

Bu Kırmızı Bahçe anime oluşan 22 bölüm uzun TV dizisi (bu yayınlanan dan 2007-2008) ve 45 dakika uzun OVA Başlıklı Kız Öldü. Orada da bir manga uyarlaması ile aynı adı ve bir ışık roman uyarlaması başlıklı Kırmızı Bahçe Yada Yerini Derin Karanlık dönüşümü.

Ana hikaye dört kahramanı kızlar: Kate, Rachel, Claire kişisel mücadeleler ve öldürüldü oldukları gibi Gül, daha sonra Düşmanlık klan üyeleri gibi canlandı ve Düşmanlık ve Doral arasındaki asırlık kan davası katılmak zorunda.

Daha fazla bilgi için, bkz: Vikipedi makale veya MAL girişi.

+490
irontony 18 Eki 2017 06:32:50

Rin ünlü insanlar sonra onu kedi isimleri.

Bu olanlar benim bildiğim (tahsil TVTropes, bu Küçük Busters! Wiki, Wikipediave diğer kaynaklar):

 1. Dorj (bir lakap Asashōryū Akinori):

  A yellow-brown cat, very fat and large.

 2. Gates (Bill Gates): Bilinmeyen görünüm.
 3. Fabre (Jean-Henri Fabre): oldukça tombul kedi.
 4. Einstein (Albert Einstein): Bilinmeyen görünüm.
 5. Lennon (John Lennon), üzerinde hakkı:

  A small, white-furred kitten

 6. Tezuka (Osamu Tezuka): Bir parlak, mavi (dişi) kedi.
 7. Schumacher (Michael Schumacher): Bilinmeyen görünüm.
 8. Hitler (Adolf Hitler): Bir benekli kedi.
 9. Audrey (Audrey Hepburn, sanırım): Bilinmeyen görünüm.
 10. Jackie (Jackie Chan): Bilinmeyen görünüm.
 11. Aristo (ilk adı): Bilinmeyen görünüm.
 12. 7 Aralık 1941'de (7 Aralık 1941'de, Yamamoto): küçük, gri kedi yavrusu.
 13. Cobain (Kurt Cobain): Bilinmeyen görünüm.
 14. Fedor (Fedor Emelianenko): Bilinmeyen görünüm.
 15. Hokusai (Katsushika Hokusai): Bilinmeyen görünüm.
 16. Yusaku, ya Matsuda (Yusaku Matsuda): Bilinmeyen görünüm.

Ancak, birçok "bilinmeyen" yukarıda belirtilmiştir nasıl fark edeceksiniz; bu görünüm emin değilim kimin olanlardır. Bu ismi o kedilerin olabilir, ama her zaman doğrudan onlara isim ya da bir gerçek görünüşlerini belirleme belirlemek değil gibi her zaman mümkün değildir görünür.

* Eğer daha öncekiler fark edersem, keşif üzerine onları ekleyeceğim.

+481
sergeyrar 16 Haz 2014 22:14:36

Ben bahis o aradığı Ōban Star-Yarışçılar. Bu bir dizi, ama üzerinde bir kısa film adı Molly Star Racer.

Temel hikaye başlar:

3000 yılında Dünya Ōban, kazanan dünyanın herhangi bir dilek hakkı olan bir sevdiğini söylerken bile geri galaksiler arası bir yarış Büyük Yarış yarışmak için davet edildi.

- Vikipedi

Ayrıca, (bir kadın) ana karakterin yüzündeki işaretleri (bir tane de olsa yıldız) yara bandı benzer:

enter image description here

+362
UtpMahesh 18 Eki 2019 02:02:15

Evet, yapabilirsiniz. Naruto 135 bölüm sonra tüm dolgu vardır. Ancak dolgu izlemek ilginçtir ama bölüm izle dolgu daha iyidir. 135 bölüm sonra direk ana hikayeyi herhangi bir eksik olmadan bölüm izle atlayabilir. Ayrıca, Ch gibi ".Siva Ram Kishore" ekledi... Naruto Naruto gelen Dolgu için sıfır başvurular var. Genel olarak Naruto 220 bölüm ve sadece ilk 135 izlemek gerekir. Son 85 tüm dolgu ve sadece düz ton bölüm izle ve Kaydet atlayabilirsiniz. EVET ÖYLE.

(!! DOLGU ATLAYIP BÖLÜM İZLE GİDEBİLİRSİNİZ !!)

+346
hemang 4 Eyl 2012 04:38:12

Anime Grev sadece Amazon Prime emilir aldığını öğrendim! Ben izledim ilk bölüm Yapılan Abyss. Çok Anime Grev için ekstra ödeme inatçı olan benim gibi Amazon Prime üyeleri için, diğer akış hizmetleri mevcut değildi hangi dizi artık kullanılabilir.

ABD'DE yaşıyorum ve Funimation Crunchyroll ve abone unutmayın.

+324
Magdalene Annabelle Yun 22 Haz 2015 20:38:48

Bir ninja dışarı gözlerinin aldığında, acıyor işte. Zarar engelleyen hiçbir ağrı kesici ya da bir şey var.

Sasuke ve Itachi arasındaki mücadele gibi, Ayrı Genjutsu kullanmış ve Sasuke'nin göz çıkardı, acı içinde çığlık attı. Daha sonra bir kap içinde kirlenmiş almayı engelleyen bir tür sıvı ile koydu.

Bölüm bir Sakura şifa jutsus öğreniyor, kırık bir bacak ile bir tavşan iyileşti ve tavşanı tekrar düz sonra çalıştırabilir, sonra neredeyse ölü bir balık iyileşti ve tekrar yüzmek olabilir. Tsunade alnındaki elmas Anahtarcı yaparak kendini canlandırmak, ama onun ömrünü kısaltır.

Güçlü şifa jutsus nasıl bu sadece gösterir. Eğer bunu yapabiliyorlarsa, kesinlikle iyileşir ve bir göz nakli olabilir. Modern hayatta bile, göz nakli ameliyatı vardır.

+317
Adhrit Shetty 24 Eki 2013 21:29:48

Serinin bütün sezon izleyip (yani MAL fora, bazı diğer izleyicilerin görüşlerini okuduktan sonra, özellikle bu ve diğer (birden fark ettim, ama diğerleri oluşmuş olabilir) "hataları" aslında kasıtlıdır, bu dizi bir kurgu olarak farklı zaman çizgileri kullanıyor olması nedeniyle inanmaya başladım.

10 bölüm, örneğin, ikinci bölüm bir kez daha, ama bu sefer yay sahneyi görmek-kravat her zaman renk değişikliği, sürekli turuncu olmak değildir:biz

Yui's orange green bow-tie, shown in a scene just like the one from episode 2

Bölümde gösterilen sahne üzerinde renk değişimi kravat 2, yay-aslında diğer karakterler tarafından daha çok "robot" eşlik etti. Bu özellikle belirgindir üzerinde kesin anlar yay-kravat renkleri değişti. Bu diğer görüntüleyici gösteriyor (iki farklı örnekleri)bu oldu bitti amacını , yani çizmek izleyicinin dikkatini "hata" yazıların rengi papyon (ve diğer belirli sahneleri anlatıldığı o yazı).

10 bölüm, başka bir özellikle fark edilebilir bir "hata" vardı:

Yui's dress changing colours drastically, in another "error"

Kapıdan dışarı bir kez o Yui elbise renkleri nasıl değiştiğine dikkat edin. Bu görüntüleyici (bu arada, aynı bir mesaj, ama görünüşe göre daha ağır bu yazı) savunur bir kez daha bu oldu bitti amacını, yani olarak göstermek görüntüleyici birkaç tekrarlamalar olmuştur tarafından yapılan Yui süre çalışıyor Kaydet Kaori (aktifleştirme orijinal yazı, benim değil):

(...)YUİ SEYAHAT ZAMANI DEĞİL, KAORİ KURTARACAK KOMBİNASYONU BULMAK İÇİN ÇALIŞIRKEN BİRDEN FAZLA BOYUTLARI İLE SEYAHAT EDİYOR. İKİNCİ BÖLÜM KRAVAT ONUN (DE DEĞİŞİR) ELBİSE DEĞİŞİKLİKLER HER İKİ AMAÇ İÇİN BİRDEN ÇOK DENEME YAPILMIŞ GÖSTERMEK İÇİN YAPILDI. KALİTE KONTROL İHTİYACI "HATA" YA DA DEĞİLDİR. BİRDEN ÇOK KEZ MEYDANA GELEN YUİ İÇİN AYNI OLAYI GÖRÜYORUZ BUNU İZLEYİCİYE GÖSTERMEK İÇİN YARATICI BİR YOLUDUR.

Peki, bütün bunlardan sonra, yukarıda açıklandığı gibi, bu "hataları" aslında kasıtlıdır, inandım. Ancak, bu konuda hiçbir resmi belge var.


Vardı, buna karşılık, animasyonda bazı küçük tutarsızlıklar/bazen kaliteli çizim ve bunlar kesinlikle kasıtlıdır. Sadece kasıtlı ve kasıtsız "hata gibi görünen şeylerin arasında" bazı karşılaştırma için bu söz ettim. Tamamen ikinci el ve vücut arasında (yüzleri kötü ilki çizilir) bazı örnekler ve mesafe şunlardır:

The boys' faces are poorly drawn The distance between the hands and the body are completely off

+314
Cordette Sustins 16 Oca 2020 10:44:25

Ben bakan TİP-MOON Bayanposta için yeni görüntüler ve gördüm bir bir beni düşün Suikastçı Siyah Kader/Apocrypha. Ancak, "altında Görünür, bu sayfaları", değil mi listelenen için bu Liste küçük karakterler.

Profiline yazıyor:

Kırmızı Başlıklı Kız (赤ずきん ?) aile intihar ölüm Bay Ayako Mitsuduri anlattığı içeren bir hayalet hikayesi haline gelmiş olan Semina Daire, ölen Fuyuki Şehir sakini.

Beri Ayako Mitsuduri olduğunu kim söyler hikaye, ki varsayalım onun içinde Kader/Stay Gece, ama ben hatırlamıyorum herhangi bir yan hikayelerin orijinal görsel Roman (belki Realta Nua?) ya da Kader yolun Studio Deen uyum içinde onu herhangi bir söz.

Nerede görünmüyor mu?

+312
Anis Kaloun 24 Oca 2018 23:15:41

Cadılar Kuluçka için gerekli değildir. Cadılar büyülü kızların hayatta kalmak için ihtiyaç vardır. Kuluçka büyülü kızlara Farsça kız arkadaşı Daha çevirmek için yeterli kızlar olduğu sürece ne kadar az umurumda olamazdı.

Farsça kız arkadaşı Daha yapma Kuluçka tek amacı enerji üretmektir. Cadılar gerek yok olurdu.

Tabii ki, başka bir açıklaması yok. Yardımcıların olabilir formundan Farsça kız arkadaşı Daha önce teslim içine bir cadı. Yardımcıların kendilerini Cadılar olabilir bu yana ilk Farsça kız arkadaşı Cadılar karşılaşmanız Daha olası değil.

+296
ilia3087 24 Eyl 2010 02:45:40

Altı ve yedinci kapı açılması son derece tehlikeli olmasına rağmen hayır, Guy Sensei kapsamlı eğitim yoluyla gibi bir görünüm sağlar o zaman görülebilir gitti, her zaman neredeyse sekiz kapıları etkileri dayanmasını ve küçük yansımaları tekniği kullanılmasına olanak sağlayan sınırlar onun için kendini zorluyor.

+233
jackrenz 7 Eyl 2015 22:14:00

13 bölüm, Kousei Aşk Hüzün oynadı sonra, piyanoda bir şarkı çalıyordu. Ne bu şarkının adı nedir? Bunun için son 4 saat arıyordum, ama onu bulmak mümkün olmamıştır.

+172
Moshe Gueta 30 Haz 2012 01:37:36

Çok az bir fark vardır aslında. "Orijinal" ya da "ilk" manga tamamen farklı bir hikayesi var. Manga orijinal şeydi, bu yüzden çoğu insan ilk KG'DEN nefret serisi.

İki anime serisi arasında bazı farklar vardır:

 • Hikayesi

  İlk KG'DEN Londra'da Ed ile 2. Dünya Savaşı zamanında biter. Ed sahte sağ kolu ile "dünyamız" sıkışmış ve sol bacağı ise geri Al "dünyaları" kalır bedeni alır. Al 10 bu kaos ne zaman oldu (yaş) tekrar ve son dört yıldır hiçbir anıları vardır. Ed acımasızca onu terk ettikten sonra Ed ile "dünyamız", geri döndüğü zaman ama, Shamballa Fatihi olarak, anılarını kazanır. Ancak, Kardeşlik, manga hikayesi dolaşır.

 • Homunculuslar arkasındaki fikir

  İlk olarak MANİSA, homunculuslar (açıklayan Sloth görünüm) başarısız insan mutasyonu oluşturulan iken, Kardeşlik içinde, homunculuslar kişiliği elde etti ve "yapay varlıklar" içine koyan Baba insancıl "kusur" idi. Onun "kusur ondan kurtulmuştur sonra bile, ironik bir biçimde, bir tanrı olmak isteyen çok açgözlü oldu"

 • Homunculuslar görünümü

Şehvet ilk serisi siyah bir elbise var, ama kardeşçe, kırmızımsı kahverengi bir elbise var.

Oburluk, Kıskançlık ve King Bradley aynı görünüyor. Kardeşlik içinde, Tembellik, uzun siyah saçlı Armstrong xD daha (çok daha büyük) büyük kaslı bir erkek olsa tembellik Ed ve Al'ın annesi gibi görünüyor.

İlk serisi, King Bradley Gurur yerine (Kardeşlik içinde, Gazabı o) Gazap. MANİSA içinde, Öfke, uzun siyah saçlı (Izumi oğlu) küçük bir çocuk ve Ed'in gerçek bir sağ kolu var ve sol bacak. Süre Kardeşlik içinde, Wrath King Bradley. Kardeşlik içinde, Gurur Kral Bradley oğlu, Selim Bradley. Ederken ilk serisi, Gurur King Bradley.

İlk serisi, Açgözlülük normal görünüyor, ama

Açgözlülük Yao'nun Xing (12 veliaht Prens) vücut Ling devraldı beri, Açgözlülük Ling gibi görünüyor

MANİSA:

enter image description here

Kardeşlik:

enter image description here

(Ortadaki sarışın adam Babası)

 • Kim homunculuslar vardır (... vıdı. Çok güzel anılan noktası olarak açıklanmıştır, bu yüzden bence yeniden var-açıklama).

 • Hohenheim görünümü

İlk serisi, Hohenheim daha yuvarlak, pürüzsüz bir yüzü var. Gözlüklerini daha büyük ve daha yuvarlak. Saç ve sakalı kirli gibi sarı renk ve at kuyruğunu daha düşüktür. Kardeşlik içinde, Hohenheim bir dikdörtgen şekilli bir kafası vardır. "Keskin" özellikleri yüzünü daha ...umm... var demek. Gözlüklerini daha küçük ve yuvarlak gibi. Saç ve sakalı sarı ışık vardır, ve at kuyruğunu daha yüksek)

MANİSA:

enter image description here enter image description here

Kardeşlik:

enter image description here enter image description here

 • Sanat

 • Al sesi

 • Gül görünümü

İlk serisi, Rose'un deri kahverengi. Saçları pembe patlama ile koyu kahverengi. Kardeşlik içinde, Gül cildi çok beyaz. Bordo-ish renkli kaküllü siyah saçları var.

MANİSA:

enter image description here

Kardeşlik:

enter image description here

 • Daha sonra gül

  İlk serisi, bir bebek (çirkin bir konu var. xD ) iken, Kardeşlik içinde, değil mi?

 • Kardeşlik içinde bir kaç yeni karakter var

Gerisi neydi aklımda daha vardı ama yazmaya ortasında, unuttum. Özür dilerim.

Vermeyi planladığım diğer farklar olmamasına rağmen, bu yardım umuyoruz.

+152
Rozy 23 Tem 2017 14:18:47

Hayır, öyle gelişigüzel değil.

Kullanıcı tarafından seçmeli olarak kullanılabilir.

Olarak belirtilen Bayanposta:

Haki bu tür başkalarının iradelerine hakim yeteneği kullanıcı verir. Seride gösterilen en yaygın kullanımı, şimdiye kadar zayıf wills olanlar üzerine kullanıcının irade gösterirler ve bilinçsiz hale getiriyor. Ederken deneyimsiz kullanıcılar kısıtlı sadece yıkıcı bir birey ya da körü körüne nakavt zayıf iradeli insanların etrafında onları, o daha yaşayabilirsiniz almak zayıf iradeli bireyler büyük bir grup ve onları knock out olmadan etkileyen Diğerleri.

Bir örnek, bu gösterilen zaman Camie değil miydi döküldüğü zaman , durum uzayında kullandığı için ilk kez.

+128
tr00st 14 Oca 2020 21:20:16

SOTE

Seraph Sonu, (Owari no Serafu) karanlık bir fantezi manga serisi yazan Takaya Kagami.
2012 yılında, dünyanın sözde bir "insan elinde virüs yaptı", genel halk yağmalıyor ve el değmemiş 13 yaşın altında sadece çocuk bırakarak geliyor. Vampirler dünyanın derinlerinde, büyük olasılıkla sadece bir efsane olduğu düşünülen karanlık asırlık korkuların ardından çıkan bu zamanda. Vampirler tek şiddetli bir darbede iddia, insanlığın kalıntıları kontrol altına almak ve güvenlik için yüzeyin altında onları lider dünya süpürme. Bu "koruma" onların esir için kan bağışı bedeli var.

İlgili çalışır:

 • Manga serisi için Seraph Sonu olduğunu yazan Takaya Kagami ile çizimlerle Yamato Yamamoto. Yayınlanan Shueisha'nın derginin Atlama Kare, edilmemiş çalışan bu yana 3 Eylül 2012, ve şu anda devam eden. Şu anda 8 birimler vardır.
 • Işık romanın Seraph Sonuna franchise başlıklı Seraph Sonu: guren-San İchinose yaşanan Felaketten 16 ve yazılı olarak tanıtım bölümü 9 yıl önce olayların manga. Yazılı ve resimli tarafından aynı takımı üreten manga, edilmemiş yayınlanan Kodansha beri Ocak 2013, ve şu anda devam eden. Şu anda 5 birimleri vardır.
 • Anime serisi için Seraph Sonu olduğunu yazan Hiroshi Seko ve yönetmen Daisuke Tokudo. Ürettiği studio Wit Studio, koştu Nisan 4, 2015 yılına kadar 20 Haziran, 2015 12 bölüm. İkinci sezon da 12 bölümden oluşan, 2015 Ekim 2015 Aralık ayına kadar çalıştırmak için planlanmıştır.

Ayrıca Bkz:

+115
Rajesh Salian Job 14 Eyl 2017 21:00:58

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil