Headon-tekrar Merhaba ile ilgili?

Tanrı Kulenin bir sezon bildiğimiz gibi, Headon yardım onu bir çeşit karşılığında Rachel için yardım önerdi. Bundan sonra, Rachel, yani o kadar önemli değil, örneğin Rehber olarak Hwa Ryun olması ve Yu Han Sung yardım alarak yardımcı olarak sona erdi. Yani o kadar önemli değil zorla Baam işe bu daha sonra da duruma yol açar.

Yani, yani o kadar önemli değil ile işbirliği Headon bu demek midir?

+897
Ilman 15 May 2016 13:00:41
31 yanıtların

İkiniz nereden DNAngel okuyana ve rewatching oldum, ve hatırlayamadığım şey. Birisi ortaya bir gün yaptıkları, ya da onları mı yarattı?

+962
semmelbroesel 03 февр. '09 в 4:24

Anime, özellikle 3. Sezon, Midoriya teknikleri onun ilham verdi bazı karakterler bahseder,

 • O saldıran yumruk stili Tüm Olabilir kopyaladım, bu Tüm kendi Olabilir tarafından belirtilir.
 • Gran Torino ve Kacchan saldırılarda ilham dolu motor geliştirdi söylüyor.
 • Yardım için tekme tekniğini geliştirmek için Iida istedi.

Tüm kahramanlar Midoriya analiz eder bildiğimiz gibi ve onlar hakkında notlar yazıyor. Teknikleri ve saldırılarının ilham verdi başka bir karakter mi?

+938
Mendryk Yaroslav 21 Ara 2018 10:24:43
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Inuyasha serisi Kagome bir portal ile Japonya Sengoku dönemi için gidiyor. Portal işler nasıl oluyor hiç açıkladı mı?

+912
wesolyromek 13 Eyl 2013 12:59:45

Kimse bana 59 Bölüm 3'te başlayan şarkı:04 başlığını söyleyebilir misiniz? Geliyor seviyorum ve tam sürümünü duymak için, ama okuyamıyorum beri Japon bulamıyorum istiyorum.

Lütfen çok cevap veren herkes için teşekkürler.

+901
Aneta 2 Oca 2012 19:03:32

Hala Naruto (sage gözleri ile göz farı ile geçti gözleri kuyruklu canavar) savaşta kullandığı topları arayan ve gözleri de sergi doğruyu maniple etmiş çünkü kural 1: bilge tekniği Altı Yolları kaybetmedi.

Kabuto Madara ile Sasuke bir kılıç saplandı sonra onu iyileştirmek için Hashirama hücreleri kullanıldığından, Sasuke Rinnegan uyandırdı. Böylece, Asura çakrasını Indra'nın çakrası ile karışık, Hagoromo çakrasını olma, böylece Sasuke Rinnegan uyandırmak için izin verir.

Temelde, hiçbir şey Naruto ve Sasuke sadece ömür boyu başına ve iki zaten kaguya mühür jutsu kullanılan bir kez kullanılabilir, çünkü artık jutsu Sızdırmazlık Altı Yolları kullanabilir hariç değişti

+848
phaethon 11 Mar 2014 09:13:58

Basitçe söylemek gerekirse, Rinne yeniden Doğuş Jutsu başka bir bedene hayat nefes kullanıcının yaşam gücü kullanır. Bu Jutsu kullanıcının kaçınılmaz bir şekilde tamamlanmasından sonra ölür.

Edo Tensei bir reenkarnasyon bir vücuda bağlı sadece ruh ve çakra vardır. Ruh sözleşme sona erer ve sınırsız çakra kadar bağlıdır.

Bu işaret için Henjin @(teşekkürler): Edo Tensei reenkarnasyon içlerinde yaşam gücü olmadığı için, o jutsu gerçekleştirmek mümkün olmazdı.

Amadüşününce, bu olasılık var sınırsız çakra ve yaşam gücü gereksinimi olduğunu göz ardı, bu durumun neresi paradoks. Kullanıcı ilk reenkarnasyon olurken ölüleri, hepsi kendini getirmek için yaşam gücü ve ölümünü, tüketmek için vardır. Bu kullanıcı Rinne yeniden Doğuş jutsu tamamlamak için, sınırsız çakra ve sözleşme nedeniyle mümkün olmaz anlamına gelir.

"bu konuyla ilgili bu soru taraf" bölge tabanlı (not:. Ama dizi gerçekleri ile cevaplamaya çalıştım)

+802
Hungry Coder 19 Kas 2011 09:59:33

Sen anlatan hikaye ilk bölüm Noragami

Vikipedi alıntı ilk bölüm:

Yato adlı bir Tanrı bir okul Kıyafetinin üstünde onun Tomone kullanarak ortaya çıkmış bir hayalet yenmek için beş-yen bir dua cevap.

Aşağıda ana karakter bir resim - kılıcı olan Tanrı Yato var.

Main Characters of Noragami

+736
user811602 15 Oca 2017 10:54:44

Kutsal Kase, Küçük Kase olarak bilinen, gemi mağara altında Ryuudou Tapınakta bulunan bir Büyük Kase, çağırmak için kullanılır. Bir mecusi Üçüncü Sihirli edinmek Kök veya yeniden erişim sağlayan bir Büyük Kase, bu yüzden de Efendiler ve Hizmetkarlar söz dileği içindir buna sebep oldu.

Dördüncü Kutsal Kase Savaşı sonuna kadar, Küçük Kase literately bir fincan vardı, ama Üçüncü Savaş sırasında tören kolayca Küçük Kase savaşın sonucuna önce zarar görmüş gibi kesildi, nasıl olabileceğini ortaya çıktı. Beri Küçük Kase başarısız düzgün nedeniyle zarar verebilir değil çağıralım Büyük Kase, ve böylece tören anlamsız.

Dördüncü Savaş için hazırlık, Einzbern Ailesi Jubstacheit von Einzbern, kafa, Simya Thaumaturgical Okulda kendi için "insan şeklinde Küçük Kase kapağı için" bir Homunculus oluşturmak için (yani kendini koruyamayacak) yönetilen aileler uzmanlık kullandı. Bu oluşturulan İrisviel yol açtı.

Üçüncü Kase Savaşı'na kadar Kase için gemi de (小聖杯, shouseihai) Küçük Kase, değişmez "bir fincan" denir. Ancak, üçüncü Savaş olayları sırasında, savaşta zarar görmüş ve tören kesintiye uğradı; bu nedenle, yönetmek ve kendisini koruyabilecek bir şey yapılması gerekiyordu.

Kaynak: Kutsal Kase - Kap

Çünkü Einzbern arama galibiyeti her şeyden, her iki İrisviel ve İllyasviel olacak yavaş yavaş kaybetmek yönlerini kendileri gibi her uşak yendi.

Her kul ölür gibi, enerjisini yapay vücuduna akıyordu. Altı kullar ölünce, cesedi yok edilmesi ve Kutsal Kase doğuracağını. Böylece, Homunculus savaşa sağlayarak, Einzbern usta asla kazanamaz bile bir dilek tutmak mümkün olacaktır.

[...]

Kase'nin bir gemi gibi, Anda vücudu sadece 4 kullarına alabilir ve eğer beşinci hizmetçi emerse o, artık bir insan olarak işlev vermedi.

Kaynak - İllyasviel von Einzbern - Gemi Kase

İris zayıf almaya başladı gibi Sıfır Kaderi/, görüldüğü gibi, Saber sürücü ve eşyalarını taşımak gerekli oldu, ve sonuçta zayıf elini sıkmak için çalışırken olmuştu nasıl Saber gösterdi. Aynı Ilya için daha zayıf ve yatalak hale gösterildi mi, Kader/Stay Gece oldu.

Sonra Dördüncü Savaş, Matou Zouken toplanan parçaların kırık Küçük Kase (Cup çıktı İris vücut) ve kullanılan onları Sakura ile onun solucan

Dördüncü Savaş sonunda, Zouken yok Kase'nin parçaları satın aldı. Sakura vücudunun içine koyduğu Crest solucanlar ile parçaları birleştirdi. Eksik olsa bile, bu ikinci Küçük bir Kase çevirdiler.

Bu ona zarar vermemek için alırken gemi sahibi için savaşmak zorunda Zouken önleyecektir. Ancak, Sakura olabilir görüldüğü gibi Siyah Kase1, gelse ona olan Angra aydınlanmış Sufiler olabilir ulaşmak onun arzusu için doğmuş. Ilya, bilgi sahibi olan Angra aydınlanmış Sufiler ve yolsuzluk Büyük Kase, oldu asla manipüle ederek, ve böylece kaldı bir Saf Beyaz Kase1

Büyük Kase gizli olduğundan, eğer Rin Büyük Kase hakkında Cennet Hissediyorum Ilya açıklaması önce biliyordu eğer biz Büyük Kase nerede olduğunu bile bilmiyorlardı sanki gemi yok olsaydı keşke onların "verilen", olması mümkün olmaz hatırlayamıyorum ama (ve Tohsaka var muhtemelen) bu Einzbern ve Zouken dışında herkes olması mantıklı geliyor. Ayrıca birisi "Büyük Kase kullanmak" tek kişi (Sakura Prana Kaynağı olarak Cennetin Hissediyorum Rin ile mücadele sırasında kullanılan ve Ilya Cennetin Hissediyorum Gerçek Sonunda Shirou kurtarmak için Üçüncü Büyü) kendilerini daha Az Grails gibi deneyin ve Küçük Kase olmadan Büyük Kase ile ne olacağını kestirmek zor.

Ayrıca, Gemi yok olduğunda bağlı olarak, Prana önceki savaşlardan oluşturabilirsiniz. Her savaş uzun, "bir sonraki savaşın başlamasına şarj etmek için" Büyük Kase için gereklidir çünkü bu yer yaklaşık 60 her yıl geçmesi gerekiyordu. Ancak, Geminin Büyük Kase kullanıldı önce Dördüncü Savaşta yıkılmış gibi, bir Prana oluşturmak, Dördüncü ve Beşinci savaşları arasında sadece 10 yıllık bir ara edilebilir.


1 Bu sadece benim terminoloji olarak Ilya giydiği beyaz zaman o konuda için kullanmak Büyük Kase ederken Sakura giydiği siyah zaman o kabul Gölge.

White Grail Vessel Black Grail Vessel

+725
jacquesjtheron 1 Haz 2011 08:54:04

Diğer cevabı neredeyse doğru. VN adı c たち アリス) biz 楽園の令嬢 ama parantez kelime (normalde anlamı kızı veya genç kadını) 令嬢 sonra word (アリス) Alice gibi bu durumda okunması gereken bir araçtır. Yani adı oyun içinde romaji, Rakuen no Arisu-tachi. Karakterin adı gerçekten (狗島離世) İnujima Artış. Oyun tarafından doujin grup Harthnirve sürüm 0.01 d yayınladığı 2006.

Bu oyunun tam sürümü daha yayınlandı olup olmadığını bana net değil. Orada kesinlikle bir deneme sürümü olan f-oyun sayfasının üzerinde bahseder. Bulabildiğim tüm başvurular deneme sürümü için vardır. Web sitesi için oyun da aşağı. Oyun için bulabildiğim tüm başvurular ver0 için vardır.Kesinlikle yayımlanan ya da daha önce, ama 01d anladığım kadarıyla (as) tam bir sürüm değil. Tam oyun 2009 yılında serbest bırakılacağı konusunda bazı söylentiler vardı, ama çok az yeni bilgi bu olmadı düşündüren bu yana ortaya çıkmıştır. Oyun serbest bırakılmadı varsayarak, muhtemelen terk edilmiş olduğu sonucuna istiyorum.

+717
QNJacobs 29 Eyl 2014 15:56:30

İçinde Joukamachi hayır Karahindiba, orada bir karakter adında Yonezawa Sachiko (aka "Sacchan"). Ayrıca Misawa Sachika adlı gerçek bir insan var. Şu noktaya dikkat edin:

 • Sachiko Sachika olduğunu dile getirdi.
 • Onların isimleri merakla benzer, paylaşım üç beş karakter - metre澤紗千子 vs 三澤紗千香.
 • Sachiko bir idol. Ben bir "idol" olarak Misawa karakterize, kendiliğinden olur bilmiyorum olsa da, yetenekli bir vokalist olduğunu ve kesinlikle ses aktris idol "tip" olarak beni vurur.
 • Sachiko (gerçi, kabul ediyorum, bu genç bir Japon kadın için son derece nadir bir bak değil) Sachika bir benzerliği olan bir şey var:

   

Bu merak etmeme yol açar: Sachiko bir şekilde Sachika esinlenilmiştir? Kronolojik olarak, bu mümkün - Joukamachi var sadece yazdırma beri Haziran 2012 tarihine kadar olan nokta, Sachika vardı zaten girmiştir (2008) ve ilk büyük ses oyunculuk rolü (Kuroyukihime içinde Hızlanma Dünya, bahar 2012).

Bu konuda yorumu (ya da Sachika kendini) manga yazarı var?

(Bu gerçekten durumda olduğunu Wikipedia iddia ediyor; ancak, mümkünse alıntı çeşit görmek istiyorum. Twitter, manga bir sonsöz, her neyse.)

+682
CoreyJJohnson 27 Eyl 2018 15:05:37

Bence Nemo söyledi Tartessos tüm insanlar (mix) yüzyıllardır insanlar oldu çünkü. Son "saf" Atlantisliler (ve böylece iki çocukları) Elisis ve karısı vardı. (Gargoyle ve Electra dahil) şehirde başka herkes %99 insan vardı. Eğer (söylediği gibi) bir Atlantisli GİBİ yetiştirmiş olsaydı bile, Gargoyle ben daha başka bir DNA alamadım... o (kim yaptı, Nemo hariç???) bilmiyordu. Zavallı bir...

"Kanıt" : Nadia ve Jean' oğlum, Nemo ve Electra oğlu.

Saygılar !

Nemesis.

+678
user1259054 3 Eyl 2013 04:56:12

Olduğu gibi en vocaloids, şirketin bu icat 初音ミク (Hatsune Miku, Crypton Future Media, yayımlanan bir resmi Kişisel Bilgi Formu için Miku; ancak, bu onu içeren fiziksel ve teknik özellikleri yerine Kişilik veya geri öykü, kasten sağlar hayranları için bir rol gelişmekte olan karakterizasyon karakteri. O sevk etmek gibi bir "sevgili işbirliği inşa siber ünlü ile büyüyen kullanıcı topluluğu dünya." Bazı hayranları var oldu izin oluşturmak için resmi sponsor kostümleri için Miku ile bir tasarım Yarışması için Sapporo Yuki Matsuri (Kar Festivali). Giysi tasarımı (yani bu Miku giyeceği bir moda tür) karakterin kişiliğinin bir parçası haline geldiği söylenebilir.

"メーカー非公式 初音みっくす" (Meekaa Hikoushiki Hatsune Mikkusu) bir manga hakkında Hatsune Miku hangi koşarak"月刊コミックラッシュ"(Gekkan Comic Rush) magaizine tarafından yayınlanan ジャイブ株式会社 (JİVE Ltd.). Bu lisanslı Kuzey Amerika tarafından Dark Horse Comics başlığı altında Hatsune Miku: Unofficial Hatsune Mix.

"週刊はじめての初音ミク" (Shuukan Hajimete no Hatsune Miku) bir yonkoma gag manga koştu "週刊ヤングジャンプ"(Shuukan Genç Atla) dergisi tarafından yayınlanan 集英社 (Shuueisha).

Ayrıca, bazı mangaka olan "りぼん"(Ribon) shoujo manga dergisi tarafından yayınlanan Shuueisha var çizilmiş resimler Miku o vardı bir 付録 (furoku = freebie) dahil olduğu bir sorun, dergi, ve bazı özel sayfaları basılı derginin.

Bu güne kadar her Miku için farklı yönleri ve hikaye var, işbirlikçi, vacaloid karakter tanımsız doğa ile uyum içinde. Miku için bir arka plan hikayesi. Crypton kasıtlı olarak, müzik videoları, görsel Roman, doujinshi, tek parça, fanart, vb kendi şarkıları oluşturmak için fanlar teşvik eder. ve temelde bir şey adil oyundur; birçok hayranları ile bir akor grev tasvirler hayranları onun karakteri kendi görüntü içine Miku başka bir fan yaratıcının yorumu kabul ettiklerinde popülerlik yükselişi. Geçmiş, onunla geldiğin için sınırsız seçenekler içeren her kişi olmasını istiyor, kim Miku.

+591
TZ1986 18 Ara 2013 10:19:30
Bakuman. Tsugumi Ohba tarafından yazılıp Takeshi Baskılardan gösterildiği shounen bir manga var. Manga sanatçı olmak isteyen yetenekli bir sanatçı Moritaka Mashiro ve Akito Takagi isteyen yazar, iki dokuzuncu sınıf erkek.
+556
ggrim 25 Ara 2012 16:49:11

Romantik bir ilişki ya da Büyük Anne Ailenin kardeşler arasında bir evlilik hakkında söz edilmedi.

O (kadın) kardeşleri böyle davranıyor neden söyleyemeyiz. Belki de BM Ekibi/Ailenin en güçlü üyesi olarak kabul ediyor çünkü (son bölüm hariç bilinmeyen), ya da belki Katakuri geçmiş çünkü.


Kızlar çok Katakuri etkilemeye çalışırken görüyoruz ve onlar yarış onlara baktığında eğer mahcup ve kalpleri onlara övgü gidiyor sanırım.

Özellikle Flambe bahsediyorsun sanırım. İlk o tanıtıldı zaman, tek parça toplumu temsil ediyor diye düşündüm. Ve serin, harika, badass nasıl [...] o Katakuri hakkında birçok mesaj okudum. Sadece tüm strawhat hayranları temsil eden Bartolomeo gibi.

+540
straite69 22 Eki 2018 01:03:34

2011 HxH 28. bölüm, Kanat teneke kutu ile kağıt ve kolayca kesiliyor bir parçası haline aura uzanır. Görünüşe göre, güçlendirmek kağıt bazı "üzerine dokunun" gibi. Böylece elektrik enerjisi dönüştürmek için Killua yeteneği benzer görünüyor.

Aşağıdaki görüntü gösterir sahnesinde (1) HxH 2011, (2) HxH 1999, (3) HxH orijinal manga. 1999 anime üzerinde elektrik yüklü etkisi şaşırtıcı derecede de manga görülebilir, ama hiçbir şey.

enter image description here

Kanat tipik bir yöntemdir, potansiyel olarak ana Nen türü onun yanında usta elinden en yakın Nen türleri Emisyon ve Dönüşüm vardır. Etkisi Dönüşüm türü olarak kolayca ayırt edilebilir, Killua mükemmel bir örnektir. Ama özel eğitim ve egzersiz harcama yıl olmadan bu tekniği geliştirmek için neredeyse imkansız. Arc başlangıç sırasında Nen gücünü göstermek için sadece ek bir "etki" ya da gerçekten bu yeteneği geliştirdi mi?

+456
sbiswas 10 May 2019 15:44:38

7 Bölüm Shichika savaşırken, Nanami Basiret bahsetmemiş, ama hiç daha önce (4 Bölüm olarak) Maniwani savaşırken, sanırım böyle bir şey söyledi.

Basiret onu Maniwani var Kempo kopyasını ona izin ne olduğunu, ama önceki bölümde ismi mi? Bu Maniwani ona saldırdığı zaman ya da adayı terk ettikten sonra Basiret başka bir yerde öğrenmiş yaptı, ve gibi hiç oldu mu? Ve eğer bunu öğrenmiş miydi nerede ikinci durumda, değil mi?

+443
TRUBOTRAKTOR 3 Şub 2012 18:12:15

Özellikle bu soruyu cevaplamak için. 2 parça vardır.

Asauchi ve Zanpaktou ruh. başvuru

Asauchi Ōetsu Nimaiya tarafından yapılan ve Shinigami verilir. Gerçekte, kılıç shinigami önce var. Hükümdarıyım manevi baskı refelct boyutunu değiştirmek için bu temel formudur. Ichigo örnek oldu, gücünü Rukia var Asauchi aldığında, başlangıçta vardı büyük boyutu büyüdü o kadar büyük oldu. Arrancar arc, İsshin Kurosaki bir Shinigami olduğu ortaya çıktı ve gerçekleri söyledi. Bu Refernce alınan

(Ya da boyutu) form başta zanpakutousu, ne sahibinin ruhunun bir parçası olduğu için olursa olsun, her zaman sahibini kullanmak için neredeyse kolaydır. Bir yargıç Shinigami tüm bilinçli olarak yönetilebilir bir boyutu başta zanpakutousu tutmak Kaptanları, yoksa başta zanpakutousu, gökdelen boyutunda holding olacak, bir rakibin gücü sadece başta zanpakutousu, kendi boyutuna göre çok

Yani normal shinigami ve evne oturan subaylar büyük oranda bir gücü yok ve kılıçlarını normal boyutları vardır bunun. Yüksek rütbeli subaylar ve capitains ulaştığında, o zaman boyutları doğal olarak denetim ve kontrol altına gerektiği kadar büyük olan Başka bir gökdelen büyüklüğünde olurdu.

Shikai ve bankai Zanpaktou ruhu geliyor. Etkisi Shinigami ruhunun bir parçasıdır, bu yüzden Shinigami önce var olamaz. Throuhg zamanında ve eksiksiz bir zanpaktou ve alır Shikai ve Bankai formları kapatır, bir asauchi içine güçlerini yağıyor. Gerçekçi olursak, bu adamlar eğer zorla ruhlarını alınan ayrı sahibi Shinigami canlı olabilir, ama asla kendileri de bu olacak. Bu Asauchi bu noktada ne olur, ve hiç normal formuna geri dönmek için başka bir Shinigami olabilir belirsiz olup olmadığını ancak bilinmiyor. ancak açık olan şey, Shikai ve Bankai formları Set boyutları vardır. Güçlü olursa olsun ne kadar capitains büyüdü nasıl Shikai ve Bankai onların boyutunu değiştirmek. Kurotsuchi Mayuri bankai değiştirdi ve hatta, bundan sonra Shikai ve Bankai yeni formlar ortaya çıktığı zaman, ama hiçbir zaman shinigami asla gerçek boyutunu değiştirebilir ama boyutunu değiştirebilir.

Özel bir durum Ichigo kendini, kan ve durumu yüzünden. Her durumda, Zanpaktou ve diğer güçlerini ondan önce yoktu. Rukia ödünç aldığında ancak bir Asauchi vardı. Hiç bu formda Shikai kullandı, ama Asauchi ıchigo ne olduğu herkes tarafından kullanılabilir olduğunu biliyoruz. Ama bir zanpaktou pek bilinmeyen sonra gerçekten nasıl bir Asauchi, değil çünkü urahara-San ile güçlerini reawakend bir kez o, artık bir Asauchi vardı ve o olmadan oluşan zanpaktou kendisi onun.

+417
srinivas nimmagadda 9 Şub 2012 04:45:39

Yani ikiz Ciel teorisi hayranlığı etrafında birkaç yıldır yüzen oldu ama son zamanlarda son birkaç bölümde çok daha fazla kanıt elde etti.

"Çift-Ciel Teorisi: Bir Kuroshitsuji Gizem" Blogspot en detaylı açıklama olabilir, ama bunu değil içeren herhangi bir yeni kanıt. Teori özetle, bazı Ciel inanıyorum

ama gerçek Ciel genç daha hastalıklı ikiz feda olan gerçek Ciel Phantomhive değil.

Bu blog yazısı olarak kanıtlanan ek olarak, en son bölümleri göster

Agni Ciel ailesi fotoğraflara bakıyor ve ben," sonra Soma korumaya çalışan olabilir "diyor. Kafasına bir silah bulur Soma ve insanı ateşler ama özlüyor ve Soma elini vuruyor. Soma Neden diyor?" İleri ve "ikiz" Ciel ve Sebastian şimdi eve onlardan önce sahne bulmak için flash. Soma "ikiz" Ciel görür ve onu vurur. Ciel de resim Agni biraz bakıyordu görür ve olamaz "diyor," ve sonra bana mısın yalan olmaz Sebastian sorar"?" Sebastian asla "ikiz" Ciel "Ciel"; sadece "genç usta"çağırdı gerçeğini getiriyor.

Yazar ikiz teorisini destekleyen doğru itti şimdilik bu kadar en zorlayıcı kanıtlar vardır.

+382
Nineth Mejia 25 Oca 2012 10:45:58

Yhwach/Juhach çağrı Ichigo çamaşır suyu, neden oğlu mu?

+381
moncky 21 Tem 2018 09:55:46

Ana nedeni, Teknik Eğitim ve yönetim.

Bu timeskip sonra:

Sabit sıcaklıkta ile eğitimden sonra, Luffy belirli vücut parçaları ile Dişli İkinci kullanarak, Enies Lobby Arc görüyoruz duruşu kullanmadan tekniği aktive yeteneğine sahiptir. Vücudunun üzerinde empoze, mümkün etkiler yan withouth onu kullanmak için yapım yük azaltılıyor bu sayede sadece aç yan etkisi ile tüm vücudunu kullanmak diye mangada belirtti bile.

Birçok kez bu yüzden İkinci Vites kullanabiliyor bu yüzden sadece açıklar. Bu tekniği kullanarak gerçek nedenini çok zorlu rakipler bekliyor çünkü. Maç ya da onları aşmak mümkün olmalı.

Kaynaklar: Manga, http://onepiece.wikia.com/wiki/Gomu_Gomu_no_Mi/Gear_Second_Techniques

+379
Jean Peavler 15 Nis 2010 10:51:08

Ben kilo ama makul bir tasarım değişiklik kaybetme Pikachu olduğunu söyleyemem. Kafa gerçekçi yerine sadece vücuda yapışık olma taşıyabilir, ayakları daha iyi tanımlanmış ve kolları daha anlamlı bulunmaktadır. Kulakları bile bazı esnekliğe sahip. Eğer bir şey, kuyruk daha büyük görünüyor.

+365
Mak083 27 Eyl 2019 00:14:07

Yasal Uyarı: Bu sadece benim spekülasyon ama gerçekler ile desteklemeye çalışacağım.

İnsanlık tarihi savaş dolu. Zaman ilerledi, biz öğrendim o yürütmekle savaşlar, yani öldürme düşmanları değil her zaman en iyi şekilde almak ne olduğumuzu bilelim. Müzakere ve anlaşma haline geliyor az kan çok daha ucuz ve sonuçları olan savaş pahalı ve öğrendik.

Gunzou rasyonel bir düşünür. Ben de bir taktikçi. Onları mağlup ettikten sonra düşmanını öldürme gerçekten iyi bir seçim olduğunu tarih biliyor. An Gunzou süper yerçekimi topu şarj ve Takao de hedefleyen başarılı oldu, zaten zafer elde etti ve Takao mağlup etti. Ancak, karar verdi, daha önce de belirttiğim sebebim göre, onu yedek. Emin kötü bir seçim yaptı ve Takao intikam için gelebilir. Ama bu bölümde izlediğiniz gibi, Iona ve ekibi ezici oran karşı olduğunu, ama yine de zafer elde etmeyi başardılar. Gerçekten Gunzou karşı hiç şansı yok bu bize, ve muhtemelen Takao gösterir.

Tutumlu Takao da Gunzou inancı ile hizalar. İnanıyor orada bir olasılık insan ve Filo Sis barış barış. Bu bayanposta diyor ki:

Ayrıca Sis barış (nispeten) eşlik eden "Filo" ve insanlar ihtimalini gördüğü dünyadaki birkaç kişiden biri.

Umut olduğunu geleceğe doğru bir adımdır.

+357
Merlin 9 Oca 2016 13:50:41

Şu anda benim okulumda Otaku Kültürü bir kulüp yapıyorum. Bu kulüp anime, manga, oyun, cosplay, eksileri, müzik, kültür ve her şey olacak. Yapabileceğin bazı şeyler hakkında konuşmak için yeni anime bulmak için JBox öğeleri veya OtakuUSA/Neo dergi gibi şeyler sipariş.

+356
mel3kings 19 Eyl 2016 06:30:44

Davada henüz bulamadınız, OST saldırı ve Savunma Tehdidi denir. Bu gelen 1. Sezon OST, işte link.

+352
neznakomka1468 22 Şub 2015 14:11:01

3 film, Aozaki camdan dışarı bakıyor ve kendi kendine Shiki gittikten sonra konuşuyor. Zaten kimin adıyla aynı cümlede beri Ryougi Shiki aradı dediğinde bahsediyoruz, değil mi?

Aozaki Touko: Shiki olabilir sonunda öldürüşüyle yerine o gider tek başına, Ryougi.

Bu 27:55'te olacak.

+348
user3545 21 Haz 2015 13:16:48
Nisio Işın, Monogatari Serisi ve Ölüm Not yazar tarafından ışık Roman bir dizi: Başka bir Not. Cinayet romanları ve diğer maceralarını isimsiz bir anlatıcının izler.
+295
Eric Blaise 12 Nis 2015 21:29:46

Ben fark o zaman tanıtımı Shino için Asuna ve Lisbeth, Kirito onlara söz olarak onun nakama. Neden? Kirito onun kız arkadaşı olarak Asuna tanıtmamış neden? Bu normalde bir Japon çift tarafından yapılır nedir? Ya ayrıldık yaptılar?

+276
Millee 12 Mar 2014 08:39:31

Ben bir süredir izliyor Thunderbolt Fantezi ve sahip oldu merak ediyorum ne tür kukla/bebek onlar kullanıyor.

Wikipedia diyor o Güzel Gülümseme bir Şirket olduğunu bir işbirlikçi üzerinde üretim ve bu İyi bir Gülümseme satıyor figma biri olabileceğini düşünüyorlar kullanarak figma ancak ben fark parmak hareketleri ve figma olması fark eklem ve ben hiçbir eklemlerde parmak

Ne tür kukla/oyuncak bebekler Thunderbolt Fantezi kullanarak?

+188
stvnmichael 16 May 2011 02:09:22

İçinde Nanatsu no Taizai, ana karakter ile ilgili bir 7 ölümcül günah, ve her günah ilişkili olan bazı hayvan:

 1. Wrath - dragon
 2. Kıskançlık - yılan
 3. Açgözlülük - fox
 4. Sloth - boz
 5. Şehvet - keçi
 6. Oburluk - boar
 7. Gurur - aslan

Bu dernek bazı referans mı? Bazı geleneklere uygun mu yoksa sadece bu mangada uydurdum mu?

+172
Ivan Halcomb 4 Eki 2013 07:03:25

Tartaros Arc okumuş olanlar için.

Ejderhalar Ejderha Avcıları içinde 777 yılından bu yana saklanıyor olduğunu Tartaros Arc ile öğreniyoruz. Dolayısıyla, neden Natsu ve Gajeel Fairy Tail Savaşı sırasında guild bırakamazdı. Ejderhalar içine bir kez daha açmak için Ejder Avcıları önlemek için antikor oluşturmak için sakladıklarını ve bir an Acnologia yenmek için bekliyor olduğunu öğreniyoruz. Henüz Tenrou Adası'nda Acnologia yenmek için şansları vardı. Neden o zaman ve fırsat ele geçirmek gerekmez miydi? Makarov, Gildartz, Laxus, etrafında onu yenerek daha iyi bir şans vardı. Peki neden Tenrou Adası'nda saldırdılar değil mi?

+66
ntg 10 May 2015 02:24:03

Bilmiyorum ne yazarlar aklıma bu zaman o sahneydi yazılı Final Fantasy VII ne zaman ortaya çıktığı 1997, fakat 2004 cep telefonu oyunu Önce Kriz -Final Fantasy VII- açıklar Sektör 6 oldu yok. Bu oyunu hiç İngilizce olarak yayınlandı, yani bayanposta bu bilgi için sana güveniyorum.

Bu oyunda, oyuncu ÇIĞ altı yıl ile çatışma sırasında Final Fantasy VII başlamadan önce Türklerin bir üyesi denetler. ÇIĞ bir materia ile Hojo tarafından yerleştirildi Felicia adında bir kız alır. Bu materia oldu sözde yapabilmek summon bir yaratığı aradı Zirconiade, ama çağırma Zirconiade gerekli dört destek materia, hangi Hojo yoktu bilmiyorum, o yüzden belirgin bir deney başarısız ve Felicia dışarı attı. ÇIĞ tarafından alınmış oldu. Zirconiade çağırdı, böylece grup Zirconiade çağırmak ve gezegen üzerindeki tüm yaşamı yok etmek için onları izlemeye başlar olmak üzere dört destek materia ihtiyacı ÇIĞ için Fuhito, bir bilim adamı, bir yabancıyım.

Zirconiade

Zirconiade

Oyunun sonunda, Fuhito Zirconiade çağırmak için yönetir ve Türkler son patron mücadele. Onun yıkım yaratır büyük bir şok dalgası olan yok Sektör 6 tabak. Altı yıl sonra, Final Fantasy Vİİ sırasında, Sektör 6, gecekonduların büyük bölümü hala canavar harap ve dolu ama bazı parçaları, Duvar Piyasası da dahil olmak üzere, yaşanabilir vardır. Bu parçalar tahribattan ya da aradan geçen zaman içinde yeniden olsalardı o bayanposta açık değil.

+42
Dishaglobal Tours 9 Tem 2013 23:40:28
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil