Herkes Lis duvar fotoğrafı biliyor mu?

Bölüm 7 Kılıç Sanatı Online, biz almak görmek Lisbeth'in smithy. Duyuru tahtası üzerinde, üç kişi ile ona tutturulmuş bir fotoğraf, ama o fotoğrafta, küçük bir çocuk.

Herkes bunun nasıl olduğunu biliyor mu?

+619
ardhya 18 Nis 2012 20:13:57
39 yanıtların

Toei dönüştürme güçlerini teknik olarak "sihirli olmasa shounen bir seri olmasına rağmen ve Tatlı Bal büyülü bir kız olduğunu düşünüyor." Dünya Bal" hikayesi ve ecchi mizah konusunda geleneksel Sally/Çatlak "cadı karışımı bir tür olan 1974 yılında Majokko Megu-chan izledi daha sonra bir shonen serisi Hayatım etkisi olmasına rağmen, daha geleneksel sihirli kızlar acil oldu.

Bu arada Akko-chan ve Tatlı Bal arasındaki diğer sihirli kız serisi, çok sayıda vardı. (1970-73 (contemporaneously Cutie Bal ile hava vardı ama hangi Mahou no Mako-chan, Sarutobi Ecchan, Mahou Tsukai Çatlak ve Mucize Shoujo Sınırı-chan, birkaç gün önce prömiyeri) da Sally ve Akko üretilen) Toei arasında başka bir dört yaptı. Çatlak (Ecchan sadece büyülü gücü yüksek atlama yeteneği) dört olanlar arasında sadece "cadı" olmasına rağmen, Mako-chan chan oldu büyülü bir kolye la Akko ve Sınırı-Tatlım, bir robot gibi, hepsi büyülü kızlar gibi Toei tarafından sınıflandırılır. Çok da Osamu Tezuka Muhteşem Melmo sihirli kız bir dizi düşünün. Melmo ve Sınırı da Melmo kendinden yaşlı ve genç sürümleri içine şeker yiyerek dönüştürdü dönüştürme yetenekleri vardı ve Sınır Değişikliği yüzü "diyerek onu dönüştürmek için izin ek olarak." bu kadar hızlı çalıştırmak için yeteneği gibi "mucizevi güçler onu" veren büyülü bir çeşit pusula vardı.

İlk sihirli kız serisi "hisse senedi" henshin dizileri la Sailor Moon dahil etmek için, o Mahou no Princess sadece arkadan görünse de (ayrıca çıplak bir henshin) 1982 yılında Momo, Oh olduğuna inanıyorum. Tatlım herhangi bir hisse senedi dönüşümleri dahil olduğunu sanmıyorum.

+975
villu164 03 февр. '09 в 4:24

Evet, mangada ortaya çıktı. Parşömen bir Jutsu Parşömeni için Shiki Fuujin: Kai, yöntemini ortaya çıkarmak için Ölü Reaper Mühür.

Orochimaru ruhlar aslında Ölüm Tanrısı içinde mühürlü olan 4 önceki Kages, canlandırmak için mümkün olduğunu, bu sayede oldu.

+895
Kuah 17 Oca 2019 05:04:31
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Her yerde bu konuyu okuyorum ve gerçekten doğru bir anlayış değil. Ed yener gerçeği onun kapı feda ederek okudum ne bu gelen ve eve geri Al bulur.

Şimdi bu hiç mantıklı değil. Bu aslında simya yapmak için her şey, yeteneğini feda ettiğini ifade ediyor, ve karşılığında "Gerçeği onu geri Japon falan diyor ne istiyorsun" bir şey oluyor mu?

Ne bu derin felsefi anlamı var? Neden/gerçeği yok etmek/kurban verir miydin? Gerçeği bilmek önemli değil mi?

Yok gerçeği feda ediyor, yani gerçek şu ki, gerçeği feda ediyorum bunu yapabilirsiniz, ve gerçek şu ki düşündüğüm şey dışında yok. Bu yüzden gerçek olmak ve aslında gerçek olduğum için bir şey yapabilir miyim?

Herhangi bir açıklama?

+892
RedactedProfile 3 Ara 2013 06:33:30

Minato dördüncü Hokage olsa Hiruzen Sarutobi üçüncü Hokage olur.

Minato ölümünden sonra, Hiruzen tekrar Hokage olur ve hala üçüncü deniyor.

Hala neden üçüncü? Neden beşinci sonra aradı Hiruzen değil mi? Ve neden yeni Hokage olarak yeni bir aday seçmek mi?

+868
tompaman 7 Haz 2013 03:05:58

Simyanın üç aşaması vardır: Anlayış, yıkmak, Yeniden inşa etmek.

Farklı simyacılar farklı uzmanlıklar çünkü bu Anlayış parçası, öğrenme kimya genel değil pek kolay ve kazma içine belirli bir konu (örneğin, çalışma ortamı ve oksijen Roy Mustang davası), hatta daha zor, dolayısıyla uzmanlaşma.

Maddenin "eşit" anlamına gelir eşit "tür" (Mineral mineral, organizmaya organizma, sen öyle düşün taşın içine bir çiçek) ve eşit Kütle.

Bu madde ve enerji tasarrufu fizik yasalarına göre çalışır. Sen yapamaz önemi yok, ne yapabilirsiniz onu görünmesi dışında bir şey yok. Güvenli tarafta olmak için daha önemli girebilirsiniz, bu konuda hiç alchemic dönüşüm için (en az), ya da (kötü) bir rebound neden kullanılmayacak.

+867
Q Yang 15 Ara 2018 09:09:07

Vücudunda ameliyat ile tanıtıldı daha önce yapılan bir bomba ile Meruem bitirmek için sadece mümkün olan kolay mağlup Netero Meruem aslında.

Eğer Meruem top 5 en güçlü Nen kullanıcıları biri bunu yaparsa,eğer gözleri kapalı olsa bile kesinlikle Hisoka tecavüz edecek ve sadece bir parmak kullanabilirsiniz.Meruem bir bütün karakteri yukarıdaki gibi oluşturulmuştur.Herkes tarafından erişilemeyen bir düzeyde olduğunu.Ben Netero karşı Nen kullanmadım bile.Sadece saf fiziksel güç ve hız.Oh ve zeka.Kendini geliştirmek ve dikkate her adım,100 adım bile ileriye en iyi kapasitesi var çünkü Meruem top 5 en zeki adamlardan biridir.Hiç kimsede olmayan. Komugi ile leared etti.

+839
Sukhwinder Bains 11 May 2019 23:14:56

Ben izlerken bitmiş Noragami anime. Sonra Noragami manga gördüm. Anime 12 bölüm var ama manga devam ediyor. Eğer bölüm hangi manga okumak istersem başlamalıyım? Anime 12 bölüm sonra yani.

+835
Narendra Sorathiya 27 Eki 2010 08:19:17

Kaori biliyor Arıma onu sevdiğini mi? Arıma için verdiği mektuptan, her şeyi itiraf etti ve bu fotoğrafı verdi bile, ama aynı zamanda, istese atmak için söylemiş. Eğer Arıma ona aşık olsaydı bilmiyordu ki bu bana göre gösteriyor. Eğer Arıma duygularını haberi olsaydı, bunu ona söyleyemezdi. Kaori Arıma duygularından Manga/Anime bilip, herhangi bir güçlü kanıt var mı?

+797
opekope2 27 Ağu 2013 18:40:20

Evet. Whis ifadesi çok açıktır. Değil ki onun algılama diğerleri kadar ve ne, neredeyse sessiz bir nokta oldu. Artışı, Jiren, 17 ve Frieza o Tanrı ki, henüz mantıklı ve gayet güzel bir sayaç yok. Akira belli ki Tanrı için ki bu öznitelik terk edilmiş.

enter image description here

+795
QueryVillain 8 Tem 2018 22:05:39

İçinde Naruto bize gösterilen Tsunade Hashirama ise torunu. Bu Hashirama oğlu kızı anlamına mı geliyor? Hashirama oğlu Kim ?

+780
h t 5 4 Mar 2016 01:15:19

Seni hatırlıyorum (ya göre bu Bayanposta madde), Sephiroth hedefi haline tanrı gibi olmak, araya bir sürü enerji.

Göre bu madde, gerçek adı Bizzaro Sephiroth olduğunu "yeniden Doğuş Sephiroth" ve bu gibi ara form olarak onun dönüşümü için bir şey daha güçlü, daha o oldu önce. Dönüşümün ilk aşaması Bulut Partisi ilk kez Kuzey Krater ziyaret ettiğinde görülebilir: enter image description here Safer Sephiroth daha fazla gibi. son hali onun dönüşüm (yargılama gelen bu makale, bu daha doğru buna bir şey gibi "Seraph Sephiroth"). Bilinmiyor, eğer istediğiniz şekli ise, ancak daha görkemli bir melek olmak gibi görünüyor gibi olmak "gibi, Bizzaro Sephiroth daha, Allah'a" yakın.

Savaşta son çare olarak, Sephiroth Cloud işlemek için çalışır, ve son olarak, insan formunu Bulut aklında Sephiroth etkisi, sadece Bulut kafasına mevcut hali. Ve Sephiroth bu görüntü yenerek, Bulut bu etki kendini serbest bırakır.

+780
knetsov 20 Tem 2013 17:42:19

Kesinlikle Tora Ushio için resmi bir müziği. Satın alabilirsiniz bir burada

Gibi savaş sahnesi müziği, biri yeniden müzik YouTube size bulmak ilginç olabilir.

+704
Gerardo Pruneda 7 Eki 2011 23:20:06

Yeni Dosyalar (Patlabor:) ikinci OVA serisi (14. bölüm) "Kar Rondo" başlıklı bölüm sonlarında. Sonunda, Asuma Shinohara bir rüya değil diyor ve bu bir rüya değildi, ama aynı zamanda bunun da mümkün olmadığını belirtmek için bit ipuçları vardır.

Kimse tam olarak ne olduğunu açıklayabilir misiniz?

Was it a dream?

+638
Azim Azrul 4 Oca 2020 03:37:59

Bu makalede, bu senshin bulduğunu belirten Saban Entertainment, rezil anime mutilator ve "yaratıcı" Power Rangers, co-üretilen Chiisana Obake Acchi, Kocchi, Socchi, öyle görünüyor ki anlaşılmaz olan onlar değil sahip üretilen bir İngilizce dub. Ben de buldum bir İngilizce dublajlı video Üç Küçük Hayalet olan ben oldukça emin olduğunu göstermek istedim. Bu Anime News Network sayfa verdiği üç hayalet' İngilizce isim olarak Sally, Tampon ve Kesici, hangisi tam olarak ne hatırlıyorum isimlerini olmanın Haritayı gördüm. ANN sayfası gelmiyor listesinde herhangi bir İngilizce ses aktörler, ama bu TV Mecazları sayfa bahseden Şaban ve diğer dublaj stüdyoları bu sefer sık olmadı kredi sesi aktörler, o halde bu uygulamaları ANN sayfası olamaz bulmak herhangi bir bilgi üzerine İngilizce ses aktörler ve karar bırakın bu boş.

Tüm bunları göz önüne alırsak, ve gördüm şov olduğunu Chiisana Obake Acchi, Kocchi, Socchi ABD'de yayımlanan oldukça memnunum.

+577
Toby Yocum 1 Şub 2010 04:57:15

Luffy sürpriz Ah, Mingo hala hayatta bağırır "iken şimdi kesinlikle bu saldırı onu öldürmedi doğruluyor, başını astlarının sonraki bölümde emir veriyor!"

Ama nasıl hayatta hiçbir açıklama, sonunda bulmak gerekir.

+571
Viktor Bogdanov 6 Ağu 2019 07:18:48

Manga anime ve ben Eren anısına 3 yıl kaybetme hatırlamıyorum. Senin zaman dilimine göre çok doğru bence, Eren babası derin gerçek Kraliyet ailesini öldürmek için duvara girdi sanırım 3 ve 4 anahtarı, ben hariç.[Bölüm 1, Sayfa 44] bir titan dönüşerek Kraliyet ailesini öldürdü. Bu nedenle sadece duvarın haber Maria düşmüş ulaşmak Dr. Jaeger zaman evine geri kafalı bir insan için geri döndü sonra olduğunu düşünüyorum.Muhtemelen sonra (duvar Maria kalmak ölüm) her kampta Eren aramaya başlar Eren bulmaktır 1 [[62. bölüm, sayfa 19-24]] []. Kraliyet ailesi onu arıyor gibi, kaybolmaya ihtiyacı var. Bunu yapmak için ve hala babasını yiyor ve "koordinat"yanında Titan güçler kazanır Eren içine bir ilaç enjekte etti, onun hedefi yerine getirmek.2 32-35[Bölüm 10 sayfa]]] 21 [Bölüm 3, sayfa] [[

Edit: Pek anlamıyorum tek parça Eren babasına dediği zaman "anne 3[Bölüm sayfa 20] öldü"beri garip bir oyunculuğu var. Eren duvar Maria yıkılmasından sonra babasını görmüş gibi görünüyor sadece zaman ve bir titan dönüştü önce, yani bu sadece spekülasyon olsa bile Eren hafızasında 3 yıllık bir boşluk, bir göstergesi olabilir.

+569
essis 11 Haz 2010 12:56:14
Portakal Reçeli Seok Woo tarafından bir manhwa var.
+561
vishnuvp 13 Eyl 2015 02:11:04

Bir LRİG içeren yeni bir deste alarak, üç savaş kaybetme zihinsel etkileri artık bir sorun değildir muhtemelen.

Ağrı beyninin yarattığı bir şey aslında gerçek değil, sadece bu Akira fiziksel Hitoe zihinsel yaralı ise yaralı, yara izi onun zihinsel, fiziksel ve Ulith gelen, bu mantığa dayanarak da (bu arada, sadece bir varsayım) mümkündür. Mari Okada işi bilerek, bu oldukça mümkün olabilir.

Fiziksel bir sorun olduğunu varsayarak, önce arkadaşı vardı, ve Yuzuki ve Ruko arkadaşları Akira ilk sezon onu yenmek zaman haline gelmelerini engelleyen bir bariyer kırılmış olabilir olduğunu hatırlamak olduğunu kabul etti.

+523
user78032 1 Haz 2015 06:02:33

Benim görüşüm: Çok gelişmiş makineler ve bildiğimiz gibi, dünyadaki tüm ağlar ile iletişim kurabilirler. Telefon ağ uzay ulaşmak etmez ama uzayda Dünya'ya ulaşabilirler. İçlerinde telefonlarını bile var bu yüzden. İyi şanslar!

+520
2gJava 9 Kas 2019 21:44:21

Göre Lelouch giriş Wikipedia, Julius Kingsley olduğunu Zero (Lelouch).

Akito Bu Sürgün

Suzaku Charles Lelouch getiriyor sonra üzerine Yuvarlak Şövalyeleri içine müzeye, çok Lelouch dehşet olacak durum onu ele veriyor. Charles kabul eder ve Lelouch Geass fikrini değiştirmek için kullanıyor. Bu, Lelouch Geass onun üzerinde bir göz bandı takan imparatorluğun köle, Julius Kingsley, olur.

Lelouch yapar bir kaç maçta bu Mini Dizi, ilk görülen Suzaku gözaltı gibi onun pençelerinden onun sağ gözü ise yalvarıyor arkadaşı için su, sadece için sessizce geri çevirdi. İmparator Britanya ordusu için tüm Doğu Cephesi operasyonel planlama başına yerleştirmiş St. Petersburg vardıktan ikinci görünüşüne, Kingsley gururla beyan eder.

Üçüncü bölümde, Lelouch bir toplantı için Shin Hyuga Shaing ve diğerleri karşılaşır. Hangi planı diğerlerini tutuklamaya çalıştı. Lelouch vitrinde bir klip oluşturmak için korku ve kargaşa içinde şehir. Daha sonra, Hyuga birlikte satranç oynuyor, ama İsyanı hayal Kingsley ve geçmiş anılar başlar. Daha sonra Hyuga rakamlar o oldu her ikisi de Sıfır ve Lelouch ve telefonlarını takım. Suzaku, bir girişimi savunmak sırrı, öldürür çoğu takım iken Lelouch soyuyor onun göz yama. Sonunda, her ikisi de yakalandı ile Hyuga daha sonra ilan Kingsley yürütülen ve ifşa edecek Sıfır.

Bu giriş özetler bölüm Akito Bu Sürgün nerede Julius Kingsley (Sıfır) olduğunu gördüm.

Ayrıca, Lelouch karakter profili içerir Julius Kingsley biri olarak onun takma.

(S)lakap

Lulu, Siyah Prens

Diğer adları

Lelouch Lamperouge

Sıfır

Julius Kingsley

Başlık

Britannia 11 Prens

Britannia 99 İmparator

Yakınları

(Baba)Charles zi Britannia

(Anne)Marianne vi Britannia

(Rahibe)Nunnally vi Britannia

(Evlatlık kardeşi)Rolo Lamperouge

(Evlatlık kız kardeşi Clara Lamperouge

Milliyet

Britannian

Üçüncü bölüm ortaya ile, Sıfır ve Kingsley aynı kişi ve Britanya İmparatoru hizmet ama beyni yıkanmış bir Lelouch olduğu ifade ediliyor.

Göre Julius Kingsley'in giriş Kod Geass Bayanposta,

Göz sol bilinmeyen nedenlerle bir göz yama ile kaplı olan Lelouch vi Britannia için çarpıcı bir benzerlik taşıyan genç bir adam.

Julius Kingsley

Bölüm 3 Akito bu Sürgün, Julius olduğunu ortaya öyle bir yıkanmış Lelouch kimdir tamamen sadık İmparator Britannia. Göz-yama Geass gizliyor. Orada birden çok sahne boyunca OVA serisi önermek onun durumu nispeten kararsız, onun özgün kişiliği kısaca yenileme, olarak gösterilir Kingsley mırıldanarak Nunnally adıve hatta nereye kadar için arama Julius Kingsley başka bir varlığın hep birlikte.

+486
TheGMX 22 May 2017 01:33:59

Bu gelen Bölüm 136 (Sezon 1), bir bölüm Hasegawa aradığı bir 1LDK oda.

Sahne Gintoki Hasegawa için iyi bir oda zaten "bir araya geldiğinde hazır", sadece kız xD gibi olduğunu anlatan saçma bir benzetme verme konusunda.

analogy example before summer after summer conclusion

Tam olarak, sahne dakika 17:20'de başlıyor. Mutlu rewatching ^^

+471
ferruccio mirabella 13 Kas 2012 12:58:10

Buna göre

https://www.youtube.com/watch?v=rFWiOzVUB7E ya bu

https://www.youtube.com/watch?v=rP3XyAEwA5o (SPOİLER)

#22 mangada Vegeta Super Saiyan Tanrı (kırmızı) dönüşümü görülür.

Bu yüzden resmi Vegeta (hangisini görmek spoiler bölümüne bakın)onlardan birini almak olurdu

+447
WarrenAlvarado 11 Eki 2015 03:46:25

Sonsuza dek kalbimizde devam edeceğini söyleyerek, ve asla karakter ile gittiğimiz bu yolculukta unutmayacağız. Fornever nasıl iyi zamanları hatırlamak kadar tüm iyi şeylerin bir sonu ve olursa olsun söylendiği gibi, eninde sonunda bitecek.

+409
Vivax Messor 24 May 2016 15:28:03

Aslında başlık gayet açık. Merak ettim ve Japonca "katil" gibi sesler gibi bazı fikirler geldi. Ya da özel bir anlamı falan var mı?

+396
rokeesh 10 Eyl 2014 08:41:51

Kuzey Amerika, inanıyorum Monogatari dizi Roman yayınladı tarafından Dikey. Örneğin, Kizumonogatari olduğunu yayınladığı Aralık 2015.

Amazon görünür de var Monogatari serisi romanları.

Geri kalanı için olduğu gibi, meşru kaynakları için emin değilim.

+375
Bruce Bevitz 11 Ara 2017 03:47:42

Shirou oldu.

Shirou asla atletizm oldu, bu yüzden gerçekten Rin'in soruya cevap veriyor. Rin atletizm yapan sadece biri yüksek bir sıçrama yapmaya çalışırken bütün bir öğleden sonra geçirmek istiyorsunuz varsayım yapıyor. Shirou ne yaptım ama tam olarak bu zaten. Yüksek atlama sol ve ne yapması kendisi için görmek istedi gördü. Sürekli başarısız oldu ama inatla saatlerce devam etti. Sonunda zafer verdi, olabilir, aslında, o atlayışı yapmak memnun.

Rin de bu tanık ve aşık ona aşık olan tek kişi değildi.


Sakura diğer tanık.

+319
Chia Jeng Yang 4 Eki 2017 07:48:42

Karakter üzerinde sol Wataru İkusabe gelen Hayvanı Eiyuuden Wataru.

Karakter üzerinde doğru Daiichi Haruka gelen Madou Kral Granzort.

Her iki seri Shuji İuchi tarafından yönlendirilir çünkü birlikte adlandırılmıştır. Aslında, orada bir geçit Hayvanı Eiyuuden Wataru ilk bölüm Madou Kral Granzort:

+245
user2900652 26 Ağu 2017 06:14:23

Ben okuma kurallarını Ölüm Notu Ölüm Not wiki ve ben rastladım bu kesin kural...

Bir kişi not kullanarak kendi hayatını kısaltabilir.

Bu kuralı ne demek?
Işık Ölüm Notu kullanır ne anlama gelir, hayatının bazı kaybeder? Olası uzunca bir süre sonra ölecektir beri buluyorum.

+230
Sudheesh Mohan 6 Mar 2015 08:16:13

Gerçekten değil.

(Okul binası bile bir okul üniforması var!) la Kill kıyafet teması parçası. Yalnız makas biraz trend takip etmiyor.

+221
Elaine cabarrubias 7 Haz 2015 20:08:19

Gelen Türü-Moon Wiki bölümlerin ışığı romanı vardır:

 • Bölüm 1 – Bakan Manzara (俯瞰風景, Fukan Fuukei) Thanatos
 • Bölüm 2 – Cinayet Spekülasyon (Bölüm 1) (殺人考察(前), Satsujin Kousatsu (Zen)) ...ve hiçbir şey kalp.
 • Bölüm 3 – geri Kalan Anlamda Ağrı (痛覚残留, Tsuukaku Zanryuu) hiç ağlama, hiç.
 • Bölüm 4 – Hollow Shrine (伽藍の洞, Garan no Dou) garan-no-dou.
 • Antrakt - Kirie/Fujino (境界式, Kyoukai Shiki)
 • Bölüm 5 – Paradoks Spiral (矛盾螺旋, Mujun Rasen) Paradigma Paradoks.
 • Bölüm 6 Oblivion Recorder (忘却録音, Boukyaku Rokuon) Peri Masalı.
 • Antrakt - Lio (境界式, Kyoukai Shiki)
 • Bölüm 7 – Cinayet Spekülasyon (Bölüm 2) (殺人考察(後), Satsujin Kousatsu (Go)) ...hiç bir şey kalp.
 • Boşluk sınır (空の境界, Kara no Kyoukai)
 • (未来福音, Mirai Fukuin) geleceği İncil'de yaz hatırladı dışarı
 • Oblivion (終末録音, Shuumatsu Rokuon) son Kayıt Garden

Ve animasyon filmler:

 • 2007-12-01 (Japonya, Bölüm 1 - Fukan Fuukei) (aynı Bölüm 1 Roman)
 • 2007-12-29 (Japonya, Bölüm 2 - Satsujin Kousatsu) (aynı Bölüm 2 Roman)
 • 2008-01-26 (Japonya, Bölüm 3 - Tsuukaku Zanryuu) (aynı Bölüm 3 Roman)
 • 2008-05-24 (Japonya, Bölüm 4 - Garan no Dou) (aynı Bölüm 4 Roman)
 • 2008-08-16 (Japonya, Bölüm 5 - Mujun Rasen) (aynı Bölüm 5 Roman)
 • 2008-12-20 (Japonya, Bölüm 6 - Boukyaku Rokuon) (aynı Bölüm 6 Roman)
 • 2009-08-08 (Japonya, Part 7 - Satsujin Kousatsu [sonuç]) (aynı Bölüm 7 Roman)

Filmleri' bölümleri aynı bölümler için ışık romanından bakın.

+211
Wilbur Dsouza 7 May 2016 15:59:29

Bir çocuk olmak istemedi, havalı olduğunu düşündüğü için pokemon okula katılmak için onun kendi kararı olduğunu ve serin pokemon vardı

+201
Gagan Sandhu 20 Eki 2012 07:45:20

AT2 kendisi gösterildiği gibi Cloche, koltukaltlarına ve Luca onu sırt üstü kısmında var. Mir göbek üstünde yer alan ve Frelia Shurelia ile aynı yerde bulunuyor. Claire'in ancak, bilinmeyen ve birisi Toukousphere ona sorulduğunda, şarkı büyüsü ile onları patlama için tehdit etti.

+186
eatforfun 9 Haz 2016 15:56:01

Spin-off romanı Kimi no Na wa. Başka bir Tarafı:Dünyalı, bölüm 2 alır bir bakmak olayların Kimi no Na wa. Teshigawara bakış açısıyla. Bu bölümün ikinci kısmı bu yüzden, her yeri havaya uçurmak istediği İtomori içinde yolsuzluktan bıkmış hakkında düşünmesini vardır. Daha sonra, bu düşünce ona (p oluşur. 88):

そういえば 2 大好きすぎて辛いから 2 もういっそなくなってしまえ 2 と思いつめて 2 どこかの寺に火をつける小説があったはずだ yapmak.

Aslında düşününce, o kadar derin birisi acıyı seviyor, ve sadece kurtulmak, böylece bazı tapınak ateşe O/O O/O kafasını sokuyor bir roman değil miydi? [çeviri benim]

Roman burada ne kastediliyor? Açıklama hakkında çok şey bilmiyorum bir şey olan Japon edebiyatının bazı klasik gibi ses yapar.

(Bu muhtemelen bir roman aslında var, verilen tüm diğer imalarla şimdiye kadar (Michael Jackson, "Muu" Dergisi, birkaç diğerleri) var ve bütün bunların gerçek şeyler var.)

+179
27rus 9 May 2016 07:34:40

S2 ve S3 finali Gala başlangıcı arasında 3 hafta zaman bir boşluk vardı.

Canavar titan Shiganshina, Anket Kolordu gelmek için büyük olasılıkla hazırlamak oldu.

Anket Kolordu bodruma gidip duvar mühürleme Askeri polis ve Reiner/Bertolt ile son komplikasyonlar nedeniyle ama plan yaptım, gecikme oldu.

+120
Gail Ann Pippin 25 Kas 2018 09:10:07

Gajeel, eski bir Hayalet Lord üyesi katıldı Fairy Tail sonra yenilgi onun eski lonca. Ayrıca,

Makarov merhamet ve şefkat ile taşındı, Gajeel teklifini kabul eder.

Juvia, Gajeel gibi, bir önceki Phantom Lord üyesi. Eski lonca onu yendikten sonra Fairy Tail katıldı.

Juvia da yenilenmiş Fairy Tail guildhall için buluşmaya gider lonca Efendisi, Makarov Dreyar, şimdi lonca için onu sormak için hazırladı üyelik.

Lucy De katıldı loncaya onu kendi isteğiyle.

Yukarıdaki örneklerden, hikayenin her karakteri Guild Master ve kendisini karşılıklı anlaşma üzerine lonca birleştiren görebiliriz.

Oso, üzerine onun kaybı o oldu zorla için şerit ve sordu sil onu guild mark, böylece sürgün, ondan lonca. Bu çok hayal kırıklığına uğradı.

Kazanmak için başarısız sonra, Oso Cesaretim var öfkesini Lonca yüzler Usta, Jiemma. Bu Takım Sabertooth başarısızlığı tarafından rahatsız ikinci gün, Jiemma Oso kafasına üzüm atar ve onu zorlar şerit, guild mark onu silmek için onu söylüyorum, böylece onu defetme lonca. Daha sonra görülen Honeybone Lodge, dışarıda duruyor oyunlar süresince Fairy Tail Lonca mevcut konaklama.

Laxus:

Sınırdışı onun Gök Tanrı Kabile bildirir gibi, Bickslow çalışır aksi takdirde onu ikna etmek için, ama Laxus harekete geçmemelerini söyler. Gitmeden önce Laxus Fantasia geçit saatler ve o anlar herkesin nefret ettiği dedesi de dahil olmak üzere, hala arıyor onun için dışarı. Laxus ne kadar aptal olduğunu geçit töreni gerçekleşmiştir bırakır, gülümseyen ama pişmanlık gözyaşlarını.

Üye Laxus ve Oso durumunda görüldüğü gibi lonca Lonca Ustası takdirine aforoz edilir.

Ayrıca, Sp0t bahseder, hiç bir lonca olur zorla uygulamak herkes kendi lonca amblemi ortaya çıkarmak için onların büyü. Biri lonca katıldığında, lonca ve ayrıca bazı sırlar gizli çalışma yapıyor. Risk bu kritik bilgi katılın ve guild master kuvvetleri birisi neden? Biz gördük o Gajeel vardı, karşı casusluk Ivan olan yıkıcı Raven Tail Lonca.

Bu yüzden bir Lonca üyesi Usta ve kendisini karşılıklı anlaşma ile bir lonca birleştiren söyleyebilirim.

P. S: her zaman bir karakter bir lonca katılmak için şantaj nerede olduğunu bir olasılık var, ama eğer blind side olursak "şantaj" kısmı lonca katılmak için kabul ettiğini söyleyebiliriz. Anlaşma tamamen karşılıklı olmayabilir, ama yine de (ah) karşılıklı... karmaşık olduğunu biliyorum. Böyle bir anlaşma guild için yararlı olabilir ama şüpheliyim.

+97
nebuch 29 Kas 2019 08:11:31

Yu-Gi-Oh image

Yu-Gi-Oh! çoğunlukla Düello Canavarları adlı kart oyunu hakkında bir seçim oldu. Bir manga olarak başladı ve iki anime serisi, bir ticari kart oyunu, ve diğer medya ilham verdi. Bu etiket-Gi-Oh! tüm Yu kapsar-ilgili medya.

Yugi Mutou meraklısı genç oyun eski bir bulmaca çözer sonra, bedeni karanlığın içinden "Oyunları Gölge"düşmanlarına meydan okuyarak Yugi ve arkadaşlarını koruyan bir kumarbaz ruhu tarafından kullanılır hale gelir.

Ayrıca Bkz:

+70
Elson John 25 Nis 2019 15:26:57

Arsa göre, Nico Robin Poneglyphs okuyabilen tek canlı insan olduğu ima edilir. Dünya Hükümeti yüksek öncelikli bir hedef olmasını beyan eder bu yüzden. Kaynaktan Bayanposta

Bu söyleniyor, çözülmeyi Poneglyphs için iki olası yolları da gördük:

 • Sesi Her Şey ne Roger kullanılan anlamak için Poneglyphs ve ulaşmak Raftel. Son derece ender rastlanan bir yetenek olarak bilinir, ama zaten diğer karakterler birkaç sergi gördüm, Luffy dahil ettik. Ancak, bu yeteneğini amacı aynı şekilde kullanmak mümkün olmayabilir ile poneglyphs ve hatta okumak değil.

 • Bu Üç Gözlü Kabile var güya mümkün deşifre Phoneglyphs ile kendi üçüncü göz. Büyük Anne kızı, Puding vardı, kabilenin bir üyesi ile neden olur. Eğer karışık bir tür olduğundan bu güç etkinleştirmek için mümkün olmadığını ancak, açık değildir. Gerçekten bu yarış diğer üyeleri hakkında bilgi yok, ama Dünya Hükümeti Ohara için yaptığını göz önüne alırsak, üç gözler artık olması mümkündür.

Yani cevap için soru Evet, temel bilgileri biz şimdiye kadar Robin tek kişi kim olabilir deşifre onları. Bu yüzden sadece Strawhats sonunda bu rakam doğru olabilir. Ancak, diğer korsanlar her zaman bunu ondan bilgi almak için hileli yollarla kullanabilirsiniz.

+64
Adoel 26 Eyl 2017 05:24:13

Ben izledim bölüm bir ve bölüm iki Naruto, ama ben rastladım. bölüm #96 ve sonra, ben yapamadım sen bul artık (dub) bölüm.

Neden Hulu üzerinde Shippūden bölüm dublajlı vererek durdular?

+62
Testerrrr 2 Tem 2015 07:34:01

Aslında bu bölüm birini cevapladı. İnsanlar ölüyor ve Soul Society girmeden ruhlar arasında bir denge olması gerekir ve Quincy'nin tamamen yerine onları temizlik ruhları silme ile bu dengeyi altüst edildi. Bu akım, soul reapers ve quincy savaşa gitti bu oranlar aldı. Bu, shinigami görünüşe göre aslında bir yerlerde ruh gönderme sadece onlar olduğu için, mücadele Hollows diğer tüm formları ruhun yok olmasına yol açmaz, aksine tehcir daha takip edecek gibi görünüyor.

Bölüm numarası yok ama yedek bir kaynak var:

http://bleach.wikia.com/wiki/Quincy

Daha fazla bilgi için Quincy bölüm 3.2 Düşüş bakın.

+61
Jj Mmmm 23 Eki 2015 18:18:18

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil