Edolas isimleri değil ve aynı Earthland?

Olarak Lucy, Wendy, Natsu ve tüm gibi, edolas arkadaşları aynı isim vardı. Makarov ve Gerrard farklı olduklarını nasıl oluyor o zaman? Edo-karakterleri "Faust" ve Mystogan repectively isimde (ama nerede gördüğümü hatırlamıyorum) resmi kaynaklarıdır. Ne adı Edo aynı olan herkesten bu 2 farklı kılan nedir? (Natsu, cana, lucy, elfman, sugarboy, hughes, coco, vb.)

+482
Khaled Mahmoud 28 Eki 2012 04:59:08
34 yanıtların

Göre Wikipedia, İngilizce dub bölüm 37 olacak yayında Eylül 9.
Haftada bir yeni bölüm ile devam ettiğini varsayarsak, 45 Bölüm 4 Kasım tarihinde yayınlanacak.

+996
Allan Sanchez 03 февр. '09 в 4:24

Neden insanlar gibi çok fazla bakmak istemiyorum neden, oldukça açıktır, belirli bir nedeni var, ama çeşitli hayvanlar, hor insanların ruhları olan ne kadar hamam işçiler bunu düşünüyor bence.

Çoğu erkek işçi kurbağa ruhlar, çoğu kadın işçi mermiler. Lin gelincik bir ruhtur ve Kamaji örümcek bir ruhtur.

Beri vardı sormayı Japon mitolojisinde, sadece folklor masal, hangi ben diye düşünüp bulmak, hangisi erkek değişim içine kurbağa ve kadının içine sümüklü böcek olduğunu masalların Gallant Jiraiya. Ayrıca(yani Naruto) diğer manga/anime için bir kaynak olarak kullanılan oldukça popüler bir hikaye vardır. Ama bilmiyorum, eğer Miyazaki gerçekten hamamda işçiler için bir ilham kaynağı olarak bu masalı kullanılır bilmiyorum.

+898
renfredxh 6 Kas 2015 18:40:47

Burada Titan (manga) üzerine Saldırı Titan (anime) yapılan Saldırıda 7 ve 8 ve 45. bölüm bölüm sezon 13.

Titan'da Saldırı 2 Sezon 7 Bölüm oluştuğunu Eren ve Zırhlı Titan) Reiner arasındaki savaşın sonuna doğru, neyin Reiner Başkanı Eren kolları içinde sıkışıp özel bir ambarda Eren yer Reiner görüyoruz. Bu tutun kırmak için açılamıyor, Reiner (Devasa Titan) üç ayrı kez Bertolt çağırıyor. Bu noktada, Bertolt Eren yakalanan ve daha sonra görüyoruz düşüyor. Sezon 2 Bölüm 8 Eren bu kavgadan sonra kollarını kaybetti, neden olduğu hakkında bazı bilgiler verir ama esir Eren sağlayan gerçek olaylara ışık tutmuyor.

Geri mangada aynı yere başvuru varsa,

Bertolt, böylece Devasa Titan "plan" denilen Reiner konuşurken Zırhlı Titan gibi sadece Reiner çarpma kuvveti dayanacak şekilde mümkün olacak, çünkü tam anlamıyla hem Eren ve Reiner üstüne düşmek üzere olduğunu öğrendik. Etki gücü diğer iki titanlar üzerine düşmüş bir kere Devasa Titan vücudu buharlaşmış o kadar güçlüydü, ve ısı ve düz Eren yardım edecek kimse engel olan duvarda basınç rüzgar büyük bir Bora patladı. Reiner bu etkiye karşı dayanıklı tek titan olduğu için, sonra darbe kuvveti Eren aciz bıraktı çünkü Eren Eren var, ense yerden çıkarttı.

+892
inlinecoder 30 Kas 2015 15:48:17

Fairytail izliyordum ve ben bir sorgu kafamı alamadım.

Mystogan aslında Edolas sözü geçen insanlar içinde herhangi bir sihirli ayı gibi Edolas ve vardır. Ancak, Mystogan son derece güçlü görünüyor ve büyülü güç bir sürü oluşturma yeteneğine sahiptir. Nerede bu sihirli oluyor? Ben yerine aslında içinden büyü büyülü nesneleri kullanarak sadece yetenekli olması gerekmez miydi?

+858
skppth 4 Ağu 2017 00:38:52

Birçok ay şimdi ben aradığı bir özel sürüm OST "Soredemo Sara ni Mukou e" anime "Benim kahraman Akademisi". (ya da "Yine de İngilizce ötesine")

Kimse duymak ikincisi müzik başlatma sezon 2 Bölüm 7 zaman İzuku gördüğü tüm kalıpların sahiplerinden biri için tüm ve yönetir çıkmak gücünün Hitoshi Shinso.

Eminim ki, sadece aynı ost ama farklı intro gibi serbest değildi, ama onu nerede bulabileceğimi bilen birileri varsa çok minnettar olurdum.

Teşekkürler !

Edit : videonun bahsettiğim müzik kesik olduğu kavga düzenlenmiş bir versiyonu için kafa bile ost en duyabiliyor musun bulurdum.

+857
Halim Aniki 21 May 2012 19:11:23

İçinde Sihirli Kız Lirik Nanoha Grevciler, Takviye gibi Agito, sevk etmek gibi bir Uyum Cihaz, kim sigorta ile onların usta artış gücü.

Dizgin ancak Gece Gökyüzünü izlerken bir üründür ve Gece Gökyüzünün Tome için "kontrol aygıtı" olarak adlandırılır.

Acaba Dizgin başkasıyla Sigortalar, ne yeteneklerini ise miyim? Gece Gökyüzünü izlerken herhangi bir şey için erişim Sigortalar o kişi yapıyor?

+856
khatman 14 Oca 2020 06:53:45

Hepimiz biliyoruz ki, bu Son Ad, L hayatta, yazılı kendi adına ölümü unutmayın. Ama neden sonra öldü Rem? Bir kişi öldürdü, bir kişi hayatını kurtarır bir şekilde bir shinigami ölür yani. Ama ben ölmedim. Yani teknik olarak, Rem o öldü, değil mi?

+850
zet 11 Haz 2011 23:41:16

Ben spekülatif cevaplar gönderme, bol zaman üzerine hoşlanmıyorum ve bu aklıma gelen en iyi olduğunu düşünüyorum düşündüm. Sorusu üzerine benim yorum genişleyen, birçok Hokage oğlu ile çocuk Naruto anlatmıyor neden mantıklı bir şekilde sonuçlandırmak için çalışacağım.

 1. Bölüm erkenden istila görüyoruz ve görmek Ses köyleri/Kum saldırısı daha ani bir savaş daha kötüydü. Stratejinin tasarruf köylüler muhtemelen sonuçlanmıştır gelen Dokuz Kuyruklu Tilki Saldırı. Jinchuriki bilgisi SIR bilgi ve kimseye ama Hokage ve üst kademe Anbu ortaya değildi. Bir sürü kişi Kushina hamile görmüş iken bu nedenle, kimse (Minato bile bilmiyordum) doğum önemini biliyordu. Dördüncü ve eşinin ani ölümü doğal olarak insanların led en kötü sonuç. Bazı Anbu ve Üçüncü karısının öldüğünü de biliyoruz iyi. Bu kadar çok insan bir araya ölünce, nasıl bir yeni kabul edebilirler doğan bebek hayatta?
 2. En az iki yetim Dokuz Kuyruklu saldırı olduğunu biliyoruz. Iruka ve Naruto. (Çok inanıyorum Kurenai anne öldü, ama emin değilim öyle olsaydı dolgu). Üçüncü Hokage pozisyonu bölümünü geri aldıklarında köyden rehabilitasyon çabalarının kargaşa ve bol yaptı, yetim dahil edildi ailesi ölmüş olan çocuk. Uzumaki Köy tükenmiş ama Ateş Kara birkaç göçebe klanlar olabilir (değil köy) kim olabilir var ziyaret edilen köy. Ve Naruto oldum olabilir ne yazık ki saldırıda ölen misafirler oğlu olduğunu düşündü. Üçüncü sevgisinin doğa iyi bilinir ve kimse sorgulamaz kim köye bir misafir çocuğu olan ilgisini kaybettiği için başarısızlık.
 3. Hokage ailesi köyde özel olarak kabul edilir. Tsunade (İlk defa Torun), Asuma (evden gölgesi kaçmak için (Onurlu Torunu + Özel Ders) Hokage oğlu), Konohamaru ve Boruto () Konohamaru bile doğal olarak onu alır. Herkes sever onlara. Saygı ile davranır. Naruto bu durumda sadece gölge korku oyalandı, ve hiç değişmedi. Eğer "özel olsaydı" neden kimse müdahale? Bu bazı insanların kısır döngü oluşturdu çünkü Dördüncü oğlu olmak onu yapan korku kalıyor bir hedef (Kakashi), bazı jounin (Shikaku), bazı aktif olsun ona kaçtım. Bu, bugünlerde giderek artan ve sızıyordu iyi çocuklar gibi. Kimse köy oddball bu Hokage bekliyor miras.
 4. En önemli nokta saklanarak gözler önünde. Naruto değil bu tekniği kullanan ilk ne de son gerçek saklanıyor ana karakter doğa. Süpermen örneğidir. İnsan yok "özel" insanların ortak arasında yaşamaya bekliyoruz! Yapmazlar sadece onu görmüyorlar bekliyoruz. Bu gerçek hayatta da doğrudur.
+815
Nandhu KM 2 Şub 2014 23:57:58

İnsan haline nasıl Diabolik Lovers dünyasında vampire mu?

Biliyoruz

o Yui anime sonunda bir vampir.

Ve kardeşlerden biri bahsetmişti bu

hiçbir gelin şimdiye kadar yeterince uzun dönüşüme yaşadı.

Hiç anime veya VN açıkladı mı?

+815
samueldervis 17 Şub 2010 20:40:29

Ne Midoriya kahramanlar kökenini açıklarken sezon 2 intro sahnelerin çoğunda çalan enstrümental adı nedir?

+807
will sigg 12 Şub 2019 00:19:23

İyi referanslarım var ama:

Mini karakter yazar olması gerekiyordu ve Franky ile değiştirildi.

Diğeri Robin tarafından yazılan zaman atla Ussop içine büyük ölçüde yerine dahil olan bitki ve takıntılı bir karakter olması gerekiyordu.

+806
Bopcool Hollman 23 Eki 2012 01:47:34

Asuna

1 teori: Kayaba sözleri taahhüdünde intihar Asuna önlemek için tuttu

Maçtan önce, Kirito Asuna eğer böyle bir şey olursa intihar etmekle tehdit olarak ölmek olsaydı Asuna kendi hayatını ele geçirmesini önlemek için Kayaba istemişti. Büyük olasılıkla, Kayaba olursa Asuna kendini öldürmeye giderse, ölümünü, (100. katta son patron olması gerekiyordu gibi) kazanması güven vermedi emin olmak için bir şey batmıştı.

Aksi halde, benim cevap için soru Mysticial bağlantılı, açıkla, ben orada bir zaman gecikmesi önce NervGear öldürür Kirito gerçek dünya. Asuna bir şekilde kendini öldürdü, Kayaba bu noktada olduğunu görünce gerçek dünyada ölümden engelledi Asuna ve Kirito ile daha sonra bir araya geldiği bekleme alanında onu koymuş olabilir. Sonra, Kayaba olduğunu göstermek için bir seviye onur ve adalet ve muhtemelen istediği için yaptığı son anlaşma. Sakat herkes, hiç kimse onu ve Kirito arasındaki düello olur, henüz o Asuna hala hareket edebildi görünce şaşırdı unutmayın.

2 teori: Sugou canlı tutmak Asuna olmuştu

Başka bir olasılık Sugou Nobuyuki var. Bekleme alanında olmak Asuna bir şans olabilir, ve Kayaba ben SAO temizlendikten sonra, Sugou deneyleri için uyanıyor 300 oyuncuları engelledi fark etmedi. Ancak, bu kaçar teorisi bu Asuna değildi sadece birinin 300, ve o hedef için izole ve ayrı ayrı mahsur kalmış.

Bu biraz 2 puan destekleniyor:

 1. Sugou " demesi o oldu Asuna canlı tutmak yerine, onun babası olan şirketi, ve daha büyük olasılıkla için kullanmak üzere bak sonra kızını

 2. Wiki hakkında RECT İlerleme arka plan söylüyor

  RECT İlerleme Inc. Dünya Ağacın tepesine ulaşmak için ALfheim Online 1. ana hedef vardı, ama daha sonra tamamlamak imkansız olduğu tespit edildi. Dünya Ağacı gerçek amacı, insanlık dışı deneylerde denek olarak SAO kalan 300 mahkumlar tutmak olduğu ortaya çıktı.

  Bu ALO yayımlandıktan sonra, Sugou SAO temizlenecek beklediğini gösteriyor.

Kirito

İçin nasıl Kirito hayatta, lütfen bakın cevap burada. (Aslında, bu soru sadece Asuna ele, ve sadece de Adres Kirito için düzenlenmiş olduğunu fark ettim.

+787
Chiyo Marley 23 Eki 2011 03:15:41

Koko yedi bölüm 7:25 Banri sevdiğini söyledi

+785
KXK 26 Kas 2010 13:38:32

Kimse kimseyi uncut box set bölüm izle Tüm Naruto tam listesi var mı bir site ya da beni yönlendirebilir. Sezon 1 kutu 1, 3 , 4 set var. Hepsini almaya çalışıyorum. Tek tek dvd satın almak zorunda DEĞİL umuyorum Herhangi bir yardım için teşekkürler

+749
navuser 2 Nis 2011 07:37:16

Bu cevap tamamen spekülasyon dayanmaktadır.

Bunun için Pudra, muhtemelen onun için büyük bir anlaşma değil neden bir nedeni bir nedeni olduğunu, ancak, inanıyorum.

 • İlk, Okçu Büyücü gelen Shirou kurtarmak için oraya çağrıldı. Shirou hedefleme onu korumak için Okçu taşımak için zorlayacaktır. Taktik bu tür de 15 Bölüm gösterildiğinde

  Savaşın sonlarına doğru, Gılgamış Berserker sarfınazar etmek ve onu korumak için kuvvet Ilya hedef aldı.

 • İkinci olarak, eğer Shirou şey olsaydı bile, muhtemelen hala Komut Mühürler onun ayıklamak mümkün olurdu. Sadece Shirou yerini sihirli bir atış yapıyor (dikkat)

Sahne biraz farklı VN olur. İçinde, Shirou, Büyücü ve Okçu göreli konumları daha az belirgin, Shirou ateş hattında olan yalnızca apaçık bir şey var, ve Archer Shirou ulaşmak için tapınağın çıkışına geriye gitmem gerekiyor. Özellikle Caster özellikle Shirou hedef mi yoksa sadece alan ateş olmadığını söylemek zordur.

+668
Babychiq 18 Oca 2020 18:26:45

İlk Izanagi kullanan ile ilgili anlamak için görünmüyor ben bir soru soruldu. Buna cevap verdiğim zaman yanlış olduğumu ilk Rai Uchiha olduğunu düşündüm, ama birçok belirtti.

Kim ilk Izanagi kullanılır?

+665
Allan Lewis 8 Nis 2012 21:56:11

Bu uke ... tam olarak fikrim ayırın başlık cümle ama nasıl emin değildim, neden senpai sanırım sevgilerini ifade eder?

Örneğin, bunun yerine senpai 'seviyorum' değil, 'Takano'seni seviyorum demekten daha mantıklı olmaz mı?

Bu Japonca bir şey ya da daha doğrusu gerçek adını daha senpai söylemek daha iyidir?

+626
Dave Pusateri 18 Oca 2016 07:49:32

Lelouch asla Charles kodu var. Eski bir fan teorisi vardı, ama toplum tarafından yıllar önce çürütüldü. İmkansız ve gösteri personel bile resmen Lelouch gerçekten öldüğünü doğruladı yaptı anime kendisi. Yani hiç bir kod ya da bir Ölümsüzlük var. Ayrıca arabası sürücüsü olarak göster Lelouch hangi sahneler var. sadece video YouTube'da yapılan sahte bir fan var, hiçbir zaman gerçek değildi. taraftarları kandırmak için bir kod olması onu çürütüldü komplo teorilerini zorlayan bu insanlar yaptı.

Tüm resmi bilgileri ile ilgili Lelouch ölüm bulabilirsiniz ilişkin Code Geass Topluluk Bilgi Veritabanı. Bütün resmi açıklamalar, kaynaklar, bağlantılar, resimler, vb dahil. Anime fan teorisi imkansız hale getirdi nasıl da gösteriyor.

Resmi açıklamalara ilişkin bazı örnekler verilmiştir.

Geass Anılar":
- "Önce ben başladım yazmaya hikayenin bir kişi aradı Lelouch, ben teyit ile Taniguchi-yönetmen bir şey. Lelouch sonu ölüm olacak bir olay vardı."
- "En azından o farkında onun günahları ve ödediği için onun ölüm."
- "Bu adamın adı Lelouch olacak ödemek için onun günahları onun ölüm. Nihayet bu kararı o kadar hikaye onu izler."


Resmi rehber kitaptan:
- "O iki ayı ağır günah olarak bilinen öldürme onların babaları, onlar paylaşmak inancın onlar affet birbirlerine heybetli büyük cezalar kendilerini. Yarın için kız kardeşi, onun günahları için ölüm yoluyla telafi etmek isteyen Suzaku bir hayat isteyen Lelouch için ölüm."

Gelen bu yeniden sonsöz 2009 nerede düşürmüş arabası sürücüsü sahne ve yerini ile yepyeni bir epilog:
- "Bir genç adam ölür. Dünyayı değiştirme gücü vardı, yeni bir düzen oluşturmak için. Dünya ondan korksa, nefret. Ama, yüzünde bir gülümseme ile öldü biliyorum. Hayallerini hayata geçiren bu sadece gerçekten mutlak memnuniyet hissi anlayacaksınız. Yani, bu bir trajedi değil. Ve geceleri üzgün ya da ağlarken hissediyorum zaman, bir şarkı söylüyorum. İnsan yapımı bir şarkı. Sıfır Requiem!"

Tüm kaynakları ve daha birçok örnek yukarıda bağlantılı Veritabanında bulunabilir

+597
Shanan Raj 6 Mar 2017 20:05:53

Başlık bir yorumu olabilir:

甘々ちゃんといなくなった妻

[稲妻]{いなつま} temelde いなくなった妻, artık "daha fazla veya daha az" karım için bir kelime oyunu değil. Biri dul olduğunu ima ediyor.

甘々ちゃん ancak biraz daha karmaşık.

甘な甘ちゃん olarak yorumlanabilir. Bu ifade biraz çok yönlü, bu yüzden yıkmak için çalışacağız.

甘い tatlı anlamı yok, ama diğer gıda yan anlamı var. Bir kişi tanımlamak için kullanılan, aynı zamanda saf anlamına gelebilir.

Bir 甘ちゃん olarak adlandırılır biri "yumuşak" ya da "saf" bir kişi olarak tarif edilebilir. Saf klişe bir 甘ちゃん birini tarif etmek için 甘い ekleyerek güçlendiriyor. Bu nuiance burada biraz olumsuz,bu kişi clueless (saf) bir salak olduğunu ima ediyor.

Başlık-sensei, bir çok tatlı dilli olmak, henüz clueless tek ebeveynli ben yemek yapmayı bilmiyor değil, sadece bir kız çocuğu yetiştirmek İnuzuma ifade eder, ama Tsumugi bakımı (rahmetli karısını yerde) almak için bilmediğini ima edebilir.

Diğer anlamı "tatlılık ve ışık" saf dul olmak için "iyi" olduğunu ima edebilirsiniz.


Ancak, vol yazarın sonsöz bakın.Manga 1,

vol 1 afterword

Başlık çok alternatif yorumlara rağmen, Başlığı daha 5 duyuya hitap ediyor, hiçbir şey daha sıcak ve bulanık bir şey olması amaçlanmıştır.

+552
Ciberth 19 Eki 2015 19:23:26

Birkaç farklılıklar vardır. Özel Karakter tasarımı değişmiş Momoshiki Otsutsuki. Kishimoto tasarım filmde kullanıldı, sonra Ikemoto tasarım serisi için kullanıldı.

Birkaç fark film vs anime olan Momoshiki, mücadele kadarıyla, anime Chuunin Sınavı Son kavga da film farklıdır. Biraz dövüş biraz daha genişletilmiş gibi Choucho'In mücadele ile Shinki.

Bazı Boruto dövüş sahneleri var ayrıca farklı film, çoğu sahneleri anime Sol bir şey için daha fazla insanlarla konuşmak hakkında özel arasında Shikadai ve Boruto. Filmin gösterildiği değil.

Yeni Otsuki üye oldu da gösterilen bu arc, Urashiki Ōtsutsuki. Balık kanca adam, bu filmde ortaya çıktı.

Mitsuki'nin yetenekleri değildi gösterilen çok fazla film kadar anime mi, Katasuke'nın bir parçası da biraz farklı anime.

+545
Levelz Levelz 2 Haz 2015 22:01:53

Sürekliliği romanlarında daha çok hafif olur. 0 bölüm SOS okul festivalinde "Canlı Canlı" sırasında göstermek için filmler Tugay bu film. Roman, Tugay yapar film boyunca İç of Haruhi Suzumiya, ikinci romanı serisi olan uyarlanmış anime son dört bölüm Serisi 2.

Roman Bu Melankoli Haruhi Suzumiya ve can sıkıcı Kırmızı Suzumiya de gerçekleşecek önce ah çekti, böylece bölüm dayanan bu Roman..."Bu Melankoli Haruhi Suzumiya" parçaları 1-6, "Bu Sıkıntıdan Haruhi Suzumiya", "Mysterique İşareti" ve "Uzak Ada Sendromu", tüm gerçekleşecek önce Bölüm 0. Senshin bahseder gibi, "Hayatta Yay", "Günü Yaşa" ve "bir Gün Yağmurda" 0 yer Bölüm sonra. "Gün Yay" idi beşinci romanı ile Katliam Haruhi Suzumiyave "Canlı Canlı" ve "The Adventures of Mikuru Asahina Bölüm 00" (bizim Bölüm 0) olduğu altıncı romanı Olan Bocalayan bir Kırmızı Suzumiya. Bu Roman iki farklı zaman dönemlerini kapsayan şort rastgele koleksiyonları var.

+517
David Clifton 26 Kas 2013 11:49:29

Zoro Luffy neden saygı yok? İlk tanıştıkları zaman, Luffy hakkında gerçekten mutlu değildi. Zoro her zaman çok yalnızdı, şimdi mürettebat bile. Rüyasını çünkü kaptan olarak Luffy kabul etmez mi? Ya da onu daha güçlü olduğu için mi? (güçlerine benzer olmasına rağmen, hala güçlü Luffy bence)

Tüm acıları çekerken kaptan onun için büyük bir destek olduğunu nasıl Gerilim Adada, gördük, hepsini kurtarmak için!

enter image description here

+506
Blurber 6 Ara 2012 23:18:45

Anime aslında DR oyunlar için oldukça ikincil bir ürünüdür.

Danganronpa dizi izlemek için 1 Danganronpa ve Danganronpa 2 anime izlemeden önce oyunu oynayın. Oyunlar denir:

 • 1 Danganronpa

ve

 • 2 Danganronpa

O saati Danganronpa 3 anime sonra Danganronpa 3 oyunu oynamak.

Bunu nasıl baktığınıza olursa olsun, hikaye gerçekten anime zaten oyunlar oynayan insanlar için yapılmış gibi oyunları oynamak, tabii mantıklı değil.(En azından Danganronpa 3 anime oldu, Danganronpa 1 anime ilk oyunun sadece bir uyarlaması.)

+500
Michael Mauderer 15 Oca 2011 20:15:59

Ancak bu soru mıydı kapalı mıydı gerçekten, o geldi için fark eden anime ve manga sürümleri Ölüm Notu farklı olan tek görülen anime sürüm.

Ne kadar farklı iki versiyonu var?
Anime sadece bazı detayları ihmal ediyor, hikayeyi kısaltmak?
Ya da bir noktada tamamen farklı yönlere çekiyorlar mı? Eğer bu noktada bir parçası yapmak durumunda İse (çok KG'DEN manga ve ilk anime serisi gibi)?

+457
GonecraZy 13 Haz 2010 20:45:36

Kahraman Derneği notlarına göre, birkaç karakter Tatsumaki daha fazla güce sahip. Bang, Atomi Samuray, Gösterişli Flash ve inanılmaz Kral Tatsumaki sadece 9 olsa 10 güç için derecelendirilir. Ama, Tatsumaki muhtemelen bir darbe İblis düzeyde olan bir canavar alma yeteneğine sahip oldu. Kahraman Derneği reytingler neden birkaç S Class Heroes Tatsumaki daha güçlü olmak zorunda mı?

+404
TinfoilHat 23 Oca 2016 10:55:56

Manga serisi The Kurosagi Corpse Delivery Service (wikipedia linki) tarafından Eiji Ōtsuka, 5 ana karakter genç mezunlar bir Budist Koleji (özel yetenek ile ilgili için doğaüstü ya da cesetler.

Doğru manga Budist uygulamaları gerçek hayatta nasıl olduğunu merak ediyorum. Hikaye doğaüstü öğeleri bir yeri vardır, ama ölüye daha spesifik olarak atılması ve tedavisi, mantralar/dualar, giyim, vb.

Diğerlerinden daha fazla Budizm serisi canlandıracak bir mezhep/okul mu?

+383
thomasa88 23 Mar 2014 20:28:42

Son zamanlarda 651 (Bölüm) Naruto manga görülen bu kılıç ile ilgili birkaç sorum var.

Oluşan bu kılıç Nasıl 1? Ben işte gelmiyor ait için Değerli Araçlar Adaçayı Altı Yolları. Bu özel bir Çakra dövme ya da sadece oluşur?

2: Yok özel yetenekleri gibi Kılıç Totsuka şirketi tarafından Uchiha Itachi?

3: gerçek yaşam öyküsü için herhangi bir bağlantıları var Mı? Gibi Değerli Araçları Adaçayı Altı Yolları ile ilgili Çin klasik Yolculuk için Batı?

Kapsamlı bir araştırma yaptım ama işe yarar bir şey bulamadı. Bu wiki içerir sadece görünümü ve açıklaması son bölüm.

+373
Dave Bee S EL 24 Eki 2012 07:41:40

Byakuya başta zanpakutousu, onun için birden fazla teknik ile tek değil. Tüm ana karakterler ama henüz görmedim () yok çoklu teknikleri ve muhtemelen diğerleri gibi görünüyorlar.

Her şey ile uyumlu olarak (ağır) eğitim nedeniyle, herhalde: bir sürü tren daha fazla deneyim kazanmak, becerilerini artırmak ve yeteneklerinizi nasıl daha fazla fikir sahibi. Bir çok teknik bir silah ve böylece nasıl bu tüm yeni fikirleri olur.

Yani tam tersi bakarken (ve 'boş bir yerim var) yeterli beceri gösterdiklerinde karakter sınıfı rütbe tırmanmak: (er) yüksek rütbeli karakterler böylece ayarlamak ve birden fazla teknik beceri(er) yüksek olması muhtemeldir.

+210
Satoshi nakamoto 17 Ağu 2019 02:41:50

Sonra bölüm 175 üretimi studio değiştirdi dan A-1 Pictures & Satelight İçİn A-1 Pictures & Köprüsü.

Karakter tasarımcısı değiştirmek, önce bölüm 175 karakter tasarımı tarafından yapılır 'Aoi Yamamoto' sonra o 'Shinji Takeuchi' ve 'Toshihiko Sano'.

Sanat Yönetmeni değişikliği, önce bölüm 175 karakter tasarımı tarafından yapılır 'Junko Shimizu sonra' o 'Shigeru Morimoto.

Eğer ilgini geri kalan Personel kontrol dışarı bu sayfa için her şeyden önce bölüm 175, ve bu sayfa için her şeyi sonra 175.

Yeni animasyon özel saldırılar vurgu, hızlı sahneler, genel hikaye renk, berraklık ve akıcılık. Bazı insanlar, bazı yoktur değişikliği gibi olacak. Burada bir video gösteren bazı farklılıklar ile karakter tasarımı.

+163
TheTechromancer 15 Kas 2015 00:44:34

Adı "Kuronue gördüm tek parça dışında tek yer" Yu Yu Hakisho, bu yüzden uydurdular sanırım. Nasıl kanji özgün medyada yazıldığından? Ya da hiç telaffuz edildi mi?

+142
Ric Yik 3 Nis 2017 03:13:58

Zaman kodu 21:40 Bölüm 1 of O Zaman ben Reenkarne gibi bir Balçık, kahramanı Satoru gösterir onun yeni bir hayat gibi bir balçık gibi bir "slife" (alt). Japonca benzer bir kelime oyunu olduğunu tahmin ediyorum. Biri ne olduğunu açıklayabilir mi? enter image description here

Ayrıca, bir ejderha, ama 37 insan (eski) yaşında, arkadaşlar edindiğini önce dönem "arkadaş kullanmak utanç verici" görünüyordu. Japon yetişkinler için "arkadaş" daha farklı bir terim kullanmak eğilimindedir? Bu dönem normal olarak çocuklar ve gençler tarafından kullanılacak Satoru düşünüyor gibime geliyor.

+119
Gfra54 8 Ara 2019 04:24:48

Sadece böyle olur çünkü.

Saitama komedinin bir parçası olarak, tasarım olarak sıkıcı ve aptal görünümlü olması GEREKİYORDU. Başka bir çalışma olan Genos gibi yerine "cool" görünümlü bir kahraman ana karakteri için bir ayakkabı olurdu, hikaye sonuçta Saitama etrafında döner.

Şimdi...Murata versiyonu vermek Saitama nedeniyle ciddi ya da şiddetli davranıyor, ama genellikle sadece bu durum için veriyor nasıl küçük bir çaba ya da dikkat vurgu sadece çok sıkıldım ya değer görünüşü böyle, söndürmek için ham veya düşük kalite çizim çok çaba değil mücadele ilgisiz biri.onun yaptığı

Çok ve her zaman diğer karakterler genellikle daha fazla ayrıntı verilmesi sırasında açıkça serisi boyunca çizilmiş, o (sanat ile yazarın kendisi tarafından yapılır ve kabaca ÇOK tembel ve çoğu durumda çizilir) orijinal sürümde hiç onun tasarımı gerçekten değiştirir. mod Saitama orijinal sürümü Saitama temiz bir sürümü (tembel).

Ama sadece o değil...Saitama onun bakış açısından gördüğümüz gibi can sıkıcı onları bulduğunda bazen orijinaline geçer başka bir karakter.

+94
Bronwin Christians 13 May 2013 03:33:25

Studio Ghibli logo

Studio Ghibli bir Japon animasyon film stüdyosu. Birden fazla Studio Ghibli yapımları hakkında sorular, stüdyoya kendisi veya ilgili işlemi için bu etiketi kullanın. Çok Hayao Miyazaki iş bitti de Ghibli; gibi, sen olabilir dilemek de bakın .

Ayrıca Bkz:

+24
James Booker 28 Mar 2016 20:42:37

Şişiriyor o zaman kaya gibi sert götlü etnik kahverengi olan Keijo bir karakter, ve Vrajass "/"Vajrass"lakaplı biri. Ben başvuru/şaka bazı Hint Tanrı belki de muhtemelen başka bir şey bilmiyorum.

+11
Cafelito Billy 26 Şub 2012 18:05:23

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil