Milliyet Bütün Olabilir mi?

Tüm sarışın ve Amerikan temalı bir takım kullanıyor ve Amerikan şehir isimleri tüm saldırılarının etiketler.

İlk başta, Amerikalı olabilir diye düşündüm, ama sonra Japonya'da Japon adı ve eserleri vardır.

Japon, Amerikalı, başka bir Milliyet Tüm Olabilir, ya da bilinmiyor mu?

+540
falinsky 3 Ağu 2013 18:02:59
38 yanıtların

Melty Blood Actress Again

Erimiş Kan (メルティブラッド, Meruti Buraddo) bir dövüş oyunu / görsel Roman, serbest, 2002'de Comiket 63 Tip-Moon ve Fransız Ekmeği. Erimiş Kan olduğunu tür bir yan dan Tsukihime (için hangi ) aşağıdaki hangi kesim Satsuki Yumizuka Yol Tsukihime ve olayların Kagetsu Tohya.

Acımasız Kan Misaki cinayet yeni bir dizi içine kendi soruşturma sırasında Tohno Shiki karşılaşır Atlas Sion Eltnam Atlasia, bir Simyacı, izler. Sion başlangıçta "Gerçek Atası ile irtibata geçmek için Shiki (Arcueid atıfta) vampirlik için bir tedavi için bilgi elde etmek için onu yakalamak için" savaşır. Shiki arkadaşına yardım için tedaviyi ilgilenen bulmaya Sion katılmaya karar verdi.

Erimiş Kan olmuştur yayımlanan birkaç kez her yineleme ekleyerek daha fazla karakter oyuncuları ve eklenen hikaye modu da genişletmek orijinal oyun (bkz: Krazer Cevabı). Oyunlar aslında Ayna Moon serinin en İngilizce Çeviri yamalar yayımladı ancak Japonya'da yayınlandı.

Ayrıca Bkz:

+991
Vikram Hari 03 февр. '09 в 4:24

Night Warriors: Darkstalkers' Revenge (1997-1998)

Aralarında en güçlü kim olduğunu belirlemek için çalışırken dünyanın bir karanlık, insanların yaşadığı yer, düşünceli, ama gerçekte Darkstalkers olarak bilinen güçlü varlıklar tarafından yönetilen ve aralarında sürekli bir çatışma vardır. Hepsi güç ve sırf bu yarışmalara kendi kişisel hedeflerine ulaşmak için rekabet zombiler, vampirler, kurt adamlar.

Bu Huitzil adlı Aztek robot ırkı insanlığın kurtarılmaya değmez mi karar verin, ve gökyüzünde, uzaydan güneş Tanrı Dünya Fethi araziler ise dünya üzerinde savaş başlar, ne zaman bu tartışma olur. Ve Darkstalkers dünyayı kurtarmak için isteksiz müttefikler haline gelmelidir.

Güneş totem her canavar karakteri zorluklar ve sonunda yenilgiyi kadar tüm savaşları kazanan dizi Pyron, patron, ortaya döküyor. Güneş totem bu ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi anime arka oldukça çoğu zaman karanlık:

The sun totem

+982
el n00b 16 Nis 2012 10:18:33
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Dedi ki bazı siteler (dahil Vikipedi) tabanlı bazı çapraz Bakuman ve Death Note, yazar Tsugumi Ohba, aslında bir kalem adı ve onun gerçek adı Gamo Hiroshi, bir 50 yaşındaki mangaka bu tür one-hit-wonder 90.

Biri bunu doğrulamak için herhangi bir güvenilir kaynak bulamadım, eğer bu (röportajlar, basın...) bazı kaynaklardan doğru olup olmadığını biliyor mu?

+966
Lukasz Koziol 19 Ara 2017 20:29:51

Luffy ve Hody (Yabusame deniyor sanırım) su mermi vuruyor nerede saldırı kullanmaya çalıştığında Hody arasındaki kavgayı izliyordum.

Yani etrafında hiç su olduğunda çok su üretmek ne kadar dayanabileceğini merak ediyordum. Bu fishmen bazı kalite veya bir şey eksik muyum yani?

Görüntü burada kavga var.

enter image description here

+940
A Kim 26 Ara 2015 17:41:44

Unutulmaması gereken bir şey, Hortlaklar Kagune keselerinin regrow. Rize onları çiftliğe kullanıldı ve Kaneki sonra başarısız deneyler onlarca yaptı. Bir Kajuka içine onun dönüşümü tetikleyen manga, Kaneki onları yiyordu. Tarım muhtemelen en az bir, orada diğerleri daha hızlı yol yardımcı bırakırlarsa, en verimli olacağı hepsi gevşek olsa ne olacağını doğruladı değil. Ne olursa olsun, bir gulyabani Kagune keselerinin tüm kayıp ve de ölü değildi, genellikle son keseleri kaçıran ellerinde hiçbir doğrulanmış vaka var.

Onun ancak, ÇMG bir quinque yapmak her zaman neredeyse ölü canavarlar gelen Kagune keseler hasat edildi. Tek istisna, ama bu konuya birazdan geleceğim. Bunu unutmayın, 2 fikir var. Biri, (yaptığı ve ölü sonunda ima ediyor çünkü muhtemelen cesedi çıkarılan olurdu Kaneki var Kagune keseler, istediği herhangi bir güçlü kaynaktan geliyor, ya da özel olarak verebilecek yeni bir tane ihtiyacı olan Kaneki sadece quinque onun kırdı.

Ancak, anime uzaklaştığı gelen manga, Onun imkansız derlerse olur aslında yapmak Sezon 3. Ağır 2 Sezon sonunda, Kaneki öldüğünü ima edilir. Manga son bölümde, tüm ama ölü ilan, kafasında iki kurşun deliği vardı. Tokyo Ghoul bittiği yerdir.

3 Sezon oluşturmak için, ve Tokyo Ghoul devamı, Tokyo Ghoul Yeniden izleyin karar verirlerse burada tek umut vardır. Bu hikaye ÇMG üyesi ve (spoiler)kim Haise Sasaki izler

Rize Kagune var, sadece Kaneki gibi

Eğer 3. Sezon olursa ve hikayesi Haise bize Kaneki Kaderini keşfetmek İstiyor.

Eğer impacient eğer, okumak için Yeniden 100'ün üzerinde capters Olsa, Yeniden tek anime izlemiş olması okudun demek isteyen reddit Tokyo ghoul bir Fan bulmak zor preslenmiş olacak. Birçok 1. ve 2. Sezon iki önemli miktarda manga sadık değildir, çünkü 1. bölümden ilk Tokyo Ghoul başlamak için size söylerdim.

Daha önce bahsettiğim istisna olarak, Yeniden (biçici): Arıma tüm aydınlatma quinque normal silahlarını hiçbiri onu terk yok, ve Baykuş bir yıl önce onlarla mücadele sırasında çekmiş bir sac tarafından yapılan en güçlü quinque onun, dışarı çekmek zorunda kaldı vardı. Dedim eğer onlar Baykuş varmış, ama ikisi birden çok Kagune keseleri var, hem de Kajuka keseler gibi, uzun vadede onlara zarar geldi mi hatırlamıyorum.

+815
Roman Stetsyshin 14 Mar 2012 22:41:40

Logia olarak kabul edilebilir diğer web siteleri sonra wiki bahsedilmektedir. Paramecia türleri üzerine kapatın ve bir kişinin değişikliklere izin verebilen bu örneklerden biridir. Gomu Gomu no Mi bir lastik gibi yapar Şeytan Meyvesi, kalıcı olarak. Bu congesting sonra lastik olmak duramazsın. Anlamı, bir Logia özellikleri vardır. Ayrıca lastik elektrik uzanan olan, (Haki olmadan künt hasar ve zararı yoktur yararları ile birlikte geliyor, ve lastik bir unsur olarak değerlendirilebilir.

+806
Alan Wolfe 12 Ağu 2012 00:36:31

Evet, orada bir spin-off manga denilen Dragon Ball Kahramanları: Zafer Misyonu bu yana çalışan bu yana Ekim 20, 2012.

Süper Saiyan 3 Artışı bir kart çalındığında yendi hikaye boyunca bir çok görünür Artışı bulabildiğim tek referans Bölüm 9 oldu. Hiç lisanslı İngilizce çeviri bulamadım. Ancak bazı fan çevirileri vardır.

Hikaye yer alır sonra olayların Dragon Ball GT.

+803
gjs 27 May 2017 19:18:42

Ben bu iki ışık Roman Ağartıcı (çamaşır suyu-mektup diğer taraf: Ölüm ve Çilek ve çamaşır suyu: Bal Çanağı Rhapsody). Bleach manga çizim çizgileri takip ediyorlar ya da sapmak yapıyorlar? Eğer manga takip ederlerse ne bölümler yazıyorlar? Değilse, onlara ne olacak?

+798
BenoitParis 15 Kas 2011 13:10:26

Berserk filmleri kapağı 104 Bölüm kadar. Ben 000a "ve" 000b "ama muhtemelen çünkü burada her biçimde içeriği yüzde okumanızı ne" bilmiyorum. %100 Manga = Anime = %60-65 Filmlerin %40 =

Kadar okuyun ve hepsini izledim dedi bölümlerde bu karşılaştırma yapmak mümkün oldu.

+754
Shyone 19 Mar 2017 11:30:34

Ayrıca sadece amblemi olan kişiler tarafından görülebilir " dedi Mavis görmek mümkün olduğu gibi Lonca işareti var.

Lonca işareti geri geliyor.

İşte resimler: enter image description here

enter image description here

Ben sadece araştırdım çünkü emin Mutlu olsa, ama böyle yazıyor.anime 11 bölüm onun

Ama Carla için, 378 bölüm gördüm, Wendy'nin flashback gösterilir.

+702
Checkmate 17 Ara 2018 20:31:12

Anladığım kadarıyla, bitkiler, insanlar tarafından yaratılmamış, insanlar tarafından enerji kaynağı olarak ele geçirilmiş olduklarını. Bu seride insanların bitki varlıkları tam olarak anlamış görünmüyor. Vash (veya anime olası bir bitki-insan melezi anlaşılacağı gibi) bir bitki olduğu için diğer bitkiler ile iletişim kurabilirsiniz. Bir mürettebat üyesi, geminin motorları Vash ve Knives görünümünü önce ölür unutmayın.

+651
Michael Durrow 24 Mar 2015 13:09:05

Başlık iyi değil lisanssız çeviri: var . url
"Bu dizi şu anda resmi İngilizce sürümler için şu anda lisanslı değil"

Fiziksel bir kopya bulma? Bir çeviri lisanslı olmadıkça olmayacak.


+603
OhShitPlsHelp1 17 Eyl 2012 11:14:00

Madara shuriken onu vuracak yerde habercisi olur. Bu bir evren verir güçlerden biridir. Bu shuriken vur yani aslında ne zaman kaçıyor yani kavga sırasında gelecek o.

+592
Benjamin Schmidt 6 Ağu 2017 19:46:09

Orada gerçekten harika bir blog yazısı üzerine Washi günlüğü "adlıAnime Üretim - Detaylı Kılavuz için Nasıl Anime Yaptı ve Yetenek Arkasında!" o kadar güzel I. G., GÜÇLÜ, ve gün Doğumu gibi Studios referansları içeren tüm süreci kapsar.

Süreci tanımlayan bağlantısından akış şeması şu: enter image description here

Yani ya orijinal yazarı ya da bir üretim şirketi hangi olabilir ön-üretim ve planlama aşamasında var:

Bu işlemi geri almaya bir fikir ve zorlayan bağlıdır, kendilerini sponsorlar ile birlikte studios animasyon olabilir, ama birçok anime manga ya da TELEVİZYON kanallarında gösterilecek) sahip olma maliyetleri de dahil olmak üzere, yayıncıların ön maliyetleri (. hafif Roman uyarlamaları vardır Üretim şirketi (e.g Aniplex) personel, sponsorlar toplar ve reklam ve mal bakar. Birçok kişi ucuz olması gibi studios tarif ederken, sadece yarısı bütçe genellikle anime studio verilmiş, geri kalan yayın kuruluşları ve diğer katkıda bulunan firmalara dönecek. Yayın masrafları blogger, 52 bölüm bir dizi için 5-7 istasyonlar arasında gece geç saatlere kadar bir zaman dilimi için ghostlightning – 50 milyon yen göre şaşırtıcı derecede yüksek. Anime pahalı bir iş olabilir neden görebilirsiniz. Örneğin, 18: 00 Cumartesi yuvası olan Full Metal Alchemist (ek maliyetler önce) 500 milyon yen toplam bütçesi vardı.

İşlemlerin bu kısmı çoğunlukla planlama, tasarım olur, ve birlikte personel koyarak. İlk bölüm oluşturmak için zamanı geldiğinde, o zaman prodcution aşaması başlıyor:

İlk adım, bölüm komut dosyaları yazmak için. Bölüm özeti/planları aşağıdaki, tam senaryo, dizi için de bir kişi dizi kompozisyon (personel kredi:) genel senaryo Danışmanı özetliyor esasında birçok farklı yazarlar tarafından ya da vardır. Komut Müdürü özgün çalışma, üreticiler, ve potansiyel olarak yazar tarafından (3 veya 4 taslaklar sonra, sık sık) sonuçlandırılmış olan önce gözden geçirilir. Bölüm Müdürü, Genel Müdür tarafından denetlenen sonra bölüm bu omurga alır ve aslında ekranda nasıl görüneceğini dışarı planı gerekir. Yönetmen son söz sahibi ve üretim toplantılarına dahil olurken, Bölüm Müdürü, bölüm geliştirmede katılımı en çok eli var. Bu sahne (görsel senaryo) bir film şeridi olarak ifade edilir ve film şeridi gerçek animasyon üretim başlangıcı.

Film şeridi:

Genellikle film şeridi Müdürü tarafından oluşturulur, bu bölüm gerçekten yönetmen vizyonu demektir. Ama genellikle, çoğunlukla TV anime, ayrı storyboarders aslında onları çekmek için kullanılır. Şeritleri genellikle normal uzunlukta bir TV-anime bölüm için 3 hafta sürer olmasıdır. Sanat toplantıları ve üretim toplantıları bölüm bölüm yönetmeni, dizi yönetmeni ve diğer personel görünmelidir ile yapılmaktadır. Şeritleri genellikle-4 kağıdı üzerine çizilmiş ve anime hayati yapı taşlarından en içeren kesim numaraları, oyuncu hareketleri, (veya saniye ve daha sonra açıklayacağız) bir çerçeve bakımından da kesilmiş gibi yakınlaştırma veya kaydırma, her çekim (senaryo alınan) diyalog ve uzunluğu gibi kamera hareketleri. Bir bölüm için mevcut çizimleri sayısı genellikle bütçe yönetimi iyiliği için sabit olduğundan, kare sayısı da dikkatle taslakları olarak kabul edilir. Taslakları kabaca çizilir ve gerçekten bir anime nasıl oynayacağını karar temel aşaması vardır. Keser kameranın tek bir atış ve ortalama bir TV bakın-anime bölüm genellikle yaklaşık 300 kesikler içerir. Daha fazla kesim mutlaka daha kaliteli bir bölüm ima etmez, ama genelde yönetmen/storyboarder için daha fazla iş anlamına geliyor.

Sonrası düzenin ve animasyon süreci kapsar, sonunda, kompozisyon ve çekim:

Kare bir bilgisayarda tamamlanması için olağandır. Çekilir ve kontrol edilir sonra, sayısallaştırılmış vardır. Bir kez bilgisayar üzerinde belirtilen renk paleti ile (genellikle düşük ücretli iş) personel boya ile boyanmıştır. Anahtar animasyoncuları tarafından gölgeleme renkleri yapmak için çizilmiş gölgelendirme çizgileri kullanıyor. Elle yapılması için kullanılan üretim ‘mürekkep ve boya’ aşaması, bu dijital eşdeğer biraz daha ilginç görsel stilleri boyama geçmek gibi degrade gölgelendirme veya dokular bile kullanımı olarak izin verdi. Bu günlerde bunu yapmak çok zor olurdu. Ayrıca bu süreçte önemli bir zaman ve para kurtardı. Bu animasyon gider son “cels” olur.

Tüm çerçeveleri renkli ve bitmiş, özel bir yazılım paketi kullanarak animasyon olarak işlenebilir. “RETAS! PRO” şu anda Japonya'da (bazen de çizim için) yayınlanan anime yaklaşık %90'ı için kullanılır. Dijital ‘cels’ (digicels) kullanmadan önce, (cels üzerine basılı) çizimler aslında arka plan üzerinde çekildi. Şimdi, keser dijital olarak tamamlanır ve arka plan sanat bilgisayarda eklenebilir. Başlangıçta, digicel ilk stüdyo tarafından (2000 civarında) aldı edilirken, çizilmiş ve cels el boyaması detay inceliği eşleşen gerçek sorunları vardı. Ama günümüzde, anime stüdyoları gerçekten dijital cel mükemmel, sadece fazla ayrıntı ve daha canlı boyama ile bize anime vererek. Digicel yaş tekrarlanan cels ve klibi/özet bölüm temelde geçmişte olduğu gibi üretim süreci kolaylaştırmıştır. Bazıları hala 2000 öncesi kaba bir görünüm tercih, ama kesinlikle hayatıma devam ediyorum.

...

Kompozisyon tüm kesimler için tamamlandıktan sonra, yani bölüm fazla mesai lag olmayan yayın için gerekli zamanlama olmak zorundalar. Düzenleme adım tamamlanmasıyla, bölüm üretim sonrası içine ve üretim taşır. Pek bu konuda ayrıntıya girmek istemiyorum, ama aslında reklam için yer ile bölüm kesme ses (seslendirme), hem de müzik ve ses kayıtları ve son düzenleme) eklemek (kapsar. Görsel efektler de bu son aşamada da eklenebilir.

+587
Hootan 19 Ara 2010 16:57:54

E43 03 etrafında çalan parça:08 "Trajik" olarak adlandırılır.

Youtube linki: https://www.youtube.com/watch?v=54U3fnY2uEI

+585
Kamilla Slayton 15 Eki 2010 14:06:21

Jesse cevap üzerine genişletmek istiyorum.

Gerçekten önemli ipuçları önümüzdeki bir kaç bölüm ortaya çıkacaktır) henüz ay önce manga ve yıllar önce ışık/web romanlarında olduğu Anime gösterilmedi Ama gerçekten arazi devralarak veya Lizardman getireceğini yok diğer şeyler arasında, güç ve şöhret açısından onlara saldırmak için bir nedeni yok, ama elde etmek istediği bir diğer çok önemli bir şey Ainz oldu.

Nazarick içinde takipçilerinin hemen hemen hepsi harfi harfine Ainz emirlere. Aynı zamanda oldukça akıllı olan Tanrı ve Albedo gibi olanlar dışında ve Albedos durumda biraz ona olan aşkı yüzünden asi, mutlak gerçek olarak onun sözleri ve emirleri harfiyen itaat edilecektir. Kendisine bağlılık çok mükemmel, çok kısıtlayıcı ve siparişleri bir sürü gerektirir. Eğer daha fazla olarak onu görmek müthiş ve rakipsiz lideri gibi onu yapmak olsaydı onun sözlerine karşı giderler sadece.

Cocytus aynı zamanda son derece zor başarılı olmasını sağlayan birçok kısıtlamalar verilen süre Lizardmen subjucate için emir verildi. Kazanması pek olası değildi ama yine de gitti ve başarısız olmadan önce denedim Cocytus kabul etti. Amaç tamamen her zaman Ainz emirleri ile onun eksiklikleri fark Cocytus ve bir komutan olarak ve çözebildin mi bu durumun ne kadar zor olduğunu neden fark ulaşması için ona yardım yardım etmekti.

Yani gerçek amacı vardı, ne de zor bir savaşı kazanmak için nasıl Cocytus öğrenmek yardımcı olmak için, ve ikincisi veliler daha iyi yorumlamak için yardımcı olacak ve bu sayede kelimeler kendilerini daha niyetleri takip edeceklerini emirleri soruydu. Cocytus biraz (anime görmedim henüz)için onun önerisi ile bu öğrenir, ama 22/23 manga bölüm bulundu

Bu Lizardmen yok değil, ancak bunun yerine onlara boyun eğdirmek için.

Ainz mükemmel değil, ama Muhafızlar olduğunu düşünüyorum, tehlikeli bir seviyeye bilir. Bir hile olsa da, sürekli Ainz pek görünmüyor, ve sonra Ainz ima veya sonuç için bir test olarak başka birini beklediğini söyleyen iyi bir fikir öne Tanrı. Ne olursa olsun, herkes Ainz bu fikirleri ilk düşünce, övgü nedeniyle değil, Tanrı olduğunu kabul etmek gibi görünüyor. Böylece Veliler bu konular ve tartışmalar için kendi düşüncelerini katkıda bulunduklarını, bu kararlarını tüm demeyi kes bu bir dereceye kadar azaltmak istiyor.

Ainz her ne yapmaya karar verirse kabul edeceklerini parlak bir örnek olarak, 27 bölüm, Ainz bu Lizardman ile belirli bir konu ile (sonraki spoiler görmek) nasıl başa çıkılacağı konusunda 2 seçenek var, ve sadece 2 seçenek ile, ne veliler tüm mevcut soruyor ve herkes söylüyor.

Cocytus eğer Ainz yönetiminde ya da olacak karar bir düelloda Beyaz kadın Cruche hariç beri Diriliş test etmek için hava olması durumu Lizardman kabilesinin ölü liderleri herhangi bir değnek.

+574
nlordberg 5 Ara 2015 15:54:09

Doğaüstü güçler dizi hakkında bir sürü başlık kelime 'Kod' içeriyor gibi. Örneğin,

 • Code Geass
 • Kod:Breaker
 • Kod:Fark
 • Kod-E

Neden anime başlıklar arasında böyle bir eğilim var? Bu delalet nedir, Eğer varsa?

+560
saratov064 26 Ara 2016 02:26:35

Norah çoban köpeği, Enek ne cins? Ben bakmaya çoban köpeği ırkları at https://en.wikipedia.org/wiki/Sheep_dog ve düşündü görünüyor gibi bir Border Collie, ama emin değilim.

Nora with Enek

Edit: ikinci birim Enek ilk kez inceledikten Sonra, ben Enek ırk doğrusu olduğuna inanmıyorum. Bunun gibi, sadece dış görünüşüyle Enek ırk belirlemek zor olabilir. Herhangi bir resmi bilgi yerine, temel bir cevap olarak köpeğin Ortaçağ avrupa'sında yaygınlık ilgili Enek fiziksel özellikleri ve bilgileri kabul edilebilir. Gözden geçirdiğimi başvurular için bazı bağlantılar dahil ediyorum.

+548
Spammer McGee 21 Eki 2011 10:59:07

Zamasu böylece gelecekte Goku çünkü Siyah yarattı, değil mi? Zamasu tanışmadan önce Goku gelecekte bir hastalık... uzun bir süre için öldü ama, biliyoruz.

Mümkün Zamasu gelecekte Goku bilir peki, nasıl oluyor?

+506
Sombat 26 Eyl 2018 14:53:03

Herkes anime bu bebek nereden geldiğini biliyor mu?

Anime doll

Burada etiket üzerinde bebek.

+504
Nick Sterling 10 Ağu 2013 23:21:28

Titanlar içine transfer olacak olan birçok insan var. Ne normal titanlar hakkında? Titanlar gerektiği kadar ağırlığı olmayan Hange söyledi. Gerçek insan vücudu şekillendirmek için sadece savunmasız alanları Titans kayıyor. Ayrıca insanlar gibi görünüyorlar, orada da normal titanlar içinde insanlar var?

+458
Crazywolf 3 May 2016 08:03:17

Gerçekten Shiki Nanaya Beyaz Len ana veya hizmetçi olup olmadığı konusunda kafam karıştı. Beyaz Len için iyi bir usta olacak ilk başta, Beyaz Len tarafından oluşturulan bir Tanıdık olarak hareket gibi görünüyor, ama sonra diyor. Orada da aslında o sadece geldi fiziksel varlığı dışında TATARİ çünkü Beyaz Len, yana her görünüm dışında Erimiş Kan var olmuş bir karakter Shiki.

Yani, o Beyaz Len usta—Shiki gibi nasıl olur Len Ustası—ya da tam tersi, ve o ana tutarak onun fiziksel varlığı dünya (gibi kanı bozukların tek ki dünyanın sağlanan ile prana , onların ana)?

+453
user87327 8 Haz 2018 03:54:01

Orada oldukça bir sayı serisi olan İngilizce başlıklar kullanın tuhaf formları Yeniden. Ben öyle demek normal kullanımları gibi yeniden Doğuş ya da Ağıt. İşte ben seçtim bir alfabetik liste, MAL:

 1. Yeniden Önyükleme
 2. Yeniden Kan
 3. Ynt: Tatlım Tatlım
 4. Ynt:_Hamatora
 5. Ynt:Yaratıcıları
 6. RE:Göster
 7. Serisi kapalı Re:Sıfır (ve birkaç spin -)
 8. ReLİFE
 9. (Normal olmasına rağmen)yeniden kavramsal olarak burada uygun görünüyor
 10. Ynt:Canavar
 11. Tokyo Ghoul:re

Bunlardan bazıları sık sık İngilizce olarak hazırlanmış önek "re", ya da "tekrar" ya da "ilgili" demek için kullanıyor olabilir. Bu benim için tuhaf olan ne, tutulmuş, yazım kullanın gittiler, çeşitli şekillerde olur. Bir pazarlama taktiği olarak dikkat çekmek için yapılır? Yoksa İngilizce "Yeniden özellikle haritalar"bazı temel Japon kavramdır.

Japon bir öğrenci (iki Japon ve Latin) üç alfabe artı Kanji öğrenme büyür. Eğer bu çeşitli esnek İngilizce başlıkları oluşturmak nasıl düşünmelerine yol açabilir Eğer bazen merak ediyorum.

+445
jrgray 29 Oca 2014 04:24:46

Reiji ve Ellen okulunda öğrenci olan Mio, 20 bölüm tanıtıldı. Mio arkadaşlarının hepsi farklı üniformalı hızlı bir şekilde ortaya çıkıyor. Bu ep en açıktır. Hangi Hirono Sanae'yi, sonra Sanae'yi ve Ellen ile Mio fotoğrafını görüyoruz ve Ellen görüntülendiği 22.

Mio with Sanae and Ellen

Hirono, Sanae, Ellen

Kadın neden öğrenciler standart bir üniforma yok mu? Hiç bu kadar berbat bir durum görmedim. Diğer örneklerinden farklı üniformalar çok daha kolay anlatabilir ve hiçbir sebep orada görünüyor geçerli Hayalet.

 • İçinde Sailor Moon, Rei bir transfer öğrenci ve onun eski okul üniforması giyer. Tam ona yeni bir tane bulmak mümkün olmuştur iddia ediyor. Kimse farklı bir şey giyer.
 • İçinde Kare Kano, öğrencilerin tüm giyim aynı çerez kesici üniforma, ama o anlattı manga bu okulun verdiği çeşitli stilleri öğrenciler için giyim. Sonuçta, bu üniforma kombinasyonu okul için tutarlı bir görüntü oluşturacak da çok açıktır. Kontrast, o kadar zor düşünün ki bu kız üniformalarından Requiem for the Phantom gelen aynı okul.
 • İçinde Öldürmek la Öldürmek, herkes için Öğrenci Konseyi ve Ryuuko gibi aynı üniforma giymek. Öğrenci Konseyi ve Ryuuko dışında diğer öğrencilerden ayarlanmıştır, bu yüzden farklı giyinmek gerektiğini anlaşılır bir şey.
+401
Eugenio24 19 Oca 2011 15:49:09

Eğer sadece bir zaman defolu mal ve çok sıkıcı çoğunlukla çünkü film, ilk iki mevsim atla izlenen genel olarak hatırlıyorum ama ne hakkında konuşuyorum.

İlk filmde Goku ile karşılaştı Beerus hemen SSJ3 için anime ilk SS1 ve SS2 formları savaştığı onunla savaşmak için değiştirmiş. Anime sadece, tüm gücünü kullanarak olmadığını söyledi ise gücünü %70 kullanıyordu o da savaştan sonra filmde Beerus bahsetti. (Oh evet belki başka önemli bir: film serisi savaş gemisi üzerinde iken Kapsül Corp karargahında kavga ediyorlardı.özlemişim biraz daha ayrıntı vardır eminim

Ginyu Tagoma ile cesetleri takas ve Piccolo vefat ettiğini anime en önemli değişiklik ikinci film. Ayrıca ejderha istiyor ama nasıl geçtiğini hatırlamıyorum nasıl kullanıldığını bir fark vardır.

Daha önce ilk 2 Sezon atlayabilirsiniz dediğim gibi dizi izlemek için planlıyorsanız, önemli değiştirildi ve gerçek bir haber olur. Neredeyse bütün bir bölümünü bir Tanrı Goku dönüşümü için ayrıldı. Dönüşüm yaparken neredeyse 10 dakika Daire durmak.

+374
Faraz Ahmed 18 Mar 2013 23:05:26

Neden insanlar eğer Angel ile arkadaş olmak yok mu? Otonashi da, neden yok etmeyeceğiz "deyin, arkadaşımız" böyle bir şey mi?

Neden diğer Melek "arkadaş" mı kayboluyor ve Otonashi ve diğerleri vermedi.

("Melek" Kanade var)

+359
Uzair Lamba 14 Şub 2016 13:25:46

Naruto yayımlanan , sorduğunuz şey bulamadım yarattığı üç OST var neredeyse tamamını dinledim . Ama yine de , bunun yerine isim kendisi için izler buldum , burada buldum bu kısa versiyonu , ve genişletilmiş sürümü burada

+292
Sriram Manohar 6 Mar 2019 23:44:28

Uzunca bir süre, Luca aslında neredeyse Luca görünür ve tüm zaman tatilde olduğunu ortaya koymaktadır sonra Bentenmaru bilgi verici olan bir Android olduğunu öğrendim zaman, ama eğer onun yerine android göndermiş olsaydı söylemiyor.

Yani, android kimin gönderdiğini merak ediyorum. Ve eğer Luca, değilse nasıl tatile gittiğinde biliyorlar mıydı?

+256
Jay Arjun 17 Eyl 2010 20:13:42

Hatırlarsanız Kakashi bir yıl içinde bitmiş, bu yüzden yılda en az iki kez sınava girebilir tahmin ediyorum ve Naruto 6 kez başarısız oldu. Uzun akademide olduğunu hiç söylemedi. Yani aynı yaşta olması mantıklı olur.

+219
cremefraiche 7 Eyl 2013 20:12:27

Bu saldırıdan sonra,

enter image description here

En İyi Jeanist öldü sandım nasıl mide bu saldırı ve bu delik hayatta kalmasının hayal etmek zor, ama daha sonra Kamui Woods Mt Hanım ile birlikte cesedi kurtarır. Sonra ne oldu, yani, şiddetli bir savaşın ortasında bir ceset kurtarmak için çok mantıklı değil mi? En İyi Jeanist ölmek sonuçta Bir saldırı için mi?

+211
asdz 19 May 2012 08:24:05

Poco var Udon Dünya bir "spin-off" olarak-evren çocuk serisi Gao-Gao ve Mavi Gökyüzü, bir süper tehlikeli, uzaylı atmak Fetih ve yıkım gelir. Toprak yok/fethetmek ve sonra arkadaş iki insan kız ve biter gibi defans.

Bir Disney Stitch karakteri ile benzerlikleri fark etmeye kaçınamaz.

Herhangi bir bağlantı var mı?

+151
Ricardo Valenzuela 16 Ağu 2011 01:35:25

Bu Japonya'da nasıl çalıştığını, ama okul farklı yaş grupları için birden fazla takım olduğunu düşünebiliriz emin değilim.

Belki de ana Basketbol Takımı, daha düşük veya daha genç bir takım ve oyuna alamadılar.

+100
kaavya 22 Nis 2015 15:50:41

Naruto izlediğimden beri bir süre oldu. Ama aşağıdaki nedenlerden dolayı olduğuna inanıyorum. Zaten bütün arc uğramadığını, o zaman bu sizin için önde Spoiler olabilir.

Orochimaru belli ki Gizli Yaprak Köyü ve aynı zamanda eski hocası olan Üçüncü Hokage karşı kişisel bir kini vardı. Hala bir yaprak shinobi yaşındayken gizli deneyler için bir son vermek isteyen oydu. Ölümsüzlük için onun arayışı devam ediyor ve kişisel nedenler onun için köy yok etmek istedi. Gizli yaprak yok yardım için Dördüncü Kazekage etki altına almayı başarmıştı. Kum Köyü kötü ekonomik acı ve Dördüncü Kazekage'nin de Gizli Yaprak ve ağır Yaprak Shnobi güçlerinin zayıflaması, böylece doğal Kum shinobi görevler için işe almak için daha fazla fırsat yaratarak ekonomik durumunu geliştirmek için bir fırsat olarak gördüm. Orochimaru ancak, dördüncü Kazekage ihanet etti ve onu öldürdü. Bu Chuunin de Kazekage başarıyla Yaprak Köyü sızmaya sınavları gibi davrandı kendisi.

Soru sonraki kısmı için:

Kazekage öldürüldüğünü fark edince kum köy zaten maddi açıdan zayıf durumu daha da kötüleşti ve kozu onların, Gaara dahil olmak üzere takımlarına mağlup olmuştu. Büyük bir kayıptan sonra victoriuos ortaya çıkmış olsa da çoğunlukla ipler olan Orochimaru olmuştu çünkü onları yok etmeye çalıştı, sonra bile, Yaprak Köyü hala kapalı Kum Köyü edelim. Gaara aklı geri köpürmüş sonra getirildi. Kum Köyü Yaprak borçlu. Ve Naruto onu durdurma ve olayları net görmesini sağlayan kişisel bir borç borçlu Gaara kendini. Sasuke Köyü terk ettiğinde Yaprak kriz duyduklarında ve hiçbir Jounin seviyesi mevcut ninjalar vardı, Kum köy de borcunu ve Kum Yaprak İttifak için bir el uzatmak yardımcı olmak için Gaara kadrosunu gönderilir. Bu konuda tam olarak emin değilim ama bu durumda yardımcı olmak için Kum Köyü kazanmayı başarmış olan Tsunade olduğunu düşünüyorum.

+97
King Linux 13 Eki 2014 23:23:09

Eğer öyleyse, ne kesin tarih nedir?

Bu ikinci sezon Saldırı üzerinde Titan oldu serbest olarak 1 Nisan 2017. 17 Haziran 2017 yılına kadar yayınlandı. 12 bölüm toplam içeriyordu.

+92
billGmst 9 Eyl 2011 08:57:30

Sihirli Kızlar Hayaletler ve/veya Cadılar için bir yedek olarak mücadele Kabuslar (Hitomi normale döner ama uyuyor ve Kabus onu ilk geldiği hakkında yatmaya yaşındayken gösterildiği gibi) insanların kabuslarını doğan olduğunu biliyorum.

Ancak, göründükleri dünyaya verilen Homura Ruhuna Gem içinde bir sahte olduğunu. (Homura veya Kuluçka) kavga Kabuslar fikri ortaya atan ve yerine Hayaletler daha düşman yeni bir tür neden merak ediyorum? (sırayla gerçeklik yanılsaması tutmak için)

+78
LSauchelli 3 Mar 2015 22:34:26

Örneğin, ne zaman bir rakip kullanılan bir Büyü kartı: Kart İmha, talimat büyü kartı diyor:

Her oyuncu tüm elini atar, sonra kenara atılmış kartlar aynı sayıda çizer.

Peki siz bu kartı talimatı takip etmezlerse, düellocu ne olacak? Bu, yoksa diskalifiye olsun ki?

+71
Charissa 17 Mar 2019 00:16:47

Sırada bir sürü (örneğin, Albay Mustang, Binbaşı Alex Louis Armstrong vs) Fullmetal Alchemist dünyasında söz edilir. ama hiç bilmediğim bu şeyi kendilerine göre yani.

Fullmetal Alchemist (2003 ve 2009 serisi hem de) bir emir ile orduda rütbe göre görünen bütün karakter inen bir emir bulamıyorum.

+66
DIMON933 15 Tem 2014 02:26:57

Bu acımasız tekniktir açıkladı Bölüm 450: Genel Zombi Gece. bilindiği gibi Hanauta Sancho: Yahazugiri (kelime anlamı: Üç ayet uğultu: Ok sınıf eğik çizgi). Sanki kılıç sadece kurbanın yanından görünen o ki slash gibi hızlı bir şekilde oluşur. Kurban sadece (veya on metre, üç metre yürümek zaman zaman, belli bir süre sonra etkilerini hissediyor. Dr. Hogback işaret eder, kurban devam ediyor hum üç ayet, ve ancak o zaman fark ettiler kesiliyor. Sadece "usta" bir kılıç ustası bu acımasız tekniği kullanmak daha fazla dikkat çekti.

Silahşör kaplama kılıç ve duyuran "ben zaten bir kesim", az önce kurban hissediyor çizgi var sadece çünkü havalı duruyor. Kurban hepsi aynı eğer kılıç sadece acımasız sonra hiçbir şey yapmadan durdu bile etkisini hissediyorum.

+40
Harlem Trevisan 13 Eyl 2014 07:34:10
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil